Audioquest Cinnamon RJ / E 12,0 m

UTP kabel kategórie CAT 7, vysokorýchlostné až 10 Gigabit na 100 m kabeláže. Smerové vodiče s 1,25% striebra a polyetylénová izolácia.
Viac informácií
AudioQuest CINNAMON RJ/E
385,8 EUR 321,5 EUR bez DPH
Není skladom
Kódqcinnarje0120EAN092592075931Záruka24 mesiacov

 

Špičkový UTP kabel kategórie CAT 7, vysokorýchlostné až 10 Gigabit na 100 m vodiče, postriebrení 1,25% striebra


  

V minulých rokoch sme prekonali revolúciu v skladovaní, distribúcii a prístupe digitálnych médií (v reálnom čase), vrátane fotiek, filmov a samozrejme hudby. Už nie sme naďalej závislí na fyzickom médiu, naším médiom sú často dáta, ktoré sa presunula z mnohých zariadení do mnohých umiestnenia. Pre audio použitia a protokoly, ponúka prenos cez ethernet prednosti ako rýchlosť, skoro žiadne oneskorenie, signifikantné vzdialenosti (100 m bez aktívneho zosilňovača), extrémne nízke rušenia a bitovo-perfektné komunikáciu. Ktorý audiofil by si toto všetko chcel odoprieť?

 

 

TECHNOLÓGIE


 

Vodiče z medi z dlhým zrnom a 1,25% striebra: Pevné vodiče eliminujú interakcie medzi vláknami a jitter, bežné zdroje rušenia. Pevné postriebrené vodiče sú perfektné pri použití vysokofrekvenčných signálov. Tieto signály práve pre svoju vysokofrekvenčnost putujú takmer výlučne na povrchu vodiče. Pretože v tomto prípade je povrch tvorený vysoko čistým striebrom, výkon je veľmi blízko výkonu káblu z čistého striebra, ale cena takéhoto kábla sa blíži skôr kábla medenému. Ide o neuveriteľne cenovo prijateľný spôsob výroby veľmi kvalitných ethernet káblov.

 

Pevná polyetylénová izolácia s vysokou hustotou: Akýkoľvek pevný materiál v blízkosti vodiče sa v skutočnosti stáva súčasťou nedokonalého obvodu. Izolácia káblov a dosky plošných spojov absorbujú energiu a spôsobujú straty. Časť tejto energie je uložená a následne uvoľnená vo forme skreslenia. Pevná polyetylénová izolácia zaisťuje kritickú geometriu párovanie signálov za minimalizácie izoláciou vyvolaného fázového oneskorenia.

 

Zakončenie: Pozlátené niklové konektory, 100% tienené.

 

Vysokorýchlostné dátové kapacita: Kábel bol vyvinutý tak, aby umožňoval ethernet až 10 Gigabit na vzdialenosť až 100 m medenej kabeláže.

 

Smerovosť: Všetky dáta káble sú smerové. Správny smer záleží na vodičoch v každom Audioquest kábli. Všetky signálne vodiče sú kontrolované pre správny smer, ktorý je šípkami na každom kábli jasne vyznačený.

 

 

ODKAZY


 

Audioquest stránky produktu (EN)

Varianta12,0 m
Popis