Audioquest NIAGARA 7000 - sieťový filter

Nekompromisný High-End sieťový filter s oddeľovacím trafom a výkonovou rezervou 80 A pre napájanie zosilňovačov.
Viac informácií
Síťový filtr NIAGARA 7000 EU
Síťový filtr NIAGARA 7000 EU
Audioquest NIAGARA 7000 - sieťový filter
Audioquest NIAGARA 7000 - sieťový filter
Audioquest NIAGARA 7000 - sieťový filter
Audioquest NIAGARA 7000 - sieťový filter
Audioquest NIAGARA 7000 - sieťový filter
Audioquest NIAGARA 7000 - sieťový filter
Audioquest NIAGARA 7000 - sieťový filter
10 995 EUR 9 163 EUR bez DPH
Skladom 2 ks

Tovar je možné vyzdvihnúť v našom sklade: ihned
Tovar je možné doručiť kamkoľvek do ČR: pondelok 24.6

 
Tovar je skladom v celkovom počte 2 ks

Tovar je skladom v našom sklade1 Červenka v počte 1 ks
Tovar je skladom v našom sklade2 Červenka v počte 0 ks
Tovar je skladom v našej predajni Praha v počte 0 ks
Tovar je skladom v našej predajni Brno v počte 1 ks

Dostupnosť je aktualizována 1x za 60min. Pre overenie 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.

Osobne v predajni:dnesPrepravnou spoločnosťou:pondelok 24.6
Kódqniag7000EAN092592046023VýrobcaAudioquest

NEKOMPROMISNÉ SIEŤOVÝ FILTER A prepäťová ochrana s oddeľovacím transformátorom A výkonovú rezervu 80 A PRE napájanie zosilňovača, subwoofer A aktívna reprosústava

High-End sieťový filter Niagara 7000EU predstavuje viac ako 20 rokov dôkladného výskumu, ktorý priniesol osvedčené výrobky pre AC napájanie, určené pre audiofilov, rozhlasové techniky a profesionálne audio aplikácie. Každučký jednotlivý detail bol revidovaný: V Niagara 7000EU, nájdete optimalizované vysokofrekvenčné smerové vedenie a AC vstupné a výstupné k ontakty zo silno postriebrené, beriliové meď i, zaisťujúce dokonalú vodivosť a vysoký výkon systému.

Dielectric-biased AC Isolation Transformers (AC oddeľovacie transformátory s polarizáciou dielektrika): Patentovaná technológia spoločnosti Audioquest, výrazne znižujúce nelineárne skreslenie, ktorým bežne trpia aj tie najlepšie magnetické systémy, zároveň rozširuje šírku pásma a redukuje šum transformátora.

Ground Noise-Dissipation System: Systém rozptýlenie šumu pozadia, ktorý výrazne znižuje šum, bez toho aby bola ohrozená bezpečnosť, bez možnosti vytvárania nízko-úrovňových zemných slučiek.

Jedinečný obvod Transient Power Correction poskytuje prúdovú rezervu viac ako 80 a pre prúdové špičky, je špeciálne navrhnutý pre napájanie moderných výkonových zosilňovačov. Väčšina striedavých napájacích zdrojov s "High-Current" zásuvkami iba minimalizuje prúdovú kompresiu; Niagara 7000EU ju opraví.

Skvelý systém je vybudovaný na pevnom základe a základy začínajú napájaním. S Audioquest Niagara 7000EU zažijete prvýkrát jasnosť, priestor, frekvenčný a dynamický kontrast a dôraz, vlastnosti, ktoré Váš systém vždy bol schopný prenášať-len keby mal správne napájanie!

Niagara 7000EU prináša pozoruhodné výsledky vysoko optimalizované správy napájania: prekvapivo hlboké ticho, ohromujúci dynamickú slobodu, výnimočne vykreslenú atmosféru a nádhernou lokalizáciu nástrojov aj hudobníkov v priestore. Akonáhle všetko prežijete, bude to elegantné, logické, a tak samozrejmé, až sa budete diviť, prečo všetko nebolo možné už skôr.

