Audioquest Greyhound -kabel k subwooferu

Subwooferový kábel. 1 x RCA - 1 x RCA. Vodiče s tuhým jadrom s 0,5% striebra. Pozlátené konektory a NDS systém eliminujúci rušenia.
Viac informácií
Audioquest Greyhound
Audioquest Greyhound
Audioquest Greyhound -kabel k subwooferu
Audioquest Greyhound -kabel k subwooferu
KódAQ_0031222VýrobcaAudioquestZáruka24 mesiacov

 

Subwooferový kábel. 1 x RCA - 1 x RCA. Vodiče s tuhým jadrom s 0,5% striebra. Pozlátené konektory a NDS systém eliminujúci rušenia


  

Pevné vodiče z dlhých medených vlákien 0,5% striebra: Pevné vodiče eliminujú interakcie medzi vláknami a ostatné bežné zdroje rušenia. Pevné postriebrené vodiče sú perfektné pri použití vysokofrekvenčných signálov. Tieto signály práve pre svoju vysokofrekvenčnost cestujú takmer výlučne na povrchu vodiče. Pretože je povrch tvorený vysoko čistým striebrom, výkon je veľmi blízko výkonu káblu z čistého striebra, ale cena takéhoto kábla sa blíži skôr kábla medenému. Ide o neuveriteľne cenovo prijateľný spôsob výroby veľmi kvalitných subwooferových káblov.

 

Penová polyetylénová izolácia: Každý pevný materiál priliehajúce k vodiči je v podstate súčasť nedokonalého obvodu. Všetka izolácie drôtov a materiály obvodové dosky absorbujú energiu (spôsobujú straty). Časť tejto energie je uložená a potom vypustená ako rušenie. Kábel Greyhound využíva na izoláciu vodičov penovou polyethylenovou izoláciu plnenú vzduchom, pretože vzduch neabsorbuje takmer žiadnu energiu a polyetylén je nízkostratový a priaznivý čo sa skreslenia týka. Výsledkom je znateľne menej skreslený zvuk, ako pri použití bežných materiálov.

 

Geometria COAX HYPERLITZ: Dokonalý kruh ôsmich negatívnych vodičov okolo jediného silnejšieho pozitívneho vodiče tvorí kábel s veľkým prierezom a veľmi nízkym odporom aj skreslením.

 

Kovová vrstva pre tienenie a rozptýlenie vonkajších vplyvov: Čiže NDS systém, dokonale utlmia rušenie prenášané na uzemnenie prístrojov a tak zabráni ovplyvnenie zvuku.

 

Za studena zvárané, pozlátené konektory: Toto riešenie z rovnice spojenia vyraďuje spájku, ktorá býva často zdrojom skreslenia. Pretože sú telá konektorov lisovaná, nie obrábaná, možno na výrobu vybrať kov s malými sklonmi ku skresleniu signálu, namiesto kovu ľahko opracovatelného.

 

 

ODKAZY


  

Oficiálne stránky kábla (EN)

Audioquest GreyhoundAudioquest Greyhound
Audioquest Greyhound -kabel k subwooferu
Audioquest Greyhound -kabel k subwooferu
PopisObrázky