Audioquest Wolf 5 m XLR - XLR - subwoofer kábel

Bezkonkurenčná high-endový subwooferový kábel s uzemňovacím vodičom. Pevný vodič z 10% striebra, aktívny systém DBS.
Viac informácií
audioquest-wolf-subwoofer-kabel
audioquest-wolf-subwoofer-kabel
Audioquest Wolf 5 m XLR - XLR - subwoofer kábel
1 239 EUR 1 024 EUR bez DPH
Není skladom
Kódqwlfxlr0500EAN092592083066

High-endový subwooferový kábel s uzemňovacím vodičom. 1 x XLR - 1 x XLR.

Táto pozoruhodne nádherná rasa má príjemný temperament spojený s horlivou inteligenciou a nezávislosťou ducha. Biely Husky sú málokedy dobrá voľba pre strážneho psa (pravdepodobne kvôli ich neuveriteľnému inštinktu utiecť vždy a pri každej príležitosti), majú však schopnosť naučiť sa ťahu. Huskyho prirodzené inštinkty sa dosť vyvinuli od čias jeho vzniku ako saňového psa pre kočovné Sibírskej kmene, stal sa z neho milujúci a hravý rodinný pes. Vďaka DNA analýzam vieme, že je Husky jedna z najstarších rás psov.

Pevné medené vodiče s dlhým zrnom a 10% striebra: Pevné vodiče eliminujú interakcie medzi vláknami a chvenie - bežné zdroje rušenia. Pevné postriebrené vodiče sú perfektné pri použití vysokofrekvenčných signálov. Tieto signály práve pre svoju vysokofrekvenčnost cestujú takmer výlučne na povrchu vodiče. Pretože je povrch tvorený vysoko čistým striebrom, výkon je veľmi blízko výkonu káblu z čistého striebra, ale cena takéhoto kábla sa blíži skôr kábla medenému. Ide o neuveriteľne cenovo prijateľný spôsob výroby veľmi kvalitných subwooferových káblov. tento typ vodiče sa u subwooferových káblov prejavuje vyššou prieraznosťou, presnosťou a čitateľnosťou.

Dutá Fluór-Polymérová izolácia: Akýkoľvek pevný materiál, ktorý sa nachádza v blízkosti vodiče, sa v skutočnosti stáva súčasťou nedokonalého obvodu. Izolácia káblov a dosky plošných spojov absorbujú energiu a spôsobujú straty. Časť tejto energie je uložená a následne uvoľnená vo forme skreslenia. WOLF   využíva na izoláciu všetkých vodičov dutú Fluór-Polymérovú izoláciu plnenú vzduchom, pretože vzduch neabsorbuje takmer žiadnu energiu a Fluór-Polymer je nízkostratový. Fluór-Polymer je najlepší extrudovatelná pevná izolácie. Výsledkom je znateľne menej skreslený zvuk, ako pri použití bežných materiálov.

Dielectric-Bias System (DBS Carbon): Aktívny systém na polarizáciu dielektrika. Izolácia spomaľuje signál vnútri vodiče a systém DBS vytvára silné elektrostatické pole, ktoré "sýti" a polarizuje (organizuje) molekuly izolácie. Tým je minimalizované ukladanie energie v izolácii a sú eliminované početné nelineárne oneskorenia, ktorá sa tu vyskytujú. Zvuk má potom prekvapivo čisté pozadie, vyniknú detaily a tiež dynamický kontrast. Batérie vydržia roky, skúšobné tlačidlo a zabudovaná LED indikácia umožňujú ich občasnú kontrolu.

Štvorvrstvový (karbónový) systém pre rozptýlenie vonkajších vplyvov (NDS): D okonale utlmia rušenia prenášané na uzemnenie prístrojov a tak zabráni nechcenému ovplyvnenie zvuku.

Trojito vyvážená geometria s oddeleným zemniacim vodičom: Tri vodiče vo "trojitom vyváženie" kábla WOLF zaistí, že budú kladné aj záporné signály mať rovnaké vysoko vodivé cesty a minimálne skreslenie nech už bude kábel zakončený RCA alebo XLR konektormi.

Za studena zvárané, priamo postriebrené RCA konektory z červenej medi: Táto konštrukcia konektora umožňuje dokonalé spojenie medzi káblom a konektorom bez použitia spájkovanie. Toto spojenie medzi konektorom a vodičom je umožnené systémom zváranie za studena, ktorý vytvára lepšie spojenie a zaisťuje netčenou štrukturálnu integritu vodiče. Systém zvárania za studena zahŕňa kombináciu vysokého tlaku v bode spojenia a použitia striebornej pasty.

Uzemnenie: Ojedinele sa môže vyskytnúť bzučanie v prípade, že subwoofer a AV prijímač nie sú prepojené jedným káblom. Keď mu sa tento problém vyskytne, skúste pripojiť lopatky uzemňovacieho vodiča na kovový skelet subwoofera alebo k šasi zdrojovej jednotky.

odkazy:

Oficiálne stránky kábla WOLF   (Anglicky, Audioquest.com)

Varianta5,0 m
audioquest-wolf-subwoofer-kabelaudioquest-wolf-subwoofer-kabel
Audioquest Wolf 5 m XLR - XLR - subwoofer kábel
PopisObrázky