Audioquest Vodka HDMI 2 m - kábel HDMI-HDMI

Vysokorýchlostné high-endový HDMI - HDMI kábel - 18 Gbps s medenými vodičmi s 10% striebra a NDS tieniacim systémom.
Audioquest Vodka HDMI
Audioquest Vodka HDMI
Audioquest Vodka HDMI
vodka-hdmi(1)
419,0 EUR 346,3 EUR bez DPH
Není skladom
Kódqvdkhdmi0020EAN'092592085701

 

Vysokorýchlostné high-endový HDMI - HDMI kábel - 18 Gbps, 10% striebra, uhlíkový tieniaci systém NDS


 

HDMI 2.0: Vodka je mimoriadny HDMI kábel, ktorý má 10% postriebrení vodičov s pevným jadrom. Ako všetky Audioquest HDMI káble aj Vodka používa pevnú vysokohustotný polyetylénovou izoláciu a presnú geometriu. Osobitná pozornosť je venovaná tiež maximalizáciu výkonu HDMI. Audioquest HDMI kábel Vodka tak podáva výkon hodný špičkovej referenčnej úrovne.

 

Postriebrené vodiče s tuhým jadrom s 10% striebra: Vodiče s tuhým jadrom eliminujú interakcie medzi vláknami a jitter, bežné zdroje rušenia. Pevné postriebrené vodiče sú perfektné pri použití vysokofrekvenčných signálov. Tieto signály práve pre svoju vysokofrekvenčnost putujú takmer výlučne na povrchu vodiče. Pretože je povrch tvorený vysoko čistým striebrom, výkon je veľmi blízko výkonu káblu z čistého striebra, ale cena takéhoto kábla sa blíži skôr kábla medenému. Ide o neuveriteľne cenovo prijateľný spôsob výroby veľmi kvalitných HDMI káblov. Vplyv takto postriebrených vodičov je obzvlášť viditeľný na zvukových kvalitách kábli.

 

Vysokohustotný penová polyetylénová izolácia: Každý pevný materiál priliehajúce k vodiči je v podstate súčasť nedokonalého obvodu. Všetka izolácie drôtov a materiály obvodové dosky absorbujú energiu (spôsobujú straty). Časť tejto energie je uložená a potom vypustená ako rušenie. Vodka HDMI využíva na izoláciu vodičov penovou polyethylenovou izoláciu plnenú dusíkom, pretože dusík neabsorbuje takmer žiadnu energiu a polyetylén je nízko-stratový a priaznivý čo sa skreslenia týka. Okrem toho tuhosť materiálu umožňuje vodičom udržiavať konštantný a stabilný vzťah po celej dĺžke kábla, čo vytvára stabilné impedanciu a ďalej minimalizuje skreslenie. Výsledkom je znateľne menej skreslený zvuk ako pri použití bežných materiálov.

 

Systém pre rozptýlenie vonkajších vplyvov (NDS) na báze uhlíka: Dokonale utlmia rušenia prenášané na uzemnenie prístrojov, a tým zabráni ovplyvnenie zvuku.

 

 

Vysokorýchlostné dátové PRENOS


  

Všetky AUDIOQUEST HDMI káble (vo všetkých dĺžkach) garantujú prenos 100% objemu dát potrebného pre všetky súčasné audio / video funkcie vrátane multikanálového audia s vysokým rozlíšením, 1080p a 4K videa, 3D videá a Blu-ray. Všetky AUDIOQUEST HDMI káble Vám doručí 100% dát potrebných pre 120 Hz / 240 Hz / 600 Hz displeja.

 

Ethernet a audio return kanál: Všetky AUDIOQUEST HDMI káble sú označené ako vysokorýchlostné sethernetem a spoľahlivo prenáša spätný zvukový kanál ARC.

 

Smerovosť: Všetky audio káble sú smerové. Správny smer záleží na vodičoch v každom Audioquest kábli. Všetky signálne vodiče sú kontrolované pre správny smer digital-audia, dokonca sú vodiče v Audio-return kanálu vedené obráteným smerom, aby bol zaistený čo najlepší výkon tejto aplikácie. Šípkami je na každom kábli jasne zaznačený správny smer použitia.

 

 

ODKAZY


 

Audioquest stránky produktu (EN)

Audioquest Vodka HDMI
Audioquest Vodka HDMI
vodka-hdmi(1)vodka-hdmi(1)
PopisObrázkyNa stiahnutie