Audioquest Type 9 FR

Univerzálny reproduktorový kábel so Star-quad geometriou. tieniacim systémom NDS as vodičmi z medi PSC +.
Viac informácií
AudioQuest TYPE 9 FR (Banánky zlaté)
AudioQuest TYPE 9 FR (Banánky zlaté)
Audioquest Type 9 FR
Audioquest Type 9 FR
KódAQ_0031094VýrobcaAudioquestZáruka24 mesiacov

 

Vynikajúci reproduktorový kábel so sytémom NDS a 100% vodičmi z medi s dokonale hladkým povrchom PSC +


 

Reproduktorový kábel TYPE 9 je postavený na hviezdicové geometriu Star-Quad. Štyri vodiče s tuhým jadrom využíva Audioquest u reproduktorových káblov úspešne už 39 rokov. Prvýkrát túto technológiu použil v roku 1980 u kábla BC-4. O niekoľko rokov neskôr bol predstavený model TYPE 4, doplnený o polypropylénovou izoláciu. Po evolučnom procese sa v roku 1995 začala predávať aktuálnej verzie kábla TYPE 4, ktorá sa v nezmenenom dizajne vyrábala doteraz.

 

Nový reproduktorový kábel TYPE 9 je v zásade rovnaký ako TYPE 4 len využíva vodiče z lepšej medi. Stále sa jedná desaťročia staré usporiadanie v geometrii Star-Quad, novo je však aplikovaná kombinácia vodičov s rôznym prierezom z prémiovej medi Perfect-Surface Copper + (PSC +) pre dokonalý detail a presný bas. Navyše kábel využíva viacvrstvový systém tienenia NDS na báze uhlíka, ktorý eliminuje skreslenie a šum. Výsledkom je významný posun vo zvukových kvalitách kábla a veľmi tiché a čierne pozadie.

 

Kábel TYPE 9 je tiež o niečo silnejšie ako predchádzajúce káble rady 4. Vodiče sú ďalej od seba a interakcie medzi susednými vodičmi je tak znížená o 35%.

 

Konektory SureGrip 500 používajú pozlátené alebo postriebrené pokovovanie na vysoko kvalitné základné masívny kov z purpurovej medi. Vzácny čistý kov je na purpurovú meď nanášaný priamo ako hrubá vrstva bez bežne používané medzivrstvy, ktorá môže byť príčinou strát. U SureGrip 500 nie sú používané žiadne podkladovej mosadzné vrstvy, ktoré by nevyhnutne spôsobovali skreslenia alebo inak poškodili zvuk. Vysoko kvalitný plášť konektora je vyrobený z patentovaného materiálu podobného keramike a jeho prednosťou je silná odolnosť proti rušeniu.

 

Model TYPE 9 je vynikajúci kábel prenášajúci plný rozsah, ale ešte lepšie výsledky môžete samozrejme dosiahnuť v aplikácii Double Bi-Wire.

 

• K dispozícii s čierno - červeným opletom - konektory SureGrip 500

• Solid Perfect-Surface Copper + (100%) vodiče s ultra nízkym intermodulačným skreslením

• Smerové vodiče s viacerými vrstvovým tieniacim systémom NDS na báze uhlíka - eliminujú skreslenie zosilňovače

 

 

ODKAZY:


 

Oficiálne stránky kábla TYPE 9

AudioQuest TYPE 9 FR (Banánky zlaté)AudioQuest TYPE 9 FR (Banánky zlaté)
Audioquest Type 9 FR
Audioquest Type 9 FR
PopisObrázkyNa stiahnutie