Audioquest NRG1000, sieťový kábel 0,9 m

High-endový sieťový napájací kábel 230 V - trojvidlice na IEC 19 koncovku. Aktívny systém polarizácia dielektrika DBS-72 V.
Viac informácií
AudioQuest NRG 1000 C-19
1 149 EUR 957,5 EUR bez DPH
Skladom 1 ks

Tovar je možné vyzdvihnúť v našom sklade: ihned
Tovar je možné doručiť kamkoľvek do ČR: zajtra

 
Tovar je skladom v celkovom počte 1 ks

Tovar je skladom v našom sklade1 Červenka v počte 1 ks
Tovar je skladom v našom sklade2 Červenka v počte 0 ks
Tovar je skladom v našej predajni Praha v počte 0 ks
Tovar je skladom v našej predajni Brno v počte 0 ks

Dostupnosť je aktualizována 1x za 60min. Pre overenie 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.

Osobne v predajni:dnesPrepravnou spoločnosťou:zajtra
Kódqnrg100009EAN092592082588VýrobcaAudioquest

High-endový sieťový napájací kábel 230 V - trojvidlice na IEC 19 koncovku.

Nehľadiac na to ako perfektné máte AC zdroj napájania, rušenia sa vyskytuje z podstaty v každom kábli, najmä v tých spletaných. Aj tie najsofistikovanejšie filtre a napájacie zdroje nemôžu eliminovať toto káblové rušenie.

Pevné vodiče z medi s perfektným povrchom (PSC +): NRG-4 vodiče sú vyrobené z vysoko čistej medi s perfektným povrchom (PSC +). Všetky vodiče sú pevné, čo bráni hlavnému zdroju rušeniu spôsobenému interakciu vlákien. Kvalita povrchu je kritická, pretože vodič môže byť považovaný za navádzací cestu pre elektrické pole vo vodiči aj pre magnetické pole mimo vodiče. Úžasne hladké a čisté PSC + vodiče eliminujú drsnosť a zvyšujú čistotu zvuku v porovnaní s OFHC, OCC, 8N a ďalšími druhmi medi. Vyššia čistota PSC + naďalej minimalizuje rušenie spôsobené prechody vo vnútri materiálu.

Multi-pozičný karbónový systém rozptýlenie vonkajších vplyvov a systém pohltenie presluchov (izolácia): Negatívny vodiče v NRG-1000 sú izolované čiastočne vodivým, karbónom plneným polyetylénom. Tento pozoruhodný materiál zabraňuje rádio-frekvenčnému odpadu v privedenie späť do zosilňovača. Zvukovú výhodou je teda presne rovnaké zníženie v "hash" a lepšie trojrozmernosť, ktorá ide ruka v ruke s každým rádio-frekvenčným opadaním, ktorý je vyvedený z audio obvodu. Na pozitívnych vodičoch NRG-1000 používa penovú polyetylénovou izoláciu, pretože vzduch neabsorbuje prakticky žiadnu energiu a polyetylén je nízkostratový a má benígne rušivý profil. Vzduch v penovom polyetylénu potom spôsobuje oveľa menšie efekt rozostrenia, ktorý je bežný u iných materiálov.

Protisměrová špirálovitá geometria: NRG-4 káble majú vnútorné kruhové usporiadanie pozitívnych vodičov stáčaných v jednom smere. Okolo tejto vnútornej skupiny sú negatívne vodiče stáčajúca sa v opačnom smere. Aj napriek tomu, že pozitívne aj negatívne vodiče sa krížia, namiesto aby boli k sebe paralelné, vzťah medzi pozitívnymi a negatívnymi skupinami je pevný a nemenný. Dodržiava jednu z najzákladnejších konštrukčných princípov Audioquest: Konzistenciu. Výsledkom je úžasná čírosť, asi ako keď zaostríte objektív na obraz, o ktorom ste nemali tušenie, že je tak rozostrený.

DBS 72 V Dielectric-Bias System Carbon: Inovovaný systém polarizácia dielektrika. Táto Audioquest technológia dramatickým spôsobom znižuje nelineárne skreslenie a eliminuje vplyv rádiových frekvencií. Všetka izolácia je zároveň dielektrikum, ktorého elektrické vlastnosti tiež významne ovplyvňujú celkovú integritu signálu. Patentovaný systém DBS spoločnosti Audioquest vytvára silné a stabilné elektrostatické pole, ktoré nasycuje a polarizuje (organizuje) molekuly dielektrika. Tým je minimalizované nelineárny časové oneskorenie, a výsledkom je jasnejší zvuk, prichádzajúci z "černějšího" pozadie.

Systém zvárania za studena: Tento nový návrh umožňuje perfektné spojenie medzi káblom a konektorom bez použitia tepla. Toto spojenie je tvorené Audioquest systémom zvárania za studena, ktoré zaisťuje najlepšie spojenie so zachovaním úplne neporušené celkovej štrukturálnej integrity v vodiče. Zváranie za studena využíva kombináciu vysokého tlaku v bode dotyku a použitie medené alebo strieborné pasty.

Zakončenie: Za studena zvárané striebro priamo na čistú červenú meď - Trojvidlice na IEC C19 koncovku

Priemer: 3 x 13 AWG (3 x 2,63mm 2)

Popis