Audioquest Evergreen JJ- kábel audio kábel 3,5 jack-3,5 jack

Prepracovaný audio kábel s konektormi 1 x 3.5 mm jack stereo samec na 1 x 3.5 mm jack stereo samec z medi s dlhým zrnom (LGC) a za studena zváranými konektory.
Viac informácií
AudioQuest EVERGREEN 3,5 mm jack - 3,5 mm jack
AudioQuest EVERGREEN 3,5 mm jack - 3,5 mm jack
Audioquest Evergreen JJ- kábel audio kábel 3,5 jack-3,5 jack
KódAQ_0031202VýrobcaAudioquestZáruka24 mesiacov

Premyslený audio kábel 1 x 3.5 mm jack stereo samec na 1 x 3.5 mm jack stereo samec.

 

Evergreen Point Floathing Bridge, otvorený v roku 1963, je najdlhšia plávajúce most na svete. Prepája Seattle, Washington s oblasťou Bellevue cez Washingtonovo jazero a meria cez 2,2 km.

 

Evergreen je, ako všetky káble Audioquest vyrobený s najvyšším dôrazom na heslo výrobcu: "Do no harm!", Ktoré sa dá voľne preložiť ako "neuškodí;" znamená snahu ovplyvniť čo najmenej prechádzajúcej signál. Audiosústava je len tak silná, ako je silný jej najslabší článok, a týmto najslabším článkom často bývajú práve káble. Signál je bohužiaľ menený vždy (priechodom vodičmi, spojmi, konektory, zariadeniami), cieľom káblov Audioquest je, aby boli tieto zmeny čo najmenšie.

 

Evergreen audio kábel 1x 3.5 mm jack stereo samec na 1 x 3.5 mm jack stereo samec, disponuje pevnými medenými vodičmi z dlhými zrnami (LGC), ktoré eliminujú skreslenie tvorenej vzájomnou interakciou vlákien. Použitá meď prináša jasnejší a jemnejší zvuk ako káble z bežnej OFHC medi, pretože obsahuje menej prechodov v rámci materiálu, menej nečistôt a celkom jednoznačne podáva lepší výkon.

 

Penová polyetylénová izolácia: akýkoľvek pevný materiál blízko vodiče sa v skutočnosti stáva súčasťou nedokonalého obvodu. Izolácia káblov a dosky plošných spojov absorbujú energiu a spôsobujú straty. Časť tejto energie je uložená a následne uvoľnená vo forme skreslenia. Evergreen využíva na izoláciu vodičov penovou polyethylenovou izoláciu plnenú vzduchom, pretože vzduch neabsorbuje takmer žiadnu energiu a polyetylén je nízkostratový a priaznivý čo sa skreslenia týka. Výsledkom je znateľne menej skreslený zvuk, ako pri použití bežných materiálov.

 

Kovová vrstva pre tienenie a rozptýlenie vonkajších vplyvov: čiže NDS systém, dokonale utlmia rušenie prenášané na uzemnenie prístrojov a tak zabráni zmenám vo zvukovom spektre.

 

Dvojito-vyvážená asymetrická geometria: špeciálne navrhnutá pre single zakončenie, dvojito-vyvážená asymetrická geometria poskytuje relatívne nižšie impedanciu pre bohatšie, dynamickejší počúvanie. Zatiaľ čo mnoho single zakončených káblov používa jedinú cestu pre uzemnenie aj tienenie, dvojito-vyvážený návrh tieto dve cesty oddeľuje a dosahuje tak oveľa lepších vlastností.

 

Za studena zvárané, pozlátené jack konektory: toto riešenie z rovnice spojenia vyraďuje spájku, ktorá býva často zdrojom skreslenia. Pretože sú telá konektorov lisovaná, nie obrábaná, možno na výrobu vybrať kov s malými sklonmi ku skresleniu signálu, namiesto bežne používaného ľahko opracovatelného materiálu.

 

odkazy:

 
AudioQuest EVERGREEN 3,5 mm jack - 3,5 mm jackAudioQuest EVERGREEN 3,5 mm jack - 3,5 mm jack
Audioquest Evergreen JJ- kábel audio kábel 3,5 jack-3,5 jack
PopisObrázky