Audioquest Rocket 22 Banana gold SBW 4,0 m

Reproduktorový kábel v Single Bi-Wire zapojení s vodičmi z medi PSC a LGC.
Viac informácií
AudioQuest ROCKET 22 SBW - banana gold
AudioQuest ROCKET 22 SBW - banana gold
Audioquest Rocket 22 Banana SBW
699,0 EUR 582,5 EUR bez DPH
Není skladom

Tovar je možné vyzdvihnúť v našom sklade: na vyžiadanie
Tovar je možné doručiť kamkoľvek do ČR: na vyžiadanie

Dostupnosť je aktualizovaná 1x za 60min. Pre overenie 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.

Kódqrock22bansbw0040VýrobcaAudioquestZáruka24 mesiacov

 

Rocket 22- reproduktorový kábel v Single Bi-Wire zapojení umožňujúcim optimalizovať výkon kompatibilných reproduktorov (musí samostatné terminály pre basy a pre výšky)


 

Bi-Wiringové zapojenie znižuje skreslenie kábla - odobratie časti energie basov z kábla, ktorý vedie jemnejšie výšky, je ako upokojenie vĺn vo vode, v ktorej práve plávate. Magnetická autonómie samostatných vodičov kábla Rocket 11 tak maximalizuje výhodu Bi- Wire zapojenia.

 


POLOTUHÉ koncentrickú VODIČE Z MEDI S DLHÝMI zrnami (LGC) v kombinácii s PSC (meď s hladeným povrchom) - 3,31 mm 2

 

V konvenčnom kábla spletené z mnohých prameňov sa skreslenie spôsobené interakciou elektrického a magnetického vlákna zosilňuje, podľa toho, ako jednotlivé prameň menia polohu vnútri zväzku.

 

Polotuhé koncentrické vodiče sú oveľa lepšou alternatívou pre zaistenie vyššieho výkonu ako bežné splietané vodiče. Polotuhé koncentrické vodiče využívajú menej väčších prameňov, ktoré tak nemenia polohu po celej dĺžke kábla. Pramene udržujú svoje pevné, pevné vzťahy, znižujú skreslenie, zlepšujú rozlíšenie a dynamiku a výrazne minimalizujú tvrdosť a zmätok spôsobené interakciou prameňov.Meď s dlhým zrnom má na povrchu vodiče menej oxidov, menej nečistôt, menej prechodov medza zrnami, čo vo výsledku znamená podstatne lepší výkon ako štandardné meď OFHC. Meď PSC má ešte dokonale vyhladený povrch a tým pádom aj ešte menej prechodov. Zvuk má väčšiu jemnosť a viac detailov.Dvojitá geometria s nízkou indukčnosťou: "Bežný" reproduktorový kábel má pomerne vysokú indukčnosť, v čase stráca energiu a zvuk je tupý a nezaostrené. Dva vodiče v každej polovici Rocket 22 sú zárukou nižšie indukčnosti, viac detailov v celom frekvenčnom rozsahu basov a výšok.

 

Konektory Rocket 22 sú vyrobené z masívnej medi so silnou vrstvou postriebrení bez niklovej medzivrstvy.

 

 

ODKAZY:


 

 

Oficiálne stránky produktu (En)

 

AudioQuest ROCKET 22 SBW - banana goldAudioQuest ROCKET 22 SBW - banana gold
Audioquest Rocket 22 Banana SBW
PopisObrázky