Audioquest Noise Trapping DBS Pack Carbon

Systém polarizácia dilektrika DBS Carbon pre káble Audioquest osadený prémiovým kondenzátorom.
Viac informácií
AudioQuest DBS - Dielectric Bias Pack CARBON
AudioQuest DBS - Dielectric Bias Pack CARBON
Audioquest Noise Trapping DBS Pack Carbon
139,0 EUR 115,8 EUR bez DPH
Není skladom

Tovar je možné vyzdvihnúť v našom sklade: na vyžiadanie
Tovar je možné doručiť kamkoľvek do ČR: na vyžiadanie

Dostupnosť je aktualizovaná 1x za 60min. Pre overenie 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.

KódqnoisedbsEAN092592002647VýrobcaAudioquest

SYSTÉM POLARIZÁCIE dielektrika S RÁDIOFREKVENČNÉ PASCÍ

Všetka izolácie medzi dvoma alebo viacerými vodičmi sa stáva dielektrikom, ktorého vlastnosti ovplyvní integritu signálu. Absorpcia a nelineárny uvoľňovanie energie spôsobuje rôzne množstvá časového oneskorenia (fázový posun) pre rôzne frekvencie a úrovne energie, čo je skutočný problém pre veľmi citlivý viac-oktávový zvuk. Zahrnutie RF Trap (vyvinutého pre výkonové produkty radu Niagara radu Audioquest) zabezpečuje, že vysokofrekvenčné šum nebude indukovaný do signálnych vodičov z prvkov poľa DBS. (DBS, US Pat #s 7,126,055 a 7,872,195 B1)

Tento patentovaný systém Dielectric Bias System (DBS) spoločnosti Audioquest stavia dielektrikum kábla do silného a stabilného elektrostatického poľa, ktoré saturuje (organizuje) molekuly izolácie ... nepretržite po celej dĺžke kábla. Výnimočne jednoduchý dizajn využíva vodič uprostred kábla, čím jednoducho predlžuje anódy batérie. Tento vodič je pripojený k zápornému (-) pólu na batériu DBS - to je všetko. Nie je v signálnej ceste a nemá žiadnu interakciu so signálom. V závislosti na modeli prepojovacieho (analógového alebo digitálneho) alebo reproduktorového kábla sa ako anóda pre batériu DBS využíva existujúce fóliový "štít" pripojený ku kladnému (+) pólu batérie v sade DBS. Negatívny pól batérie nie je pripojený a nemá žiadny význam.

Audioquest Carbon DBS zabezpečí, že vysokofrekvenčné šum nebude indukovaný do signálnych vodičov z prvkov poľa DBS. Set Carbon DBS je osadený prémiovým kondenzátorom tej najvyššej kvality, ktorý je zárukou výnimočne nízkeho šumu a optimalizuje vysokofrekvenčné vyraďovacej kapacitu DBS na maximálnu úroveň. Rozdiel vo zvuku je jemný, ale zmysluplne počuteľný.

Systém je napájaný 72 V z bežne dostupných batérií (súčasťou dodávky) s dlhodobou výdržou. Stav batérie je možné propvěřit stlačením tlačidla na tele. Rozsvietená zelená LED dióda indikuje dostatočnú kapacitu batérie. Tlačidlo nemá iný, než kontrolný význam a systém beží trvalo po dobu životnosti batérií.

Osadenie konkrétnych modelov káblov systémom DBS nájdete v priloženej tabuľke.

V balení dva kusy, vrátane sady pásikov pre ukotvenie.

AudioQuest DBS - Dielectric Bias Pack CARBONAudioQuest DBS - Dielectric Bias Pack CARBON
Audioquest Noise Trapping DBS Pack Carbon
PopisObrázkyNa stiahnutie