Audioquest Chicago RCA-RCA

Vynikajúca audio kábel (2 x RCA - 2 x RCA) s nadštandardným pomerom výkon cena.
Viac informácií
AudioQuest CHICAGO RCA - RCA
AudioQuest CHICAGO RCA - RCA
Audioquest Chicago RCA-RCA
KódAQ_0031179VýrobcaAudioquestZáruka24 mesiacov

Vynikajúci signálny kábel s konektormi RCA vhodný pre všetky Hi-Fi aplikácie.

 

Inšpiráciou pre jeho meno sa stal každoročný írsky sviatok svätého Patrika - 17. marca, Kedy v americkom meste Chicago na počesť tohto sviatku sfarbí rieku do smarogdově zelenej farby, ako symbol spomienok írskych prisťahovalcov na domovskej Írsko, ktoré je vďaka svojej bujnej vegetácii nazývané "Smaragdovým ostrovom ".

 

Pevné vodiče z medi s dlhými zrnami (LGC): Pevné vodiče eliminujú skreslenie indukované vzájomnou interakciou medzi vláknami. CHICAGO vďaka použitiu tejto medi podáva oveľa lepší výkon ako bežné káble využívajúce bežnú OFHC meď. LGC znamená menej oxidov vo vodiacim materiálu, menej nečistôt, menej prechodov v štruktúre materiálu, a celkom jednoznačne lepší výkon.

 

Izolácia z tvrdej peny sa vstříknutým dusíkom: Táto metóda izolácie je používaná výhradne u audio a video káblov Audioquest. Dusík, ktorý ako materiál neabsorboje a ani nevydáva žiadnu energiu, je vstrekne do peny aby vytvoril vzduchové kapsy. Je využitá "tvrdá" pena, pretože tuhý materiál umožní vodičom v kábli zachovať si vzájomné pozície po celej dĺžke kábla, čo zaístí konzistentné, charakteristickú impedanciu kábla.

 

Kovová vrstva pre tienenie a rozptýlenie vonkajších vplyvov: tzv. NDS systém, ktorý dokonale utlmia rušenia prenášané na uzemnenie prístrojov a tak zabráni nechcenému a nežiadanému ovplyvnenie zvuku.

 

Dvo Jete vyvážená geometria kábla CHICAGO zaistí nižšiu impedanciu, menej šumu a tým pádom menšie skreslenie a bohatší zážitok z počúvania.

 

Za studena zvárané pozlátené RCA koncektory: toto riešenie nevyžaduje spájku, ktorá býva veľmi často zdrojom značného skreslenia. Pretože sú telá konektorov lisovaná, nie obrábaná, možno na výrobu vybrať kov, ktorý minimálne ovplyvní signál (namiesto uprednostnenie kovu, ktorý je ľahko opracovateľný).

 

Kábel CHICAGO je ponúkaný len vo verzii s RCA konektormi. Ide o samostatné dva vodiče.

 

 

Dostupné dĺžky: 0,5 m - 10 m

 

 

Oficiálne stránky kábla Audioquest Chcago

AudioQuest CHICAGO RCA - RCAAudioQuest CHICAGO RCA - RCA
Audioquest Chicago RCA-RCA
PopisObrázky