Audioquest Type 9 + DBS FR AQ 1000-S BAN

Univerzálny reproduktorový kábel s geometriou Star-Quad, aktívnym systémom DBS a 100% vodičmi z medi s dokonale hladkým povrchom PSC +.
Viac informácií
AudioQuest TYPE 9 DBS (Banánky stříbrné)
AudioQuest TYPE 9 DBS (Banánky stříbrné)
Audioquest Type 9 + DBS FR AQ 1000-S BAN
Audioquest Type 9 + DBS FR AQ 1000-S BAN
KódAQ_0031095VýrobcaAudioquestZáruka24 mesiacov

 

Univerzálny reproduktorový kábel s geometriou Star-Quad, aktívnym systémom DBS a 100% vodičmi z medi s dokonale hladkým povrchom PSC +


 

Reproduktorový kábel TYPE 9 + DBS je postavený na hviezdicové geometriu Star-Quad. Štyri vodiče s tuhým jadrom využíva Audioquest u reproduktorových káblov úspešne už 39 rokov. Prvýkrát túto technológiu použil v roku 1980 u kábla BC-4. O niekoľko rokov neskôr bol predstavený model TYPE 4, doplnený o polypropylénovou izoláciu. Po evolučnom procese sa v roku 1995 začala predávať aktuálnej verzie kábla TYPE 4, ktorá sa v nezmenenom dizajne vyrábala doteraz.

 

Nový reproduktorový kábel TYPE 9 + DBS stále využíva desaťročia staré usporiadanie v geometrii Star-Quad, novo je však aplikovaná kombinácia vodičov s rôznym prierezom z prémiovej medi Perfect-Surface Copper + (PSC +) pre dokonalý detail a presný bas. Navyše kábel využíva viacvrstvový systém tienenia NDS na báze uhlíka, ktorý eliminuje skreslenie a šum. Výsledkom je významný posun vo zvukových kvalitách kábla a veľmi tiché a čierne pozadie. O dokonale čisté pozadie a elimináciu šumu sa stará aktívny systém pre polarizáciu dielektrika.

               

Kábel TYPE 9 + DBS je tiež o niečo silnejšie ako predchádzajúce káble rady 4. Vodiče sú ďalej od seba a interakcie medzi susednými vodičmi je tak znížená o 35%.

 

Konektory SureGrip 1000 používajú pozlátené alebo postriebrené pokovovanie na vysoko kvalitné základné masívny kov z červenej medi. Vzácny čistý kov je na červenú meď nanášaný priamo ako hrubá vrstva bez bežne používané medzivrstvy, ktorá môže byť príčinou strát. U SureGrip 10000 nie sú používané žiadne podkladovej mosadzné vrstvy, ktoré by nevyhnutne spôsobovali skreslenia alebo inak poškodili zvuk. Vysoko kvalitný plášť konektora je vyrobený z patentovaného materiálu podobného keramike a jeho prednosťou je silná odolnosť proti rušeniu. Vodiče spojené s konektorom tzv. Studeným spájkovaním.

 

Model TYPE 9 + DBS je vynikajúci kábel prenášajúci plný rozsah, ale ešte lepšie výsledky môžete samozrejme dosiahnuť v aplikácii Double BiWire.

 

• K dispozícii s čierno - červeným opletom - konektory SureGrip 1000

• Solid Perfect-Surface Copper + (100%) vodiče s ultra nízkym intermodulačným skreslením

• DBS systém polarizácie molekúl dielektrika

• Smerové vodiče s viacvrstvovým tieniacim systémom NDS na báze uhlíka - eliminujú skreslenie zosilňovače

 

 

ODKAZY:


 

Oficiálne stránky kábla TYPE 9 + DBS

AudioQuest TYPE 9 DBS (Banánky stříbrné)AudioQuest TYPE 9 DBS (Banánky stříbrné)
Audioquest Type 9 + DBS FR AQ 1000-S BAN
Audioquest Type 9 + DBS FR AQ 1000-S BAN
PopisObrázkyNa stiahnutie