Audioquest Rocket 88 bulk 50 m, cena 1 m

Rocket 88 je excelentná reproduktorový kábel o priemere 13 AWG (2,63 mm2) predávaný ako metráž.
Viac informácií
AudioQuest ROCKET 88 bulk
130,0 EUR 108,3 EUR bez DPH
Skladom 1,5 m

Tovar je možné vyzdvihnúť v našom sklade: ihned
Tovar je možné doručiť kamkoľvek do ČR: pondelok 24.6

 
Tovar je skladom v celkovom počte 1,5 ks

Tovar je skladom v našom sklade1 Červenka v počte 1,5 ks
Tovar je skladom v našom sklade2 Červenka v počte 0 m
Tovar je skladom v našej predajni Praha v počte 0 m
Tovar je skladom v našej predajni Brno v počte 0 m

Dostupnosť je aktualizována 1x za 60min. Pre overenie 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.

Osobne v predajni:dnesPrepravnou spoločnosťou:pondelok 24.6
Kódqrock88b50EAN092592074460VýrobcaAudioquest

Audioquest Rocket 88 je excelentná reproduktorový kábel o priemere 13 AWG (2,63 mm 2) predávaný ako metráž, umožňujúci i využitie patentovaného Dielectric-Bias Systému (DBS). Oproti lacnejším modelom z radu ROCKET nahrádza meď s dlhými zrnami (LGC) pevnými medenými vodičmi s perfektným povrchom (Perfect-Surface Copper +, čo prináša plynulejší, prirodzené vyznenie zvuku.

Rocket 88 používa starostlivo vyrobenú, vysoko čistú meď s perfektným povrchom (Perfect-Surface Copper +, čiže PSC +), ktorá zaisťuje menej prechodov v rámci štruktúry materiálu a potláča a obmedzuje tak drsnosť zvuku.

Carbon-Based Noise Dissipation + Cross-Talk-Dissipation sú systémy pohltenie šumu a presluchov; ide o potiahnutie negatívnych vodičov špeciálnou vrstvou čiastočne vodivého polyetylénu s obsahom uhlíka. Tento výnimočný materiál potom tlmí rušenie, ktoré tak nie sú prenášané späť do zosilňovača. Kladné vodiče sú izolované pomocou polyetylénovej peny sa vstříknutým dusíkom, ktorá je patrične Nízkostratové a zabraňuje "out-of-focus" efektu bežného u iných materiálov.

Double Star-Quad geometria: Vzájomná poloha vodičov a ich správne usporiadanie určujú základné elektrické vlastnosti kábla (kapacitancii a indukčnosť). Avšak aj keď sú tieto vlastnosti udržiavané v rovnováhe, vzájomný vzťah vodičov môže veľmi negatívne ovplyvniť výsledný zvuk. Double Star-Quad koncepcia kábla Rocket 88 ponúka neporovnateľne lepšie vlastnosti (dynamický kontrast, zrozumiteľnosť), než keby boli tieto vodiče vedené paralelne.

Spread Spectrum Technology (SST): Každý vodič má, podľa svojej veľkosti a tvaru, špecifický profil rušenie. Radiálne symetrické vodiče (pevné alebo rúrkové) majú síce minimum nespojitosti, každý vodič konkrétne šírky má však svoju špecifickú "zvukovú stopu". SST je metóda, ktorá značne obmedzuje vznikania nedokonalostí signálu starostlivú kombináciou vodičov s rôznym prierezom, čo zaručí výnimočne číry, čistý a dynamický zvuk.

Zakončenie: Audioquest má širokú ponuku high-endových konektorov, ktoré umožňujú bezpečné pripojenie kábla Rocket 88 k ľubovoľnému typu zariadenia. Zakončenie Audioquest môžu vyzerať matne, zlate či strieborne, pretože sú tieto kovy nanesené priamo na konektor. Nenájdete tu žiadnu drsne znejúce niklovou vrstvu. Audioquest PK-Spade sú mäkké, pretože mäkký kov je lepšie - zaisťuje kvalitnejší prepojenie. Pre vybavenie vyžadujúce banániky či BFA konektory ponúka excelentný výkon Audioquest PK-BFA / Banana.

Priemer: 13 AWG (2,63 mm 2)

Vodiče: pevné - meď s hladkým povrchom (PSC +)

odkazy:

Oficiálna stránka Rocket 88 (anglicky, Audioquest.com)

Popis Rocket 88 a jeho vlastností (anglicky, Youtube)

Popis