Audioquest Noise Trapping DBS Pack Carbon

Systém polarizácia dilektrika DBS Carbon pre káble Audioquest osadený prémiovým kondenzátorom.
Viac informácií
Audioquest Noise Trapping DBS Pack Carbon
Audioquest Noise Trapping DBS Pack Carbon
Audioquest Noise Trapping DBS Pack Carbon
audioquest-noise-trapping-dbs-pack-carbon
139,0 EUR 114,9 EUR bez DPH
Skladom 1 set
Osobne v predajni:dnesPrepravnou spoločnosťou:zajtra
KódqnoisedbsEAN092592002647

SYSTÉM POLARIZÁCIE dielektrika S RÁDIOFREKVENČNÉ PASCÍ

Všetka izolácie medzi dvoma alebo viacerými vodičmi sa stáva dielektrikom, ktorého vlastnosti ovplyvní integritu signálu. Absorpcia a nelineárny uvoľňovanie energie spôsobuje rôzne množstvá časového oneskorenia (fázový posun) pre rôzne frekvencie a úrovne energie, čo je skutočný problém pre veľmi citlivý viac-oktávový zvuk. Zahrnutie RF Trap (vyvinutého pre výkonové produkty radu Niagara radu Audioquest) zabezpečuje, že vysokofrekvenčné šum nebude indukovaný do signálnych vodičov z prvkov poľa DBS. (DBS, US Pat #s 7,126,055 a 7,872,195 B1)

Tento patentovaný systém Dielectric Bias System (DBS) spoločnosti Audioquest stavia dielektrikum kábla do silného a stabilného elektrostatického poľa, ktoré saturuje (organizuje) molekuly izolácie ... nepretržite po celej dĺžke kábla. Výnimočne jednoduchý dizajn využíva vodič uprostred kábla, čím jednoducho predlžuje anódy batérie. Tento vodič je pripojený k zápornému (-) pólu na batériu DBS - to je všetko. Nie je v signálnej ceste a nemá žiadnu interakciu so signálom. V závislosti na modeli prepojovacieho (analógového alebo digitálneho) alebo reproduktorového kábla sa ako anóda pre batériu DBS využíva existujúce fóliový "štít" pripojený ku kladnému (+) pólu batérie v sade DBS. Negatívny pól batérie nie je pripojený a nemá žiadny význam.

Audioquest Carbon DBS zabezpečí, že vysokofrekvenčné šum nebude indukovaný do signálnych vodičov z prvkov poľa DBS. Set Carbon DBS je osadený prémiovým kondenzátorom tej najvyššej kvality, ktorý je zárukou výnimočne nízkeho šumu a optimalizuje vysokofrekvenčné vyraďovacej kapacitu DBS na maximálnu úroveň. Rozdiel vo zvuku je jemný, ale zmysluplne počuteľný.

Systém je napájaný 72 V z bežne dostupných batérií (súčasťou dodávky) s dlhodobou výdržou. Stav batérie je možné propvěřit stlačením tlačidla na tele. Rozsvietená zelená LED dióda indikuje dostatočnú kapacitu batérie. Tlačidlo nemá iný, než kontrolný význam a systém beží trvalo po dobu životnosti batérií.

Osadenie konkrétnych modelov káblov systémom DBS nájdete v priloženej tabuľke.

V balení dva kusy, vrátane sady pásikov pre ukotvenie.

Audioquest Noise Trapping DBS Pack Carbon
Audioquest Noise Trapping DBS Pack Carbon
audioquest-noise-trapping-dbs-pack-carbonaudioquest-noise-trapping-dbs-pack-carbon
PopisObrázkyNa stiahnutie