Audioquest Pearl HDMI 20 m - kábel HDMI-HDMI

Vysokorýchlostné HDMI - HDMI kábel verzia 1.4. Pevné vodiče z medi s dlhým zrnom (LGC), pevná izolácia z polyetylénu.
Viac informácií
AudioQuest PEARL HDM verze 1.4
439,0 EUR 365,8 EUR bez DPH
Není skladom

Tovar je možné vyzdvihnúť v našom sklade: na vyžiadanie
Tovar je možné doručiť kamkoľvek do ČR: na vyžiadanie

Dostupnosť je aktualizovaná 1x za 60min. Pre overenie 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.

Kódqpearlhdmi0200EAN092592062481VýrobcaAudioquest

Vysokorýchlostné HDMI - HDMI kábel verzia 1.4.

HDMI 1.4: PEARL je mimoriadny HDMI kábel, ktorý má 0,5% postriebrení vodičov s pevným jadrom. Ako všetky Audioquest HDMI káble aj PEARL používa pevnú vysokohustotný polyetylénovou izoláciu a presnú geometriu. Osobitná pozornosť je venovaná tiež maximalizáciu výkonu HDMI a skutočne, Audioquest HDMI kábel PEARL naozaj podáva výkon hodný úplne referenčnej úrovne.

Pevné vodiče z medi s dlhým zrnom (LGC): Pevné vodiče s hladkým povrchom (LGC) eliminujú interakcie medzi vláknami a jitter, bežné zdroje rušenia.

Penová polyetylénová izolácia: Každý pevný materiál priliehajúce k vodiči je v podstate súčasť nedokonalého obvodu. Všetka izolácie drôtov a materiály obvodové dosky absorbujú energiu (spôsobujú straty). Časť tejto energie je uložená a potom vypustená ako rušenie. PEARL HDMI využíva na izoláciu vodičov penovou polyethylenovou izoláciu plnenú vzduchom, pretože vzduch neabsorbuje takmer žiadnu energiu a polyetylén je nízko-stratový a priaznivý čo sa skreslenia týka. Okrem toho tuhosť materiálu umožňuje vodičom udržiavať konštantný a stabilný vzťah po celej dĺžke kábla, čo vytvára stabilné impedanciu a ďalej minimalizuje skreslenie. Výsledkom je znateľne menej skreslený zvuk ako pri použití bežných materiálov.

Ethernet a audio return kanál: Všetky AUDIOQUEST HDMI káble sú označené ako vysokorýchlostné sethernetem a spoľahlivo prenáša spätný zvukový kanál ARC.

Smerovosť: Všetky audio káble sú smerové. Správny smer záleží na vodičoch v každom Audioquest kábli. Všetky signálne vodiče sú kontrolované pre správny smer digital-audia, dokonca sú vodiče v Audio-return kanálu vedené obráteným smerom, aby bol zaistený čo najlepší výkon tejto aplikácie. Šípkami je na každom kábli jasne zaznačený správny smer použitia.

odkazy:

TEST WHAT HI-FI

https://www.youtube.com/watch?v=8outexrQUjc

https://www.youtube.com/watch?v=ENati8EiLuM

https://www.youtube.com/watch?v=GLXv5MOhAQU

https://www.youtube.com/watch?v=caLkV-EkZ28

https://www.whathifi.com/audioquest/pearl-hdmi/review

https://www.audiovideo2day.com/en/audioquest-pearl-hdmi-review/

Oficiálne stránky kábla Pearl HDMI (anglicky, AudioQuest.com)

Popis