Arcam HDA AV40

9.1.6 kanálový AV procesor s Dolby Atmos & DTS: X s certifikáciou IMAX Enhanced a podporou 4K (UHD) HDMI2.0b.
Viac informácií
ARCAM HDA AV40
ARCAM HDA AV40
Arcam HDA AV40
Arcam HDA AV40
Arcam HDA AV40
Arcam HDA AV40
Arcam HDA AV40
4 899 EUR 4 083 EUR bez DPH
Skladom 3 ks
Osobne v predajni:zajtraPrepravnou spoločnosťou:pozajtra
Kódrhav40EAN6925281947070VýrobcaArcamZáruka24 mesiacov

9.1.6 kanálový AV procesor s certifikáciou IMAX ENHANCED

Nový AV procesor AV40 z radu HDA vychádza zo skúseností spoločnosti Arcam ako jednej z najuznávanejších audiotechnických spoločností vo Veľkej Británii.

Využíva najkvalitnejšie komponenty aj technologické postupy a je navrhnutý tak, aby prinášal maximálny hudobný zážitok.

Všetky AV produkty ARCAM sa vyznačujú čistým dizajnom, jednoduchou obsluhou a obsahujú tie najmodernejšie AV technológie, vďaka ktorým ponúka vysoký výkon i úžitkové vlastnosti.

KĽÚČOVÉ VLASTNOSTI

• Dolby Atmos & DTS: X - 9.1.6 dekódovanie, certifikácia IMAX Enhanced

• 4K (UHD) HDMI2.0b s HDCP2.2

• 7 vstupov HDMI, 3 výstupy HDMI, kompatibilné s eARC

• 6 digitálnych vstupov (2 x optický + 4 x koaxiálny) a jeden digitálny výstup (optický)

• Symetrické XLR výstupy pre 16 kanálov

• RCA výstupy pre 16 kanálov

• Ideálny partner pre výkonové zosilňovače ARCAM PA240, PA720 a PA410

• Kalibračný systém Dirac Live ®

• GoogleCast, AirPlay 2, uPnP Streamer, internetové rádio

• Roony ready

• Podpora MQA

• Bluetooth aptX HD

• Audiofilský D / A prevodník, Sabre ESS9026PRO

• Plná I / P kontrola vrátane Control4 a Crestron

AV40 je v každom ohľade audiofilský produkt, ktorý ponúka vynikajúcu kvalitu zvuku presahujúcej konkurenčné prijímača iných značiek. Platí to ako pre dvojkanálový, tak pre viackanálový zvuk. Priestorový zvuk s vysokým rozlíšením alebo dvojkanálová hudba sú prezentované s dokonalým realizmom, ktorý oživí všetko od akčných filmových trhákov po vaše obľúbené koncerty.

Pripravený na budúcnosť

Disponuje najnovšími kodeky Dolby Atmos, Dolby VISION, DTS: X 9.1.6, DTS Virtual: X ™ a IMAX Enhanced. Medzi ďalšie funkcie patrí 4K (UHD) HDMI 2.0b so schopnosťou HDCP 2.2 a pripojenie Bluetooth aptX HD, audiofilský D / A prevodník SABRE ESS 9026PRO. 7 HDMI vstupov a 3 HDMI výstupy. AV40 ponúka symetrické XLR výstupy pre 16 kanálov, čo zaručuje rozsiahle možnosti pripojenia a dekódovanie, vrátane Dolby Atmos, DTS: X 9.1.6 aj AURO 3D. Pre priaznivcov rozhlasového vysielania je integrovaný FM aj DAB + tuner a využiť môžete aj internetové rádio alebo streamovať hudbu priamo zo siete prostredníctvom ovládacej aplikácie a podporovaných služieb Tidal, Deezer, Napster, Qobuz pod.

Najnovšia technológia pre priestorový zvuk vo vysokom rozlíšení

Dolby Atmos a DTS: X sú vzrušujúce nové technológie priestorového zvuku. Tieto technológie vám prináša neobyčajné zážitky s podmanivým, viacrozmerným zvukom, ktorý naplní váš pokoj úžasnú bohatosťou a hĺbkou. Hudba, ľudia a predmety ožívajú v dych vyrážajúcich detailoch a plynú všade okolo vás. AV40 s Dolby Atmos / DTS: X naplní miestnosť viacrozmerným zvukom, vďaka ktorému sa budete cítiť, ako by ste boli priamo uprostred príbehu, ktorý sa odohráva na obrazovke.

Poznámka: Pre plnohodnotné využitie všetkých 9.1.6 kanálov sú vyžadované ďalšie zosilňovače napr. 7-kanálový zosilňovač ARCAM PA720 , 4-kanálový zosilňovač ARCAM PA410 a 2-kanálový zosilňovač ARCAM PA240 )

IMAX Enhanced je nový certifikačný a licenčný program, ktorý kombinuje produkty špičkovej spotrebnej elektroniky s digitálne prepracovaným IMAX 4K HDR obsahom a DTS zvukovými technológiami. Spotrebiteľom ponúka doteraz nevídanú úroveň kvality vizuálnych i zvukových zážitkov v bežnom domácom prostredí. Výrobcovia spotrebnej elektroniky, ktorí chcú byť prijatí do rozšíreného programu IMAX, musí spĺňať prísne výkonnostné štandardy stanovené certifikačnou komisiou inžinierov IMAX a DTS a prednými technickými špecialistami Hollywoodu.

Profesionálne kalibrácie od spoločnosti DIRAC RESEARCH

Pre dokonalý hudobný a filmový zážitok je dôležitá správna kalibrácia celého systému, o ktorú sa postará profesionálny kalibračný systém Dirac Live ®, ktorý umožňuje vďaka akustickým korekciám prispôsobiť reprodukciu danej miestnosti a účinne eliminovať akustické problémy posluchového priestoru. Dirac Live je softvér, ktorý využíva sofistikovanú analýzu zvuku reproduktorov vo vašej posluchovej miestnosti k optimalizácii celkového zvukového výkonu. AV40 vďaka technológii Dirac Live umožňuje koncovým užívateľom bez dodatočných nákladov vykonávať akustické úpravy na profesionálnej úrovni v pohodlí svojho domova.

TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE

Frekvenčný odozva: 20 Hz - 20 kHz ± 0,2 dB

THD: -100 dB (20 Hz - 20 kHz)

Rozmery: 433 x 171 x 425 mm

Hmotnosť: 10,6 kg

 

TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE


 

 

Frekvenčný odozva: 20 Hz - 20 kHz ± 0,2 dB

THD: -100 dB (20 Hz - 20 kHz)

Rozmery: 433 x 171 x 425 mm

Hmotnosť: 10,6 kg

ARCAM HDA AV40ARCAM HDA AV40
Arcam HDA AV40
Arcam HDA AV40
Arcam HDA AV40
Arcam HDA AV40
Arcam HDA AV40
PopisTechnické parametreObrázkyNa stiahnutie