Audioquest Rocket 33 SBW - Single Bi Wire

Sada reproduktorových káblov s vynikajúcim pomerom výkon / cena. Konštrukcia Double Star-Quad, prevedenie Single Bi-Wire.
Viac informácií
AudioQuest ROCKET 33 SBW
AudioQuest ROCKET 33 SBW
Audioquest Rocket 33 SBW - Single Bi Wire
KódAQ_0031127VýrobcaAudioquestZáruka24 mesiacov

 

Audioquest Rocket 33 SBW - vynikajúca reproduktorová sada káblov v prevedení Single Bi-Wire


 

"Double Star-Quad" - Sofistikovaná kombinácia neobyčajných materiálov a výborne premysleného high-tech návrhu umožňuje vzorový, bezchybný prenos audio signálu plne v duchu základnej myšlienky výrobcu Audioquest "Do No Harm". Toto heslo možno preložiť ako snahu čo najmenej ovplyvniť či poškodiť pôvodnej signál. Preto sú vodiče Rocket 33 vyrobené zo starostlivo vyvedené kombinácie vysoko čistej výberové medi LGC s dlhými zrnami a medi s hladkým povrchom PSC. LGC znamená menej prechodov v rámci štruktúry materiálu, a tým pádom citeľne menšie skreslenie zvuku a lepšiu výkonnosť, zatiaľ čo dychberúci hladkosť a čistota PSC ešte lepšie eliminuje "drsnosť" zvuku a zlepšuje jeho jasnosť.

 

Ďalšie technológie, ktoré radia kábel Audioquest Rocket 33 medzi špičku:

 

Carbon-Based Noise Dissipation a Cross-Talk-Dissipation (systémy pohltenie šumu a presluchov): Potiahnutie negatívnych vodičov špeciálnou vrstvou čiastočne vodivého polyetylénu s obsahom uhlíka. Tento výnimočný materiál tlmí ruchy, ktoré tak nie sú prenášané späť do zosilňovača. Kladné vodiče sú potom izolované pomocou polyetylénovej peny sa vstříknutým dusíkom, pretože je nízko-stratová a priaznivá čo sa rušenie a skreslenie signálu týka.

 

Double Star-Quad geometria: vzájomná poloha vodičov a ich správne usporiadanie definujú základné elektrické vlastnosti kábla (kapacitancii a indukčnosť). Avšak, dokonca aj keď sú tieto vlastnosti udržiavané v rozumnej rovnováhe, vzájomný vzťah vodičov môže veľmi ovplyvniť výsledný zvuk. Double Star-Quad koncepcia kábla Rocket 33 ponúka oveľa lepšie vlastnosti (dynamický kontrast a zrozumiteľnosť), než keby boli rovnaké vodiče vedené paralelne.

 

Spread Spectrum Technology (SST): Každý vodič má, podľa svojej veľkosti a tvaru, specificický profil rucšení. SST je metóda, ktorá značne obmedzuje vznikania nedokonalostí signálu starostlivú kombináciou vodičov s rôznym prierezom. Rocket 33 vďaka tomu prináša čistý, číry a dynamický zvuk.

 

Vodiče: pevné, meď s dlhými vláknami (LGC) & meď s hladkým povrchom (PSC)

 

Priemer: 4 × 14 AWG (2,08 mm²)

 

    • Biwiring: Rocket 33 je vďaka magnetickej nezávislosti oboch "Quad" polovíc vodičov výnimočný "Single-BiWire" kábel

 

    • Vodiče: pevné, meď s dlhými vláknami (LGC) & meď s hladkým povrchom (PSC).

 

    • Priemer: 4 × 14 AWG (2,08 mm²)

 

    • V sade jeden pár káblov

 

Poznámka: zakončenie kábla sú patrične označené ( "Speaker End", alebo "Amp End"), zapojte ich, prosím, podľa tohto označenia.

 

 

odkazy:


 

AudioQuest ROCKET 33 SBWAudioQuest ROCKET 33 SBW
Audioquest Rocket 33 SBW - Single Bi Wire
PopisObrázky