Audioquest Black Lab - kábel k subwooferu

Subwooferový kábel s uzemňovacím vodičom a konektory RCA., Vyrobený z medi s dlhým zrnom (LGC).
Viac informácií
AudioQuest BLACK LAB
AudioQuest BLACK LAB
Audioquest Black Lab - kábel k subwooferu
KódAQ_0031171VýrobcaAudioquestZáruka24 mesiacov

 

Subwooferový kábel s uzemňovacím vodičom a konektory RCA., Vyrobený z medi s dlhým zrnom (LGC)


  

Pôvod mena "Black Lab" (Čierny labrador) je možné vysledovať v histórii až do roku 1700, kedy sa v Newfoundlande títo psi vymenovali "Saint John je Dogs" (Psy Svätého Johna). Labrador tak, ako ho poznáme dnes, vzišiel zo spojenia tohto veľkého Newfoundlandského psa s menším psom vodného typu. Títo psi sú dodnes cenení predovšetkým svojou oddanosťou v službe, vysoko vyvinutým čuchom aj sluchom a neúnavnosťou pri hre. Všetky tieto vlastnosti dohromady robia z labrador excelentnú služobné psy pre hendikepovaných, rovnako ako úžasné miláčikmi do rodiny.

 

Pevné medené vodiče s dlhými zrnami (LGC): tieto vodiče eliminujú skreslenie tvorenej vzájomnou interakciou vlákien. Použitá meď prináša jasnejší a jemnejší zvuk ako káble z bežnej OFHC medi, pretože obsahuje menej prechodov v rámci materiálu, menej nečistôt a celkom jednoznačne podáva lepší výkon.

 

Penová polyetylénová izolácia: Každý pevný materiál priliehajúce k vodiči je v podstate súčasť nedokonalého obvodu. Všetka izolácie drôtov a materiály obvodové dosky absorbujú energiu (spôsobujú straty). Časť tejto energie je uložená a potom vypustená ako rušenie. Black Lab využíva na izoláciu vodičov penovou polyethylenovou izoláciu plnenú vzduchom, pretože vzduch neabsorbuje takmer žiadnu energiu a polyetylén je nízkostratový a priaznivý čo sa skreslenia týka. Výsledkom je znateľne menej skreslený zvuk, ako pri použití bežných materiálov.

 

Kovová vrstva pre tienenie a rozptýlenie vonkajších vplyvov: čiže NDS systém, dokonale utlmia rušenie prenášané na uzemnenie prístrojov a tak zabráni ovplyvnenie zvuku.

 

Symetrická koaxiálny geometria: Identické + a - vodiče zabraňujú, aby bolo tienenie použité ako vodič.

 

Za studena zvárané, pozlátené konektory: toto riešenie z rovnice spojenia vyraďuje spájku, ktorá býva často zdrojom skreslenia. Pretože sú telá konektorov lisovaná, nie obrábaná, možno na výrobu vybrať kov s malými sklonmi ku skresleniu signálu, namiesto kovu ľahko opracovatelného.

 

Uzemnenie: Ojedinele sa môže vyskytnúť bzučanie v prípade, že nie sú subwoofer a AV prijímač prepojené jedným káblom. Keď mu sa tento problém vyskytol, skúste pripojiť lopatky uzemňovacieho vodiča na kovový skelet subwoofera alebo k šasi vysielacej jednotky.

 

 

ODKAZY


  

AudioQuest BLACK LABAudioQuest BLACK LAB
Audioquest Black Lab - kábel k subwooferu
PopisObrázky