Niagara 7000EU disponuje štyrmi napájacími zásuvkami "HIGH-CURRENT / LOW-Z POWER CORRECTION". Tieto zásuvky sú vybavené technológiou Transient Power Correction a sú navrhnuté tak, aby sa pomocou nízko-impedančné prúdové rezervy pre špičky maximalizoval výkon napájaných výkonových zosilňovačov. Bez ohľadu na triedu prevádzky (zosilňovače triedy A, A / B, G, D, atď.) Alebo topológiu obvodov (elektrónkové, tranzistorové, digitálne, alebo iné), obvody pre prechodnú korekciu výkonu nebudú komprimovať napájanie akéhokoľvek pripojeného výkonového zosilňovača. Práve naopak, výkon zosilňovača sa zlepší vďaka napájaniu prúdom snízkou impedanciou, ktoré každý zosilňovač tak zúfalo potrebuje.

Pre pripojenie DAC prevodníka a / alebo univerzálneho prehrávača v jednej izolovanej skupine, predzosilňovača a gramofónu v inej skupine, ale aj pre pripojenie ďalších digitálnych zariadení a video produktov, Niagara 7000EU ponúka 8 symetrických napájacích zásuviek spolarizací dielektrika as ultra-lineárnym systémom pre potlačenie šumu, v dvoch oddelených skupinách. Tieto obvody nikdy netrpia aktuálne kompresiou, ale ich nižšia vstupná úroveň a vyšší zisk vyžadujú robustnejšie spôsob rozptýlenie šumu. Kľúčovou vlastnosťou diskrétnych AC zásuviek na jednotke Niagara 7000EU je, že sa s jednotlivými okruhmi nezachádza rovnako, ale každá skupina zásuviek je optimalizovaná pre najlepší výkon pripojených zariadení.

Súčasťou sieťového filtra Niagara 7000EU je nedeštruktívne prepäťová ochrana s obvodom pre rýchle odpojenie pri extrémnom prepätiu. Akceptuje častá prechodová prepätiu a špičky až do 6000V alebo 3000A (maximum, ktoré môže zvládnuť domáce alebo kancelárska elektrická inštalácia). Poškodenie z elektrických búrok alebo z výkyvov napájacej siete je tak prakticky nemožné. V okamihu, keď sa hodnoty napätia vráti do bezpečného prevádzkového rozsahu, ochranný obvod Niagara 7000EU sa automaticky prepne do prevádzkového režimu.

Rozmery: Š x V x H: 445 mm x 133 mm x 437 mm

Hmotnosť: 37 kg

Testy a recenzie:

The Absolute Sound Listens to the Niagara 7000 http://www.theabsolutesound.com/articles/audioquest-niagara-7000-low-z-power-noise-dissipation-system/

https://parttimeaudiophile.com/2016/12/31/review-audioquest-niagara-7000-elevating-the-art-of-ac-power-conditioning/ (ENG)

https://www.stereophile.com/content/audioquest-niagara-7000-low-z-power-noise-dissipation-system (ENG)

http://www.theaudiobeat.com/equipment/audioquest_niagara_5000_7000.htm (ENG)

https://www.hifi.nl/artikel/25737/Review-AudioQuest-Niagara-7000-low-Z-Power-Noise-Dissipation-System.html (NL)

videá:

https://www.youtube.com/watch?v=ITkuBgFtTjs (ENG)

https://www.youtube.com/watch?v=wEPOptbI6-U (ENG)

https://musicbaboon.com/mp3/audioquest-niagara-5000-power-conditioner-review-by-upscale-audio-s-kevin-deal.html

Síťový filtr NIAGARA 7000 EUSíťový filtr NIAGARA 7000 EU
Audioquest NIAGARA 7000 - sieťový filter
Audioquest NIAGARA 7000 - sieťový filter
Audioquest NIAGARA 7000 - sieťový filter
Audioquest NIAGARA 7000 - sieťový filter
Audioquest NIAGARA 7000 - sieťový filter
Audioquest NIAGARA 7000 - sieťový filter
Audioquest NIAGARA 7000 - sieťový filter
PopisObrázky