Audioquest 72V DBS UPGRADE KIT

Systém polarizácia dielektrika DBS 72 V pre káble Audioquest.
Viac informácií
Audioquest 72V DBS UPGRADE KIT
Audioquest 72V DBS UPGRADE KIT
Audioquest 72V DBS UPGRADE KIT
audioquest-noise-trapping-dbs-pack
89,00 EUR 73,55 EUR bez DPH
Skladom > 5 ks
Osobne v predajni:dnesPrepravnou spoločnosťou:zajtra
KódqupgradekitEAN092592010192

SYSTÉM POLARIZÁCIE dielektrika S RÁDIOFREKVENČNÉ PASCÍ

Všetka izolácie medzi dvoma alebo viacerými vodičmi sa stáva dielektrikom, ktorého vlastnosti ovplyvní integritu signálu. Absorpcia a nelineárny uvoľňovanie energie spôsobuje rôzne množstvá časového oneskorenia (fázový posun) pre rôzne frekvencie a úrovne energie, čo je skutočný problém pre veľmi citlivý viac-oktávový zvuk. Zahrnutie RF Trap (vyvinutého pre výkonové produkty radu Niagara radu Audioquest) zabezpečuje, že vysokofrekvenčné šum nebude indukovaný do signálnych vodičov z prvkov poľa DBS. (DBS, US Pat #s 7,126,055 a 7,872,195 B1)

Tento patentovaný systém Dielectric Bias System (DBS) spoločnosti Audioquest stavia dielektrikum kábla do silného a stabilného elektrostatického poľa, ktoré saturuje (organizuje) molekuly izolácie ... nepretržite po celej dĺžke kábla. Výnimočne jednoduchý dizajn využíva vodič uprostred kábla, čím jednoducho predlžuje anódy batérie. Tento vodič je pripojený k zápornému (-) pólu na batériu DBS - to je všetko. Nie je v signálnej ceste a nemá žiadnu interakciu so signálom. V závislosti na modeli prepojovacieho (analógového alebo digitálneho) alebo reproduktorového kábla sa ako anóda pre batériu DBS využíva existujúce fóliový "štít" pripojený ku kladnému (+) pólu batérie v sade DBS. Negatívny pól batérie nie je pripojený a nemá žiadny význam.

Audioquest Carbon DBS zabezpečí, že vysokofrekvenčné šum nebude indukovaný do signálnych vodičov z prvkov poľa DBS. Set DBS je osadený kondenzátorom vysokej kvality, ktorý je zárukou výnimočne nízkeho šumu a optimalizuje vysokofrekvenčné vyraďovacej kapacitu DBS na maximálnu úroveň. Rozdiel vo zvuku je jemný, ale zmysluplne počuteľný.

Systém je napájaný 72 V z bežne dostupných batérií (súčasťou dodávky) s dlhodobou výdržou. Stav batérie je možné propvěřit stlačením tlačidla na tele. Rozsvietená zelená LED dióda indikuje dostatočnú kapacitu batérie. Tlačidlo nemá iný, než kontrolný význam a systém beží trvalo po dobu životnosti batérií.

Osadenie konkrétnych modelov káblov systémom DBS nájdete v priloženej tabuľke.

V balení dva kusy, vrátane sady pásikov pre ukotvenie.

Audioquest 72V DBS UPGRADE KIT
Audioquest 72V DBS UPGRADE KIT
audioquest-noise-trapping-dbs-packaudioquest-noise-trapping-dbs-pack
PopisObrázkyNa stiahnutie