Audioquest Cinnamon HDMI - kábel HDMI-HDMI

Vysokorýchlostné high-endový HDMI - HDMI kábel. Pevné vodiče z medi s 1.25% striebra, pevná izolácia z polyetylénu s vysokou hustotou.
Viac informácií
AudioQuest CINNAMON HDMI (délka 0,6 m až 3 m)
AudioQuest CINNAMON HDMI (délka 0,6 m až 3 m)
AudioQuest CINNAMON HDMI (délka 4 m až 8 m)
Audioquest Cinnamon HDMI - kábel HDMI-HDMI
Vyberte variantu
Tento produkt sa nedá zakúpiť
KódAQ_0031183VýrobcaAudioquestZáruka24 mesiacov

Vysokorýchlostné high-endový HDMI - HDMI kábel - 18 Gbps.

 

HDMI 2.0: Cinnamon je mimoriadny HDMI kábel, ktorý má 1,25% postriebrení vodičov s pevným jadrom. Ako všetky Audioquest HDMI káble aj Cinnamon používa pevnú vysokohustotný polyetylénovou izoláciu a presnú geometriu. Osobitná pozornosť je venovaná tiež maximalizáciu výkonu HDMI a skutočne, Audioquest HDMI kábel Cinnamon naozaj podáva výkon hodný úplne referenčnej úrovne.

 

Pevné vodiče s 1,25% striebra: Pevné vodiče eliminujú interakcie medzi vláknami a jitter, bežné zdroje rušenia. Pevné postriebrené vodiče sú perfektné pri použití vysokofrekvenčných signálov. Tieto signály práve pre svoju vysokofrekvenčnost putujú takmer výlučne na povrchu vodiče. Pretože je povrch tvorený vysoko čistým striebrom, výkon je veľmi blízko výkonu káblu z čistého striebra, ale cena takéhoto kábla sa blíži skôr kábla medenému. Ide o neuveriteľne cenovo prijateľný spôsob výroby veľmi kvalitných HDMI káblov. Vplyv takto postriebrených vodičov je obzvlášť viditeľný na zvukových kvalitách kábli.

 

Penová polyetylénová izolácia: Každý pevný materiál priliehajúce k vodiči je v podstate súčasť nedokonalého obvodu. Všetka izolácie drôtov a materiály obvodové dosky absorbujú energiu (spôsobujú straty). Časť tejto energie je uložená a potom vypustená ako rušenie. Cinnamon HDMI využíva na izoláciu vodičov penovou polyethylenovou izoláciu plnenú dusíkom, pretože dusík neabsorbuje takmer žiadnu energiu a polyetylén je nízko-stratový a priaznivý čo sa skreslenia týka. Okrem toho tuhosť materiálu umožňuje vodičom udržiavať konštantný a stabilný vzťah po celej dĺžke kábla, čo vytvára stabilné impedanciu a ďalej minimalizuje skreslenie. Výsledkom je znateľne menej skreslený zvuk ako pri použití bežných materiálov.

 

Systém pre rozptýlenie vonkajších vplyvov (NDS): Dokonale utlmia rušenia prenášané na uzemnenie prístrojov, a tým zabráni ovplyvnenie zvuku.

 

Vysokorýchlostné dátové PRENOS:

 

Audioquest HDMI káble do dĺžky 8 metrov sú pasívne a nad túto dĺžku sa jedná o aktívnu verzie, kterévyužívají technológiu aktívne ekvalizácie. Všetky AUDIOQUEST HDMI káble (vo všetkých dĺžkach) tak garantujú prenos 100% objemu dát potrebného pre všetky súčasné audio / video funkcie vrátane multikanálového audia s vysokým rozlíšením, 1080p a 4K videa, 3D videá a Blu-ray. Všetky AUDIOQUEST HDMI káble Vám doručí 100% dát potrebných pre 120Hz / 240Hz / 600Hz displeja.

 

Technológia aktívne ekvalizácia: Patentované vysokorýchlostné aktívny spracovanie signálu spoločnosti Spectra 7 's, umožňuje super tenkým a veľmi dlhým káblom s kompatibilnými konektormi prenášať 18 Gb / s - kľúčový výkonový atribút pre HDMI 2.0. Čip HT8181 využíva patentovanú technológiu napájania pre zvýšenie efektivity regulácie výkonu - nie je preto potrebný dodatočný napájací kábel. Modul HT8181 zaisťuje až 4K 60p, 4: 4: 4 rozlíšenie (taktovacia frekvencia pixelov 600Mh), vyžadované najnovšími UltraHD 4K displeji. Na kábel je vyžadovaný iba 1 modul.

 

Ethernet a audio return kanál: Všetky AUDIOQUEST HDMI káble sú označené ako vysokorýchlostné sethernetem a spoľahlivo prenáša spätný zvukový kanál ARC.

 

Smerovosť: Všetky audio káble sú smerové. Správny smer záleží na vodičoch v každom Audioquest kábli. Všetky signálne vodiče sú kontrolované pre správny smer digital-audia, dokonca sú vodiče v Audio-return kanálu vedené obráteným smerom, aby bol zaistený čo najlepší výkon tejto aplikácie. Šípkami je na každom kábli jasne zaznačený správny smer použitia.

 

 

odkazy:

 

https://www.youtube.com/watch?v=8outexrQU

 

 

Oficiálne stránky kábla Cinnamon HDMI (anglicky, AudioQuest.com)

AudioQuest CINNAMON HDMI (délka 0,6 m až 3 m)AudioQuest CINNAMON HDMI (délka 0,6 m až 3 m)
AudioQuest CINNAMON HDMI (délka 4 m až 8 m)AudioQuest CINNAMON HDMI (délka 4 m až 8 m)
Audioquest Cinnamon HDMI - kábel HDMI-HDMI
PopisObrázkyNa stiahnutie