Audioquest Chocolate 3 m -HDMI kábel

Vysokorýchlostné high-endový HDMI - HDMI kábel. Pevné medené vodiče s 2,5% striebra, pevná izolácia z polyetylénu.
Viac informácií
Audioquest Chocolate HDMI kábel
Audioquest Chocolate HDMI kábel
Audioquest Chocolate HDMI kábel
audioquest_chocolate_hdmi(1)
Vyberte variantu
na dotaz na dotaz bez DPH
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Nedostupné
Kódqchoc0030hEAN092592085558

Vysokorýchlostné high-endový HDMI - HDMI kábel - 18 Gbps.

HDMI 2.0: Chocolate je mimoriadny HDMI kábel, ktorý má 2,5% postriebrení vodičov s pevným jadrom. Ako všetky Audioquest HDMI káble aj Chocolate používa pevnú vysokohustotný polyetylénovou izoláciu a presnú geometriu. Osobitná pozornosť je venovaná tiež maximalizáciu výkonu HDMI a skutočne, Audioquest HDMI kábel Chocolate naozaj podáva výkon hodný úplne referenčnej úrovne.

Pevné vodiče s 2,5% striebra: Pevné vodiče eliminujú interakcie medzi vláknami a jitter, bežné zdroje rušenia. Pevné postriebrené vodiče sú perfektné pri použití vysokofrekvenčných signálov. Tieto signály práve pre svoju vysokofrekvenčnost putujú takmer výlučne na povrchu vodiče. Pretože je povrch tvorený vysoko čistým striebrom, výkon je veľmi blízko výkonu káblu z čistého striebra, ale cena takéhoto kábla sa blíži skôr kábla medenému. Ide o neuveriteľne cenovo prijateľný spôsob výroby veľmi kvalitných HDMI káblov. Vplyv takto postriebrených vodičov je obzvlášť viditeľný na zvukových kvalitách kábli.

Penová polyetylénová izolácia: Každý pevný materiál priliehajúce k vodiči je v podstate súčasť nedokonalého obvodu. Všetka izolácie drôtov a materiály obvodové dosky absorbujú energiu (spôsobujú straty). Časť tejto energie je uložená a potom vypustená ako rušenie. Chocolate HDMI využíva na izoláciu vodičov penovou polyethylenovou izoláciu plnenú dusíkom, pretože dusík neabsorbuje takmer žiadnu energiu a polyetylén je nízko-stratový a priaznivý čo sa skreslenia týka. Okrem toho tuhosť materiálu umožňuje vodičom udržiavať konštantný a stabilný vzťah po celej dĺžke kábla, čo vytvára stabilné impedanciu a ďalej minimalizuje skreslenie. Výsledkom je znateľne menej skreslený zvuk ako pri použití bežných materiálov.

Systém pre rozptýlenie vonkajších vplyvov (NDS): Dokonale utlmia rušenia prenášané na uzemnenie prístrojov, a tým zabráni ovplyvnenie zvuku.

Vysokorýchlostné dátové PRENOS:

Všetky AUDIOQUEST HDMI káble (vo všetkých dĺžkach) garantujú prenos 100% objemu dát potrebného pre všetky súčasné audio / video funkcie vrátane multikanálového audia s vysokým rozlíšením, 1080p a 4K videa, 3D videá a Blu-ray. Všetky AUDIOQUEST HDMI káble Vám doručí 100% dát potrebných pre 120Hz / 240Hz / 600Hz displeja.

Ethernet a audio return kanál: Všetky AUDIOQUEST HDMI káble sú označené ako vysokorýchlostné sethernetem a spoľahlivo prenáša spätný zvukový kanál ARC.

Smerovosť: Všetky audio káble sú smerové. Správny smer záleží na vodičoch v každom Audioquest kábli. Všetky signálne vodiče sú kontrolované pre správny smer digital-audia, dokonca sú vodiče v Audio-return kanálu vedené obráteným smerom, aby bol zaistený čo najlepší výkon tejto aplikácie. Šípkami je na každom kábli jasne zaznačený správny smer použitia.

odkazy:

Oficiálne stránky kábla Chocolate HDMI (anglicky, AudioQuest.com)

Varianta3,0 m
Audioquest Chocolate HDMI kábel
Audioquest Chocolate HDMI kábel
audioquest_chocolate_hdmi(1)audioquest_chocolate_hdmi(1)
PopisObrázkyNa stiahnutie