Audioquest Vodka RJ / E - ethernet kábel

Špičkový UTP kabel kategórie CAT 7. Rýchlosť až 10 Gigabit pri 100 m dĺžky. Vodiče s povrchovou vrstvou striebra 10%.
Viac informácií
Audioquest VODKA RJE
Audioquest VODKA RJE
Audioquest Vodka RJ / E - ethernet kábel
KódAQ_0031100VýrobcaAudioquestZáruka24 mesiacov

CAT 7 kábel UTP, vysokorýchlostný internet až 10 Gigabit na 100 m kabeláže

RJ / E Vodka je mimoriadny ethernetový kábel CAT7, ktorý využíva 10% postriebrení na vodičoch

s pevným jadrom a súčasne tiež pevnú vysokohustotnej polyetylénovou izoláciu, ktorá pomáha udržiavať presnú geometriu. Osobitná pozornosť je venovaná tiež maximalizáciu výkonu a skutočne, Audioquest RJ / E kábel Vodka naozaj podáva výkon hodný úplne referenčnej úrovne.

V minulých rokoch sme prekonali revolúciu v skladovaní, distribúcii a prístupe digitálnych médií (v reálnom čase), vrátane fotiek, filmov a samozrejme hudby. Už nie sme naďalej závislí na fyzickom médiu, naším médiom sú často dáta, ktoré sa presunula z mnohých zariadení do mnohých umiestnenia. Pre audio použitia a protokoly, ponúka prenos cez ethernet prednosti ako rýchlosť, skoro žiadne oneskorenie, signifikantné vzdialenosti (100 m bez aktívneho zosilňovača), extrémne nízke rušenia a bitovo-perfektné komunikáciu.

Pri zvukových aplikácií a protokolov zaistí kvalitný vysokorýchlostný Ethernetový kábel nízke časové oneskorenie (latencie) a extrémne nízky jitter. Zároveň umožňuje prenos audio dát s veľkou bitovou hĺbkou aj na významné vzdialenosti (100 metrov bez aktívneho boosteru alebo opakovače).

Kvalitný Ethernetový kábel je tak zárukou perfektnej komunikácie.

Pevné vodiče s 10% striebra: Pevné vodiče eliminujú interakcie medzi vláknami a jitter, bežné zdroje rušenia. Pevné postriebrené vodiče sú perfektné pri použití vysokofrekvenčných signálov. Tieto signály práve pre svoju vysokofrekvenčnost putujú takmer výlučne na povrchu vodiče. Pretože je povrch tvorený vysoko čistým striebrom, výkon je veľmi blízko výkonu káblu z čistého striebra, ale cena takéhoto kábla sa blíži skôr kábla medenému. Ide o neuveriteľne cenovo prijateľný spôsob výroby veľmi kvalitných ethernetových káblov. Vplyv takto postriebrených vodičov je obzvlášť viditeľný na zvukových kvalitách kábli.

Pevná polyetylénová izolácia s vysokou hustotou: Akýkoľvek pevný materiál v blízkosti vodiče sa v skutočnosti stáva súčasťou nedokonalého obvodu. Izolácia káblov a dosky plošných spojov absorbujú energiu a spôsobujú straty. Časť tejto energie je uložená a následne uvoľnená vo forme skreslenia. Pevná polyetylénová izolácia zaisťuje kritickú geometriu párovanie signálov za minimalizácie izoláciou vyvolaného fázového oneskorenia.

Zakončenie: Precízny 100% tienené konektory pre ultra-široké pásmo s minimálnymi stratami.

Vysokorýchlostné dátové kapacita: Kábel bol vyvinutý tak, aby umožňoval ethernet až 10 Gigabit na vzdialenosť až 100 m.

Trojvrstvový (karbónový) systém pre rozptýlenie vonkajších vplyvov (NDS): Dokonale utlmia rušenia prenášané na uzemnenie prístrojov, a tým zabráni ovplyvnenie zvuku.

Smerovosť: Všetky dáta káble sú smerové. Správny smer záleží na vodičoch v každom Audioquest kábli. Všetky signálne vodiče sú kontrolované pre správny smer, ktorý je šípkami na každom kábli jasne vyznačený.

odkazy:

 

RECENZIA

 

TEST V AUDIOSTREAM

 

RECENZIA V HIFISTATEMENT

Audioquest VODKA RJEAudioquest VODKA RJE
Audioquest Vodka RJ / E - ethernet kábel
PopisObrázky