Audioquest NIAGARA 5000 - sieťový filter

Excelentné High-End sieťový filter s obvodom výkonovej rezervy 80 A pre napájanie zosilňovača as prepäťovou ochranou.
Viac informácií
Síťový filtr AudioQuest NIAGARA 5000 EU
Síťový filtr AudioQuest NIAGARA 5000 EU
Audioquest NIAGARA 5000 - sieťový filter
Audioquest NIAGARA 5000 - sieťový filter
Audioquest NIAGARA 5000 - sieťový filter
Audioquest NIAGARA 5000 - sieťový filter
Audioquest NIAGARA 5000 - sieťový filter
Audioquest NIAGARA 5000 - sieťový filter
5 995 EUR 4 996 EUR bez DPH
Skladom 1 ks

Tovar je možné vyzdvihnúť v našom sklade: ihned
Tovar je možné doručiť kamkoľvek do ČR: zajtra


Tovar je skladom v celkovom počte 1 ks

Tovar je skladom v našom sklade1 Červenka v počte 0 ks
Tovar je skladom v našom sklade2 Červenka v počte 0 ks
Tovar je skladom v našej predajni Praha v počte 1 ks
Tovar je skladom v našej predajni Brno v počte 0 ks

Dostupnosť je aktualizována 1x za 60min. Pre overenie 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.

Osobne v predajni:dnesPrepravnou spoločnosťou:zajtra
Kódqniag5000EAN092592050419VýrobcaAudioquest

Excelentné sieťový filter s prúdovou rezervou 80 A

High-End sieťový filter Niagara 5000EU predstavuje viac ako 20 rokov dôkladného výskumu, ktorý priniesol osvedčené výrobky pre AC napájanie, určené pre audiofilov, rozhlasové techniky a profesionálne audio aplikácie. Každučký jednotlivý detail bol revidovaný: V Niagara 5000EU, nájdete optimalizované vysokofrekvenčné smerové vedenie; kondenzátory s technológiou vyvinutou spoločnosťou Jet Propulsion Laboratories pre NASA a AC vstupné a výstupné kontakty zo silno postriebrené, extrémne čistej medi, zaisťujúci dokonalú vodivosť a vysoký výkon systému.

Jedinečný obvod Transient Power Correction poskytuje prúdovú rezervu viac ako 80 ampér pre prúdové špičky, je špeciálne navrhnutý pre napájanie moderných výkonových zosilňovačov. Väčšina striedavých napájacích zdrojov s "High-Current" zásuvkami iba minimalizuje prúdovú kompresiu; Niagara 5000EU ju opraví.

Skvelý audio systém musí byť vybudovaný na pevnom základe a základy začínajú napájaním. S Audioquest Niagara 5000EU zažijete prvýkrát jasnosť, priestor, frekvenčný a dynamický kontrast a dôraz, vlastnosti, ktoré Váš systém vždy bol schopný prenášať-len keby mal správne napájanie!

Niagara 5000EU prináša pozoruhodné výsledky vysoko optimalizované správy napájania: prekvapivo hlboké ticho, ohromujúci dynamickú slobodu, výnimočne vykreslenú atmosféru a nádhernou lokalizáciu nástrojov aj hudobníkov v priestore. Akonáhle všetko prežijete, bude to elegantné, logické, a tak samozrejmé, až sa budete diviť, prečo všetko nebolo možné už skôr.

Niagara 5000EU disponuje štyrmi napájacími zásuvkami "HIGH-CURRENT / LOW-Z POWER CORRECTION". Tieto zásuvky sú vybavené technológiou Transient Power Correction a sú navrhnuté tak, aby sa pomocou nízko-impedančné prúdové rezervy pre špičky maximalizoval výkon napájaných výkonových zosilňovačov. Bez ohľadu na triedu prevádzky (zosilňovače triedy A, A / B, G, D atď.) Alebo topológiu obvodov (elektrónkové, tranzistorové, digitálne, alebo iné), obvody pre prechodnú korekciu výkonu nebudú komprimovať napájanie akéhokoľvek pripojeného výkonového zosilňovača. Práve naopak, výkon zosilňovača sa zlepší vďaka napájanie s nízkou impedanciou, ktoré každý zosilňovač tak zúfalo potrebuje.

Pre pripojenie DAC prevodníka a / alebo univerzálneho prehrávača v jednej izolovanej skupine, predzosilňovača a gramofónu v inej skupine, ale aj pre pripojenie ďalších digitálnych zariadení a video produktov, ponúka Niagara 5000EU 8 zásuviek v dvoch oddelených skupinách so systémom Ultra-Linear Noise-Dissipation ( ultra-lineárny systém pre rozptýlenie šumu). Tieto obvody nikdy netrpia aktuálne kompresiou, ale ich nižšia vstupná úroveň a vyšší zisk vyžadujú robustnejšie spôsob rozptýlenie šumu. Kľúčovou vlastnosťou diskrétnych AC zásuviek na jednotke Niagara 5000EU je, že sa s jednotlivými okruhmi nezachádza rovnako, ale každá skupina zásuviek je optimalizovaná pre najlepší výkon pripojených zariadení.

Súčasťou sieťového filtra Niagara 5000EU je nedeštruktívne prepäťová ochrana s obvodom pre rýchle odpojenie pri extrémnom prepätiu. Akceptuje častá prechodová prepätiu a špičky až do 6000V alebo 3000A (maximum, ktoré môže zvládnuť domáce alebo kancelárska elektrická inštalácia). Poškodenie z elektrických búrok alebo z výkyvov napájacej siete je tak prakticky nemožné. Vokamžiku, kedy sa hodnoty napätia vráti do bezpečného prevádzkového rozsahu ochranný obvod Niagara 5000EU sa automaticky prepne do prevádzkového režimu. Pripojte Niagaru 5000EU a zabudnite na ňu.

Rozmery Š x V x H: 445 mm x 133 mm x 437 mm

Hmotnosť: 18 kg

Testy a recenzie:

https://www.hifi-voice.com/testy-a-recenze/prislusenstvi-a-doplnky/1562-audioquest-niagara-5000 (CZ)

http://www.theaudiobeat.com/equipment/audioquest_niagara_5000_7000.htm (ENG)

http://www.audiophilia.com/reviews/2017/7/26/audioquest-niagara-5000-low-z-power-noise-dissipation-system (ENG)

video:

https://www.youtube.com/watch?v=8OTY5QACrAg (ENG)

https://www.youtube.com/watch?v=HxFFfw7K5rw (ENG)

Síťový filtr AudioQuest NIAGARA 5000 EUSíťový filtr AudioQuest NIAGARA 5000 EU
Audioquest NIAGARA 5000 - sieťový filter
Audioquest NIAGARA 5000 - sieťový filter
Audioquest NIAGARA 5000 - sieťový filter
Audioquest NIAGARA 5000 - sieťový filter
Audioquest NIAGARA 5000 - sieťový filter
Audioquest NIAGARA 5000 - sieťový filter
PopisObrázky