ARCAM HDA AVR10

7.1.4 kanálový AV receiver s Dolby Atmos & DTS: X s certifikáciou IMAX Enhanced a podporou 4K (UHD) HDMI2.0b,
Viac informácií
ARCAM HDA AVR10
ARCAM HDA AVR10
ARCAM HDA AVR10
ARCAM HDA AVR10
ARCAM HDA AVR10
ARCAM HDA AVR10
ARCAM HDA AVR10
ARCAM HDA AVR10
ARCAM HDA AVR10
2 974 EUR 2 479 EUR bez DPH
Skladom 4 ks
Osobne v predajni:pozajtraPrepravnou spoločnosťou:utorok 26.10
Kódrhavr10EAN6925281947001Záruka24 mesiacov

7.1.4 kanálový AV receiver s certifikáciou IMAX ENHANCED

Nový AV receiver AVR10 z radu HDA vychádza zo skúseností spoločnosti Arcam ako jednej z najuznávanejších audiotechnických spoločností vo Veľkej Británii. Využíva najkvalitnejšie komponenty aj technologické postupy a je navrhnutý tak, aby prinášal maximálny hudobný zážitok.

Všetky AV produkty ARCAM sa vyznačujú čistým dizajnom, jednoduchou obsluhou a obsahujú tie najmodernejšie AV technológie, vďaka ktorým ponúka vysoký výkon i úžitkové vlastnosti.

KĽÚČOVÉ VLASTNOSTI

• Dolby Atmos & DTS: X - 7.1.4 dekódovanie, certifikácia IMAX Enhanced

• 4K (UHD) HDMI2.0b s HDCP2.2

• 7 vstupov HDMI, 2 výstupy HDMI, kompatibilné s eARC

• 6 digitálnych vstupov (2 x optický + 4 x koaxiálny) a jeden digitálny výstup (optický)

• Kalibračný systém Dirac Live ®

• GoogleCast, AirPlay 2, uPnP Streamer, internetové rádio

• Roony ready

• Podpora MQA

• Bluetooth aptX HD

• Audiofilský D / A prevodník, Sabre ESS9026PRO

• Plná I / P kontrola vrátane Control4 a Crestron

AVR10 možno v každom prípade označiť za audiofilský produkt, ktorý ponúka vynikajúcu kvalitu zvuku presahujúcej konkurenčné prijímača iných značiek. Platí to ako pre dvojkanálový, tak pre viackanálový zvuk. Priestorový zvuk s vysokým rozlíšením alebo dvojkanálová hudba sú prezentované s dokonalým realizmom, ktorý oživí všetko od akčných filmových trhákov po vaše obľúbené koncerty.

Pripravený na budúcnosť

Disponuje najnovšími kodeky Dolby Atmos, Dolby VISION, DTS: X 7.1.4, DTS Virtual: X ™ a IMAX Enhanced. Medzi ďalšie funkcie patrí 4K (UHD) HDMI 2.0b so schopnosťou HDCP 2.2 a pripojenie Bluetooth aptX HD, audiofilský D / A prevodník SABRE ESS 9026PRO. 7 HDMI vstupov a 2 HDMI výstupy. AVR10 ponúka 12-kanálový zosilňovač triedy AB, čo zaručuje rozsiahle možnosti pripojenia a dekódovanie, vrátane Dolby Atmos, DTS: X 7.1.4 aj AURO 3D. Pre priaznivcov rozhlasového vysielania je integrovaný FM aj DAB + tuner a využiť môžete aj internetové rádio alebo streamovať hudbu priamo zo siete prostredníctvom ovládacej aplikácie a podporovaných služieb Tidal, Deezer, Napster, Qobuz pod.

Najnovšia technológia pre priestorový zvuk vo vysokom rozlíšení

Dolby Atmos a DTS: X sú vzrušujúce nové technológie priestorového zvuku. Tieto technológie vám prináša neobyčajné zážitky s podmanivým, viacrozmerným zvukom, ktorý naplní váš pokoj úžasnú bohatosťou a hĺbkou. Hudba, ľudia a predmety ožívajú v dych vyrážajúcich detailoch a plynú všade okolo vás. AVR10 s Dolby Atmos / DTS: X naplní miestnosť viacrozmerným zvukom, vďaka ktorému sa budete cítiť, ako by ste boli priamo uprostred príbehu, ktorý sa odohráva na obrazovke.

Poznámka: Pre plnohodnotné využitie všetkých 7.1.4 kanálov je vyžadovaný externý 4-kanálový zosilňovač (napr. ARCAM PA410 ).

IMAX Enhanced je nový certifikačný a licenčný program, ktorý kombinuje produkty špičkovej spotrebnej elektroniky s digitálne prepracovaným IMAX 4K HDR obsahom a DTS zvukovými technológiami. Spotrebiteľom ponúka doteraz nevídanú úroveň kvality vizuálnych i zvukových zážitkov v bežnom domácom prostredí. Výrobcovia spotrebnej elektroniky, ktorí chcú byť prijatí do rozšíreného programu IMAX, musí spĺňať prísne výkonnostné štandardy stanovené certifikačnou komisiou inžinierov IMAX a DTS a prednými technickými špecialistami Hollywoodu.

Profesionálne kalibrácie od spoločnosti DIRAC RESEARCH

Pre dokonalý hudobný a filmový zážitok je dôležitá správna kalibrácia celého systému, o ktorú sa postará profesionálny kalibračný systém Dirac Live ®, ktorý umožňuje vďaka akustickým korekciám prispôsobiť reprodukciu danej miestnosti a účinne eliminovať akustické problémy posluchového priestoru. Dirac Live je softvér, ktorý využíva sofistikovanú analýzu zvuku reproduktorov vo vašej posluchovej miestnosti k optimalizácii celkového zvukového výkonu. AVR10 vďaka technológii Dirac Live umožňuje koncovým užívateľom bez dodatočných nákladov vykonávať akustické úpravy na profesionálnej úrovni v pohodlí svojho domova.

TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE

Výkon: 2 x 80 W, 7 x 60 W pri 8 Ω

Frekvenčný odozva: 20 Hz - 20 kHz ± 0,2 dB

THD: -100 dB (20 Hz - 20 kHz)

Rozmery: 433 x 171 x 425 mm

Hmotnosť: 16,5 kg

 

TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE


  

Výkon: 2 x 80 W, 7 x 60 W pri 8 Ω

Frekvenčný odozva: 20 Hz - 20 kHz ± 0,2 dB

THD: -100 dB (20 Hz - 20 kHz)

Rozmery: 433 x 171 x 425 mm

Hmotnosť: 16,5 kg

ARCAM HDA AVR10ARCAM HDA AVR10
ARCAM HDA AVR10
ARCAM HDA AVR10
ARCAM HDA AVR10
ARCAM HDA AVR10
ARCAM HDA AVR10
ARCAM HDA AVR10
ARCAM HDA AVR10
PopisTechnické parametreObrázkyNa stiahnutie