Audioquest Pearl HDMI ACTIVE - kábel HDMI

Aktívne vysokorýchlostné high-endový HDMI - HDMI kábel verzia 2.0. Pevné vodiče z medi s dlhým zrnom (LGC).
Viac informácií
AudioQuest PEARL HDMI active
AudioQuest PEARL HDMI active
Audioquest Pearl HDMI ACTIVE - kábel HDMI
Audioquest Pearl HDMI ACTIVE - kábel HDMI
Audioquest Pearl HDMI ACTIVE - kábel HDMI
KódAQ_0031227VýrobcaAudioquestZáruka24 mesiacov

 

Aktívne vysokorýchlostné HDMI - HDMI kábel - 18 Gbps


  

HDMI 2.0: PEARL je mimoriadny HDMI kábel s vodičmi s pevným jadrom. Ako všetky Audioquest HDMI káble aj PEARL používa pevnú vysokohustotný polyetylénovou izoláciu a presnú geometriu. Osobitná pozornosť je venovaná tiež maximalizáciu výkonu HDMI a skutočne, Audioquest HDMI kábel PEARL naozaj podáva výkon hodný úplne referenčnej úrovne.

 

Pevné vodiče z medi s dlhým zrnom (LGC): Pevné vodiče s hladkým povrchom (LGC) eliminujú interakcie medzi vláknami a jitter, bežné zdroje rušenia.

 

Penová polyetylénová izolácia: Každý pevný materiál priliehajúce k vodiči je v podstate súčasť nedokonalého obvodu. Všetka izolácie drôtov a materiály obvodové dosky absorbujú energiu (spôsobujú straty). Časť tejto energie je uložená a potom vypustená ako rušenie. PEARL HDMI využíva na izoláciu vodičov penovou polyethylenovou izoláciu plnenú vzduchom, pretože vzduch neabsorbuje takmer žiadnu energiu a polyetylén je nízko-stratový a priaznivý čo sa skreslenia týka. Okrem toho tuhosť materiálu umožňuje vodičom udržiavať konštantný a stabilný vzťah po celej dĺžke kábla, čo vytvára stabilné impedanciu a ďalej minimalizuje skreslenie. Výsledkom je znateľne menej skreslený zvuk ako pri použití bežných materiálov.

 

Vysokorýchlostné dátové PRENOS:

 

Audioquest HDMI káble do dĺžky 8 metrov sú pasívne a nad túto dĺžku sa jedná o aktívnu verzie, kterévyužívají technológiu aktívne ekvalizácie. Všetky AUDIOQUEST HDMI káble (vo všetkých dĺžkach) tak garantujú prenos 100% objemu dát potrebného pre všetky súčasné audio / video funkcie vrátane multikanálového audia s vysokým rozlíšením, 1080p a 4K videa, 3D videá a Blu-ray. Všetky AUDIOQUEST HDMI káble Vám doručí 100% dát potrebných pre 120 Hz / 240 Hz / 600 Hz displeja.

 

Technológia aktívne ekvalizácia: Patentované vysokorýchlostné aktívny spracovanie signálu spoločnosti Spectra 7 's, umožňuje super tenkým a veľmi dlhým káblom s kompatibilnými konektormi prenášať 18 Gb / s - kľúčový výkonový atribút pre HDMI 2.0. Čip HT8181 využíva patentovanú technológiu napájania pre zvýšenie efektivity regulácie výkonu - nie je preto potrebný dodatočný napájací kábel. Modul HT8181 zaisťuje až 4K 60p, 4: 4: 4 rozlíšenie (taktovacia frekvencia pixelov 600Mh), vyžadované najnovšími UltraHD 4K displeji. Na kábel je vyžadovaný iba 1 modul.

 

Ethernet a audio return kanál: Všetky AUDIOQUEST HDMI káble sú označené ako vysokorýchlostné sethernetem a spoľahlivo prenáša spätný zvukový kanál ARC.

 

Smerovosť: Všetky audio káble sú smerové. Správny smer záleží na vodičoch v každom Audioquest kábli. Všetky signálne vodiče sú kontrolované pre správny smer digital-audia, dokonca sú vodiče v Audio-return kanálu vedené obráteným smerom, aby bol zaistený čo najlepší výkon tejto aplikácie. Šípkami je na každom kábli jasne zaznačený správny smer použitia.

 

 

odkazy:


   

TEST WHAT HI-FI

  

https://www.youtube.com/watch?v=8outexrQUjc

  

https://www.youtube.com/watch?v=ENati8EiLuM

  

https://www.youtube.com/watch?v=GLXv5MOhAQU

  

https://www.youtube.com/watch?v=caLkV-EkZ28

 

https://www.whathifi.com/audioquest/pearl-hdmi/review

  

https://www.audiovideo2day.com/en/audioquest-pearl-hdmi-review/

  

Oficiálne stránky kábla Pearl HDMI (anglicky, AudioQuest.com)

AudioQuest PEARL HDMI activeAudioQuest PEARL HDMI active
Audioquest Pearl HDMI ACTIVE - kábel HDMI
Audioquest Pearl HDMI ACTIVE - kábel HDMI
Audioquest Pearl HDMI ACTIVE - kábel HDMI
PopisObrázkyNa stiahnutie