AQ Tango 85 reprosústava, 3 pásma, biela, biely rámik

Trojpásmová regálová sústava, 190W, vhodná všade tam, kde je treba veľký výkon a malé rozmery - reštaurácie, bary, učebne.
Viac informácií
Tango85_bila_bila_pair_new
Tango85_bila_bila_pair_new
AQ Tango 85, 3 pásma
222,0 EUR 183,5 EUR bez DPH
Skladom > 5 pár
Osobne v predajni:zajtraPrepravnou spoločnosťou:pondelok 25.1
Kód0t85bbEAN8595122700409Záruka24 mesiacov

 

Trojpásmová regálová reproduktorová sústava s univerzálnym využitím


  

Vďaka svojej veľkosti je ľahké ju integrovať do každého interiéru, pripevniť držiakom na stenu alebo postaviť na stojan. Svojim výkonom je schopná ozvučiť priestory od malých obývacích izieb po učebne, kancelárie a verejné priestory. Svoje uplatnenie má teda tak v bytových (rezidenčných) riešeniach, tak v inštaláciách v konferenčných priestoroch, baroch a v reštauráciách.

 

Bassreflex je umiestnený na čele ozvučnice a vďaka tomu nie je problém reprosústavu prisadiť tesne k stene alebo obstavať po stranách.

 

V skrini z MDF paneli je osadený robustný 8 "basový reproduktor s odolnou polypropylénovou membránou v oceľovom koši. Reproduktor je špeciálne pre túto aplikáciu vyrábaný so silným magnetickým obvodom a vďaka tomu funguje ako veľmi výkonný motor, ktorý je schopný sústave prideliť dôkladný basový základ. Stredový reproduktor má impregnovanou papierovou membránu, ktorá je zárukou precízneho podaní ľudského hlasu. Posledným výkonným členom do trojice je 3 "výškový reproduktor s chladením cievky Ferrofluid.

 

Optimálne rozdelenie kmitočtov medzi jednotlivé reproduktory zabezpečuje elektronická výhybka 2. rádu. Na výhybke aj na všetkých elektrických pripojovacích bodoch sú spájkované káble s prierezom 1 mm 2. Tým je zaistená dlhá životnosť a zachovanie optimálnych hodnôt nastavenia.

 

Na povrchu reprosústavy je plastová fólia s dokonalou 3D imitáciou dreva. Toto prevedenie je časovo stále, veľmi odolné a pri vysokej úžitkovej hodnote umožňuje udržať veľmi priaznivú cenu. Tango 85 vyrábame v prevedení matná biela alebo imitácia orechového dreva.

.

Reprosústava AQ Tango 85 si poradí s akýmkoľvek žánrom hudby. Je možné ju tiež použiť ako základ domáceho kina, kedy pri doplnení o centrálny reproduktor Tango 81 , efektové Tango 92 a subwoofer Tango 94 sú schopné poslucháča u akčných filmov dôkladne prilepiť k sedačke.

 

Cena za 1 PÁR!

 

 

TESTY A RECENZIA


Hloubka260
Šířka254
Výška420
Odstínbílá

 

TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE


 

  • Systém: 3-pásmový
  • Impedancia: 8 Ω
  • Šumový výkon: 95 W
  • Hudobný výkon: 190 W
  • Citlivosť: 88 dB / 1 m / 1 W
  • Frekvenčný rozsah: 40 Hz - 20 kHz v pásme 8 dB
  • Výhybka: 6,6,6 dB / oct
  • Rozmery (š xvxh): 254 mm x 420 mm x 260 mm
  • Hmotnosť: 8,2 kg
  • Objem: 17,5 l
Tango85_bila_bila_pair_newTango85_bila_bila_pair_new
AQ Tango 85, 3 pásma
PopisTechnické parametreObrázky