Audioquest Rocket 33 bulk 50 m, cena 1 m

Excelentné reproduktorový kábel predávaný ako metráž s "Double Star-Quad" koncepciou s priemerom 4 × 14 AWG (2,08 mm²).
Audioquest Rocket 33 bulk 50 m, cena 1 m
Audioquest Rocket 33 bulk 50 m, cena 1 m
Audioquest Rocket 33 bulk 50 m, cena 1 m
Audioquest Rocket 33 bulk 50 m, cena 1 m
audioquest-rocket-33-bulk(1)
40,00 EUR 33,06 EUR bez DPH
Není skladom
Kódqrock33b50EAN092592074439

Audioquest Rocket 33 je excelentná high-endový reproduktorový kábel predávaný ako metráž s "Double Star-Quad" koncepciou s priemerom 4 × 14 AWG (2,08 mm²).

Sofistikovaná kombinácia neobyčajných materiálov a výborne premysleného high-tech návrhu umožňuje vzorový, bezchybný prenos audio signálu plne v duchu základnej myšlienky výrobcu Audioquest "Do No Harm". Toto heslo možno preložiť ako snahu čo najmenej ovplyvniť či poškodiť pôvodný signál. Preto sú vodiče Rocket 33 vyrobené zo starostlivo vyvedené kombinácie vysoko čistej výberové medi LGC s dlhými vláknami a medi s hladkým povrchom PSC. LGC znamená menej prechodov v rámci štruktúry materiálu, a tým pádom citeľne menšie skreslenie zvuku a lepšiu výkonnosť, zatiaľ čo dychberúci hladkosť a čistota PSC ešte lepšie eliminuje " drsnosť "zvuku a zlepšuje jeho jasnosť.

Ďalšie technológie, ktoré radia kábel Audioquest Rocket 33 medzi špičku:

Carbon-Based Noise Dissipation a Cross-Talk-Dissipation (systémy pohltenie šumu a presluchov): Potiahnutie negatívnych vodičov špeciálnou vrstvou čiastočne vodivého polyetylénu s obsahom uhlíka. Tento výnimočný materiál tlmí ruchy, ktoré tak nie sú prenášané späť do zosilňovača. Kladné vodiče sú potom izolované pomocou polyetylénovej peny sa vstříknutým dusíkom, pretože je nízko-stratová a priaznivá čo sa ruchov a skreslenia signálu týka.

Double Star-Quad geometria: vzájomná poloha vodičov a ich správne usporiadanie definujú základné elektrické vlastnosti kábla (kapacitancii a indukčnosť). Avšak, dokonca aj keď sú tieto vlastnosti udržiavané v rozumnej rovnováhe, vzájomný vzťah vodičov môže veľmi ovplyvniť výsledný zvuk. Double Star-Quad koncepcia kábla Rocket 33 ponúka oveľa lepšie vlastnosti (dynamický kontrast, zrozumiteľnosť), než keby boli rovnaké vodiče vedené paralelne.

Spread Spectrum Technology (SST): Každý vodič má, podľa svojej veľkosti a tvaru, specificický profil rucšení. SST je metóda, ktorá značne obmedzuje vznikania nedokonalostí signálu starostlivú kombináciou vodičov s rôznym prierezom. Rocket 33 tak ponúkne čistý, číry a dynamický zvuk.

Vodiče: pevné, meď s dlhými vláknami (LGC) & meď s hladkým povrchom (PSC)

Priemer: 4 × 14 AWG (2,08 mm²)

Zakončenie je možné vidličkami alebo banánové (napr. SureGrip 100 alebo SureGrip300 ) a v ponuke nájdete aj originálne farebne označené zakončovací plastové nohavičky .

Kábel umožňuje ako jednoduché zapojenie, tak zapojenie Single Bi-wire.

Cena za 1 meter!

Audioquest Rocket 33 bulk 50 m, cena 1 m
Audioquest Rocket 33 bulk 50 m, cena 1 m
Audioquest Rocket 33 bulk 50 m, cena 1 m
audioquest-rocket-33-bulk(1)audioquest-rocket-33-bulk(1)
PopisObrázky