Audioquest Slinky HDMI - MHL 2m

HDMI - MHL kábel. Pevné vodiče z medi (LGC), pevná izolácia s vysokou hustotou polyetylénu. Tenšie vyhotovenie pre ľahšie ohyb napr. Za LED televízory.
Viac informácií
AudioQuest SLINKY (HDMI - MHL)
49,00 EUR 40,83 EUR bez DPH
Skladom > 5 ks

Tovar je možné vyzdvihnúť v našom sklade: ihned
Tovar je možné doručiť kamkoľvek do ČR: utorok 16.4

 
Tovar je skladom v celkovom počte 10 ks

Tovar je skladom v našom sklade1 Červenka v počte 9 ks
Tovar je skladom v našom sklade2 Červenka v počte 0 ks
Tovar je skladom v našej predajni Praha v počte 1 ks
Tovar je skladom v našej predajni Brno v počte 0 ks

Dostupnosť je aktualizována 1x za 60min. Pre overenie 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.

Osobne v predajni:pozajtraPrepravnou spoločnosťou:utorok 16.4
Kódqslinkyhdmimhl0020EAN092592079496VýrobcaAudioquest

HDMI - MHL kábel. Tenšie vyhotovenie pre ľahšie ohyb napr. Za LED televízory.

Štandardné HDMI bolo vytvorené pre prenos nekomprimovaného digitálneho audia a videa. Medzi mnohými z vnútorných vodičov HDMI káblov sú komunikačné kanály, ktoré umožňujú automaticky zobraziť zdroj v zdroji zodpovedajúcom formáte a pomeru strán.

  • HDMI štandardnej rýchlosti umožní prenos minimálne pre 1080i, 720p, 1080p / 30Hz zdroje.


  • Vysokorýchlostné HDMI umožní navyše prenos 1080p / 120Hz, 4K a 3D videa.


  • Ethernet HDMI kábel (s HEC) zahŕňa aj vodiče pre dvojsmernú ethernetovú komunikáciu. Ethernet je úplne nezávislý na rýchlostných schopnostiach kábli.

 

Pevné vodiče z medi z dlhým zrnom (LGC): tieto vodiče eliminujú skreslenie tvorenej vzájomnou interakciou vlákien. Použitá meď prináša jasnejší a jemnejší zvuk ako káble z bežnej OFHC medi, pretože obsahuje menej prechodov v rámci materiálu, menej nečistôt a celkom jednoznačne podáva lepší výkon.

 

Geometriu stabilizujúci pevná polyetylénová izolácia: Znižuje skreslenie a zachováva dynamický kontrast.

 

Vysokorýchlostný dátový prenos: Všetky AUDIOQUEST HDMI káble až do dĺžky 8 metrov prekračujú prenosovú rýchlosť 18 Gbps a spĺňajú všetky požiadavky na HDMI 2.0 / HDCP 2.2, vrátane 4K UltraHD, HDR a Blu-ray Ultra HD. Všetky AUDIOQUEST HDMI káble do dĺžky 8 metrov sú schopné prenosu 100% objemu dát potrebného pre všetky súčasné audio / video funkcie vrátane multikanálového audia s vysokým rozlíšením, 1080p a 4K videa, 3D videá a Blu-ray. Všetky AUDIOQUEST HDMI káble Vám doručí 100% dát potrebných pre 120Hz / 240Hz / 600Hz displeja.

 

Ethernet a audio return kanál: Všetky AUDIOQUEST HDMI káble až do dĺžky 10 metrov sú označené ako vysokorýchlostné s ethernetom. Od dĺžky 12 metrov do 20 metrov sú značené ako HDMI káble štandardnej rýchlosti s ethernetom.

 

Smerovosť: Všetky audio káble sú smerové. Správny smer záleží na vodičoch v každom Audioquest kábli. Všetky signálne vodiče sú kontrolované pre správny smer digital-audia, dokonca sú vodiče vAudio-return kanálu vedené obráteným smerom, aby bol zaistený čo najlepší výkon tejto aplikácie. Šípkami je na každom kábli jasne zaznačený správny smer použitia.

 

 

odkazy:

 

Oficiálne stránky kábla MHL Slinky (anglicky, AudioQuest.com)

 

Popis