Audioquest Blizzard, napájací kábel

Tienený napájací kábel so systémom DBS s vodičmi z medi PSC + s možnosťou voľby EÚ koncovky IEC C-13 alebo C-19.
Viac informácií
AudioQuest BLIZZARD - C13
AudioQuest BLIZZARD - C13
Audioquest Blizzard, napájací kábel
Audioquest Blizzard, napájací kábel
KódAQ_0031172VýrobcaAudioquestZáruka24 mesiacov

 

Vynikajúci napájací kábel 230 V sa systémom DBS s koncovkou IEC C-13 alebo IEC C-19


 

Nehľadiac na to ako perfektné máte AC zdroj napájania, rušenia sa vyskytuje z podstaty v každom kábli, najmä v tých spletaných. Ani tie najsofistikovanejšie filtre a napájacie zdroje nedokážu eliminovať toto káblové rušenie.

 

Nulová impedančné charakteristika ZERO 0: Séria napájacích káblov Audioquest WIND je veľkým krokom vpred, alebo skôr obrovským skokom do novej triedy. Vďaka bezprecedentné kombinácii typické nulovej impedancia (O) a nízkeho odporu (Z), prináša rad vysoko-proudých napájacích káblov výrazne lepšie výsledky než väčšina iných existujúcich napájacích káblov, bez ohľadu na prierez a množstva použitého kovu. Napájacie káble WIND tak významne ovplyvňujú kvalitu zvuku a posúvajú hranice na doteraz netušenú úroveň.

 

Pevné vodiče z medi s perfektným povrchom (PSC +): BLIZZARD vodiče sú vyrobené z vysoko čistej medi s perfektným povrchom (PSC +). Všetky vodiče sú pevné, čo eliminuje hlavný zdroj rušenia, spôsobenému interakciu vlákien. Kvalita povrchu je kritická, pretože vodič môže byť považovaný za navádzací cestu pre elektrické pole vo vodiči aj pre magnetické pole mimo vodiče. Úžasne hladké a čisté PSC + vodiče eliminujú drsnosť a zvyšujú čírosť zvuku v porovnaní s OFHC, OCC, 8N a ďalšími druhmi medi. Vyššia čistota PSC + naďalej minimalizuje rušenie spôsobené prechody vo vnútri materiálu.

 

Tiché pozadia a minimalizácia elektrických problémov: Použitý Ground Noise Dissipation System NDS využíva rovnaké technológie ako ďalšie výkonové produkty Garth Powella - vynikajúce sieťové filtre NIAGARA. Káble rady WIND znižujú šum a čistí pozadia rovnakým spôsobom, teda bez straty detailov v signálu.

 

Optimalizácia vlastností elektrickej izolácie (Dielectric-Bias System (DBS): Spoločnosťou Audioquest vyvinutý a patentovaný systém Dielectric-Bias System (US Patent # 7126055) je využívaný u mnohých Audioquest káblov už dávno. Tento DBS systém veľmi efektívne znižuje nelineárne skreslenie spôsobené dočasným uchovaním energie v izolácii kábla. Avšak, v napájacích kábloch rady WIND, je DBS implementovaný viac strategicky, ako kedykoľvek predtým - redukuje šum dielektrika vo významne širšom pásme as vyššou efektívnosťou bráni jeho rozptýlenie. Žiadne interakcie medzi prameňmi, eliminácia rušenia pôsobením krížením vlákien: Využitím vodičov s pevným jadrom, nedochádza ku kontaktu medzi jednotlivými vláknami ak žiadnemu zo skreslenia, ktoré so sebou nesie. Vzhľadom k vynikajúcej kvalite použitých kovov, majú vodiče výrazne hladší povrch, čím je minimalizované skreslenie aj RF šum.

 

Zakončenie: Trojvidlice na IEC C-13 alebo na zvláštnu objednávku IEC C-19 koncovku

 

Prierez vodiča: 3 x 3,31 mm 2

 

 

ODKAZY


 

Audioquest stránka produktu (EN)

 

AudioQuest BLIZZARD - C13AudioQuest BLIZZARD - C13
Audioquest Blizzard, napájací kábel
Audioquest Blizzard, napájací kábel
PopisObrázkyNa stiahnutie