AQ Pontos S piano white, surround

Plytké reproduktory pre domáce kino - vhodné pre umiestnenie na stene.
Viac informácií
AQ PONTOS S
AQ PONTOS S
AQ Pontos S
959,0 EUR 799,2 EUR bez DPH
Skladom 5 pár

Tovar je možné vyzdvihnúť v našom sklade: ihned
Tovar je možné doručiť kamkoľvek do ČR: utorok 23.7

 
Tovar je skladom v celkovom počte 5 ks

Tovar je skladom v našom sklade1 Červenka v počte 4 ks
Tovar je skladom v našom sklade2 Červenka v počte 0 pár
Tovar je skladom v našej predajni Praha v počte 0 pár
Tovar je skladom v našej predajni Brno v počte 1 pár

Dostupnosť je aktualizována 1x za 60min. Pre overenie 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.

Osobne v predajni:pozajtraPrepravnou spoločnosťou:utorok 23.7
Kód0pswEAN8595122706708VýrobcaAcoustique QualityZáruka24 mesiacov

 

Plytké reproduktory ideálny ako surround domáce kino, osadené reproduktormi Scan-Speak - vhodné pre umiestnenie na stene


 

Reproduktorová sústava maximálne úsporných rozmerov navrhnutá špeciálne pre funkciu na pozíciu efektového kanála domáceho kina.

 

Koncepčne je surround navrhnutý ako dvojpásmová reprosústava s bassreflexom. Bassreflex je umiestnený na čelnom paneli a vďaka tomu je možné pri umiestnení v interiéri AQ Pontos S prisadiť až k stene. K tomu je veľmi vhodný praktický držiak AQ Sat 4 .. Basreflex je na oboch stranách vybavený nábehovým rádiusom eliminujúcim pazvuky turbulentného prúdenia na hrane.

 

Korpus ozvučnice je vyrobený z MDF dosiek so sendvičovou konštrukciou. Vďaka veľmi kompaktným rozmerom bolo zároveň dosiahnuté inaprosto dokonalého tuhosti boxu .. Napriek tomu nechýba ani u tohto modelu systém vnútorných výstuh.

 

Bassreflex umiestnený v spodnej časti sendvičové ozvučnice smeruje dopredu a umožňuje umiestnenie boxu blízko k stene, prípadne priamo do nábytkovej steny.

 

Krycie rámčeky potiahnuté čiernou priezvučnou tkaninou sú k ozvučnici pripevnené pomocou permanentných magnetov. Pri ich odobratie nie sú viditeľné žiadne upevňovacie body.

 

Pripojovacie terminál je vybavený celokovovými skrutkovacími svorkami, ktoré umožňujú zapojenie bi-wiring aj bi-Amp. Vnútorné prepojovacie káble sú od americkej firmy Audioquest z radu Rocket 33. Použitie rovnakého typu káblov je veľmi odporúča aj pre prepojenie so zosilňovačom, kedy prináša maximálnu detailnosť a presnosť vo zvukovom prednesu.

 

Oba osadené reproduktory sú od dánskej firmy Scan-Speak. Liaty kôš basového reproduktora a membrána vyrobená zo sklenených vlákien prináša aj pri relatívne malom objeme plný a presný bass. Použitý výškový reproduktor je rovnaký ako u väčších modelov tejto rady a poskytuje teda rovnako vynikajúci prednes vysokých kmitočtov, vďaka špeciálnej konštrukcii vrchlíka s vysunutým pólovým nástavcom, ktorý zaisťuje širší posluchový priestor, než je obvyklé u bežných guľových vrchlík.

 

Povrchová úprava všetkých Pontos sústav je vysoko kvalitný klavírny lak, nanášaný v ôsmich vrstvách. Kompaktnosť a tuhosť lakovanej vrstvy sa veľmi pozitívne prejavuje na tuhosti ozvučnice.

 

Hoci sa jedná o najmenší model z rady Pontos, stále ponúka vynikajúci zvuk a je vhodný najmä do menších a stredných priestorov. Posúva zvuk domáceho kina k veľmi živému a vernému prejavu.

 

Cena za 1 PÁR!

  

 

TESTY A RECENZIA


 

TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE


 

 • Systém: 2-pásmový
 • Impedancia: 8 Ω
 • Šumový výkon: 60W
 • Hudobný výkon: 120 W
 • Citlivosť: 87 dB / 1 W / 1 m
 • Frekvenčný rozsah: 60 Hz - 43 kHz v pásme 6 dB
 • Výhybka: 12,12 dB / oct
 • Rozmery (šxvxh): 180 mm x 382 mm x 145 mm
 • Hmotnosť: 5,5 kg
 • Vnútorný objem: 4,5 l
 • Ozvučnice typu bassreflex
AQ PONTOS SAQ PONTOS S
AQ Pontos S
PopisTechnické parametreObrázky