Audioquest Diamond RJ / E - 0,75 m Ethernet

Najvyšší model UTP káblu v ponuke Audioquest. Vysokorýchlostné High-End kábel CAT 7 so striebornými vodičmi s dokonale hladkým povrchom (PSS) a precíznymi konektory.
Viac informácií
Audioquest Diamond RJ / E - Ethernet
Audioquest Diamond RJ / E - Ethernet
Audioquest Diamond RJ / E - Ethernet
Audioquest Diamond RJ / E - Ethernet
audioquest_diamondethernet_5
999,0 EUR 825,6 EUR bez DPH
Není skladom
Kódqdirje00075EAN092592002982

RJ / E diamond je hotový UTP kabel kategórie Cat 7 Ethernet.

Využíva strieborné vodiče s tuhým jadrom s povrchovou úpravou PSS (Perfect-Surface Silver), ktoré celkom eliminujú interakciu medzi vláknami - tieto interakcie sú jedným z najväčších zdrojov skreslenia. Výsledkom je jasnejšie, dynamickejší a pôsobivejší zvuk s mnohými netušenými detailmi.

Špičkové strieborné vodiče PSS (najvyššia v ponuke Audioquest) minimalizujú skreslenie tým, že sú na povrchu extrémne hladké a majú menšie prechody medzi jednotlivými zrnami. Čím hladší povrch, tým menej usadených nečistôt (napr. Oxidov) a tým menej skreslenia. Pevná polyetylénová izolácia (PE) pomáha udržiavať premyslenú geometriu kábla.

Samozrejmosťou u všetkých káblov Audioquest Ethernet je, že ctí smerovaný í, ktoré je rovnako dôležité, ako u všetkých ostatných analógových a digitálnych audio káblov. Šípky na plášti konektorov označujú smer (od zdroja k cieľu). Správnym smerovaním si zaistíte najlepší zvukový výkon.

Počas posledných niekoľkých rokov došlo k revolúcii v ukladanie a šírenie hudby. Je to spôsobené sprístupňovaním digitálnych médií (v reálnom čase), vrátane fotografií, filmov a samozrejme aj hudby. Toto médium už nie je závislé od fyzických nosičoch - často sú dáta streamovaná z viacerých zariadení na viac miest.

Pri zvukových aplikácií a protokolov zaistí kvalitný vysokorýchlostný Ethernetový kábel minimálne časové oneskorenie (latencie) a extrémne nízky jitter. Zároveň umožňuje prenos audio dát s veľkou bitovou hĺbkou aj na významné vzdialenosti (100 metrov bez aktívneho boosteru alebo opakovače).

Kvalitný Ethernetový kábel je tak zárukou perfektnej komunikácie.

Diamond RJ / E je dodávaný v dĺžkach 0,75 m až 12 m.

Dielectric-Bias System (DBS): Aktívny systém na polarizáciu dielektrika. Izolácia spomaľuje signál vnútri vodiče, systém DBS vytvára silné elektrostatické pole, ktoré "sýti" a polarizuje (organizuje) molekuly izolácie. Toto minimalizuje ukladanie energie v izolácii a eliminuje početné nelineárne oneskorenia, ktorá sa tu vyskytujú. Zvuk má potom prekvapivo čisté pozadie, vyniknú detaily a tiež dynamický kontrast.

Vysokorýchlostné dátové kapacita: Kábel bol vyvinutý tak, aby prenášal ethernet až 10 Gigabit na vzdialenosť až 100 m.

Smerovosť: Všetky dátové káble Audioquest sú smerové, kedy signálne vodiče sú kontrolované pre správny smer, ktorý je vyznačený šípkami na konektoroch.

Vodiče zo strieborných vlákien (100% striebra) s extrémne hladkým povrchom (PSS): Pevné vodiče eliminujú interakcie medzi vláknami a chvenie, teda eliminuje bežné zdroje rušenia. Pevné strieborné vodiče sú perfektné pri použití vysokofrekvenčných signálov. Tieto signály práve pre svoje vysoké frekvencie cestujú takmer výlučne na povrchu vodiče.

Trojvrstvový (karbónový) systém pre rozptýlenie vonkajších vplyvov (NDS): Dokonale utlmia rušenia prenášané na uzemnenie prístrojov a tak zabráni pozmenenie zvuku.

TEST V AUDIOSTREAM

Varianta0,75 m
Audioquest Diamond RJ / E - Ethernet
Audioquest Diamond RJ / E - Ethernet
Audioquest Diamond RJ / E - Ethernet
audioquest_diamondethernet_5audioquest_diamondethernet_5
PopisObrázky