AQ Tango 85 reprosústava, 3 pásma, orech

Trojpásmová regálová sústava, 190W, vhodná všade tam, kde je treba veľký výkon a malé rozmery - reštaurácie, bary, učebne.
Viac informácií
AQ TANGO 85 - fólie ořech
AQ TANGO 85 - fólie ořech
AQ TANGO 85 - fólie ořech
279,0 EUR 232,5 EUR bez DPH
Není skladom

Tovar je možné vyzdvihnúť v našom sklade: na vyžiadanie
Tovar je možné doručiť kamkoľvek do ČR: na vyžiadanie

Dostupnosť je aktualizovaná 1x za 60min. Pre overenie 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.

Kód0t85oEAN8595122700737VýrobcaAcoustique QualityZáruka24 mesiacov

 

Trojpásmová regálová reproduktorová sústava s univerzálnym využitím


  

Vďaka svojej veľkosti je ľahké ju integrovať do každého interiéru, pripevniť držiakom na stenu alebo postaviť na stojan. Svojim výkonom je schopná ozvučiť priestory od malých obývacích izieb po učebne, kancelárie a verejné priestory. Svoje uplatnenie má teda tak v bytových (rezidenčných) riešeniach, tak v inštaláciách v konferenčných priestoroch, baroch a v reštauráciách.

 

Bassreflex je umiestnený na čele ozvučnice a vďaka tomu nie je problém reprosústavu prisadiť tesne k stene alebo obstavať po stranách.

 

V skrini z MDF paneli je osadený robustný 8 "basový reproduktor s odolnou polypropylénovou membránou v oceľovom koši. Reproduktor je špeciálne pre túto aplikáciu vyrábaný so silným magnetickým obvodom a vďaka tomu funguje ako veľmi výkonný motor, ktorý je schopný sústave prideliť dôkladný basový základ. Stredový reproduktor má impregnovanou papierovou membránu, ktorá je zárukou precízneho podaní ľudského hlasu. Posledným výkonným členom do trojice je 3 "výškový reproduktor s chladením cievky Ferrofluid.

 

Optimálne rozdelenie kmitočtov medzi jednotlivé reproduktory zabezpečuje elektronická výhybka 2. rádu. Na výhybke aj na všetkých elektrických pripojovacích bodoch sú spájkované káble s prierezom 1 mm 2. Tým je zaistená dlhá životnosť a zachovanie optimálnych hodnôt nastavenia.

 

Na povrchu reprosústavy je plastová fólia s dokonalou 3D imitáciou dreva. Toto prevedenie je časovo stále, veľmi odolné a pri vysokej úžitkovej hodnote umožňuje udržať veľmi priaznivú cenu. Tango 85 vyrábame v prevedení matná biela alebo imitácia orechového dreva.

.

Reprosústava AQ Tango 85 si poradí s akýmkoľvek žánrom hudby. Je možné ju tiež použiť ako základ domáceho kina, kedy pri doplnení o centrálny reproduktor Tango 81 , efektové Tango 92 a subwoofer Tango 94 sú schopné poslucháča u akčných filmov dôkladne prilepiť k sedačke.

 

Cena za 1 PÁR!

 

 

TESTY A RECENZIA


 

TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE


 

  • Systém: 3-pásmový
  • Impedancia: 8 Ω
  • Šumový výkon: 95 W
  • Hudobný výkon: 190 W
  • Citlivosť: 88 dB / 1 m / 1 W
  • Frekvenčný rozsah: 40 Hz - 20 kHz v pásme 8 dB
  • Výhybka: 6,6,6 dB / oct
  • Rozmery (š xvxh): 254 mm x 420 mm x 260 mm
  • Hmotnosť: 8,2 kg
  • Objem: 17,5 l
AQ TANGO 85 - fólie ořechAQ TANGO 85 - fólie ořech
AQ TANGO 85 - fólie ořechAQ TANGO 85 - fólie ořech
PopisTechnické parametreObrázky