Audioquest Castle rock 3 m -SBW 1000 S. BFA

Sada excelentných high-endových reproduktorových káblov, prevedenie Single-BiWire, aktívny systém polarizácia dielektrika.
Audioquest Castle rock SBW - Single Bi-wire
Audioquest Castle rock SBW - Single Bi-wire
Audioquest Castle rock SBW - Single Bi-wire
castle_rock_sbw(1)
1 850 EUR 1 529 EUR bez DPH
Skladom
Osobne v predajni:pondelok 2.11Prepravnou spoločnosťou:utorok 3.11
KódqcastlerockEAN092592080263

Audioquest Castle Rock SBW je sada nekompromisných high-endových reproduktorových káblov v prevedení Single-BiWire.

Rovnako ako predchádzajúci model Gibraltár, Castle Rock bol od začiatku navrhnutý ako extrémna high-endový kábel bez kompromisov. Dôležité vlastnosti pôvodného Gibraltáru, to jest dokonalá geometria, magnetická nezávislosť každej skupiny vodičov, technológia "Perfect-Surface" (meď s hladkým povrchom), SST (spreje-Spectrum-Technology), všetky tieto sú aj základom káblov Castle Rock. Kábel Castle Rock je vyrobený z tej najlepšej medi (Perfect-Surface Copper +), ktorú Audioquest disponuje a sú

implementované tiež technológia DBS (Dielectric-Bias System) a NDS (Noise-Dissipation System).

Pevné vodiče z medi s hladkým povrchom (PSC +): Pevné vodiče zabraňujú interakciu medzi vláknami, hlavnému zdroju skreslenie signálu. Sú vyrobené z vysoko čistej kvalitnej medi s hladkým povrchom, "hrubosť" zvuku je minimalizovaná, zatiaľ čo čistota a jasnosť zvuku vďaka použitiu tohto typu medi dokonale vyniknú.

Carbon-Based Noise Dissipation + Cross-Talk-Dissipation (systémy pohltenie šumu a presluchov): Potiahnutie negatívnych vodičov špeciálnou vrstvou čiastočne vodivého polyetylénu s obsahom uhlíka. Tento výnimočný materiál tlmí ruchy, ktoré tak nie sú prenášané späť do zosilňovača. Kladné vodiče sú izolované pomocou polyetylénovej peny sa vstříknutým dusíkom, ktorá je Nízkostratové a priaznivá čo sa ruchov a skreslenia signálu týka.

Dielectric-Bias System (DBS): Všetky izolácia spomaľuje signál vnútri vodiče. DBS systém Audioquest vytvára silné elektrostatické pole, ktoré "sýti" a polarizuje (organizuje) molekuly izolácie. Toto minimalizuje ukladanie energie v izolácii a početné nelineárne oneskorenia, ktorá sa tu vyskytujú. Zvuk má potom prekvapivo čisté pozadie, vyniknú detaily a tiež dynamický kontrast. Batérie vydržia roky, skúšobné tlačidlo a zabudovaná LED umožňujú ich občasnú kontrolu.

DoubleStar-Quad geometria: vzájomná poloha vodičov a ich správne usporiadanie definujú základné elektrické vlastnosti kábla (kapacitancii a indukčnosť). Avšak, dokonca aj keď sú tieto vlastnosti udržiavané v rozumnej rovnováhe, vzájomný vzťah vodičov môže veľmi ovplyvniť výsledný zvuk. DoubleStar-Quad koncepcia kábla Caste Rock dáva lepší výsledok (dynamický kontrast, zrozumiteľnosť), než keby boli rovnaké vodiče vedené paralelne.

Spread Spectrum Technology (SST): Každý vodič má, podľa svojej veľkosti a tvaru, specificický profil ruchu. SST je metóda, ktorá značne obmedzuje vznikania nedokonalostí signálu starostlivú kombináciou rôzne veľkých vodičov.

  • Priemer: 12 AWG (3,31 mm2).

  • Vodiče: pevné, meď s hladkým povrchom (PSC +).

  • Aktívny systém pre polarizáciu dielektrika (DBS 72V), účinok sa prejaví po aspoň dvojtýždňovom pôsobení.

  • Zakončenie banániky.

  • V sade jeden pár káblov.

odkazy:

Audioquest Castle rock SBW - Single Bi-wire
Audioquest Castle rock SBW - Single Bi-wire
castle_rock_sbw(1)castle_rock_sbw(1)
PopisObrázky