Audioquest RJ / E Pearl 3m - kábel ethernet CAT7

Ideálne CAT 7 kábel UTP, vysokorýchlostné až 10 Gigabit na 100 m kabeláže. Pevné vodiče z medi s dlhým zrnom (LGC).
Audioquest RJ / E Pearl kábel ethernet CAT7
Audioquest RJ / E Pearl kábel ethernet CAT7
Audioquest RJ / E Pearl kábel ethernet CAT7
Audioquest_pearl_rje(1)
69,00 EUR 57,02 EUR bez DPH
Skladom
Osobne v predajni:dnesPrepravnou spoločnosťou:pondelok 26.10
Kódqrjepearl0030EAN092592076679

Perfektný high-end CAT 7 kábel UTP, vysokorýchlostné až 10 Gigabit na 100 m kabeláže.

V minulých rokoch sme prekonali revolúciu v skladovaní, distribúcii a prístupe digitálnych médií (v reálnom čase), vrátane fotiek, filmov a, samozrejme, aj hudby. Už nie sme naďalej závislí na fyzickom médiu, naším médiom sú často dáta, ktoré sa presunula z mnohých zariadení do mnohých umiestnenia. Poslílání audio dát cez ethernet ponúka prednosti rýchlosti, skoro žiadneho meškanie, signifikantné vzdialenosti schopnosti (328 stôp bez aktívneho zosilňovača), extrémne nízkeho rušenia a bitovo-perfektné komunikácie. Kto by si toto všetko mohol odoprieť?

Pevné medené vodiče z dlhm zrnom (LGC): Tieto vodiče eliminujú skreslenie tvorenej vzájomnou interakciou vlákien. Použitá meď prináša jasnejší a jemnejší zvuk ako káble z bežnej OFHC medi, pretože obsahuje menej prechodov v rámci materiálu, menej nečistôt a celkom jednoznačne podáva lepší výkon.

Pevná polyetylénová izolácia s vysokou hustotou: Akýkoľvek pevný materiál blízko vodiče sa v skutočnosti stáva súčasťou nedokonalého obvodu. Izolácia káblov a dosky plošných spojov absorbujú energiu a spôsobujú straty. Časť tejto energie je uložená a následne uvoľnená vo forme skreslenia. Pevná polyetylénová izolácia zaisťuje kritickú geometriu párovanie signálov za minimalizácie izoláciou vyvolaného fázového oneskorenia.

Zakončenie: Pozlátené niklové konektory, 100% tienené.

Vysokorýchlostné dátové kapacita: Kábel bol vyvinutý tak, aby dovoľoval ethernet až 10 Gigabit na vzdialenosť až 100 m medenej kabeláže.

Smerovosť: Všetky dáta káble sú smerové. Správny smer záleží na vodičoch v každom Audioquest kábli. Všetky signálne vodiče sú kontrolované pre správny smer, ktorý je šípkami na každom kábli jasne vyznačený.

odkazy:

Audioquest RJ / E Pearl kábel ethernet CAT7
Audioquest RJ / E Pearl kábel ethernet CAT7
Audioquest_pearl_rje(1)Audioquest_pearl_rje(1)
PopisObrázky