LP Gustav Mahler - Symphony N ° 1

Limitované album (3000 kusov) s debutom nového Viedenského orchestra - Mahlerová Prvý symfónií.
Viac informácií
LP Gustav Mahler - Symphony N ° 1
LP Gustav Mahler - Symphony N ° 1
LP Gustav Mahler - Symphony N ° 1
na dotaz na dotaz
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Nedostupné
Kód9lpwslpEAN4260313969999VýrobcaPro-Ject

GUSTAV MAHLER - Symphony N ° 1

Úplne nový zvukový záznam na vinylovom dvoualbu!

Prvýkrát od 90. rokov 20. storočia slávny a uznávaný orchester s vynikajúcim dirigentom nahrávajú úplne novú nahrávku TRUE ANALOGUE: Viedenský symfonický orchester a dirigent Fabio Luisi v spolupráci s Pro-Ject Audio Systems, hrdo predstavujú prvú produkciu svojho vlastného, novozaloženého orchestra "Wiener Symphoniker ".

Vinylové vydanie je obmedzené na 3 000 kópií a vzniklo pod dohľadom vybraných zvukových odborníkov. Predpokladom jedinečného zvukového zážitku sú špeciálne analógové mastering na originálnych paneloch a starostlivé, limitovanej lisovanie. Každý záhyb drážky je rezaný s maximálnou starostlivosťou, aby pokrýval celý analógový frekvenčný rozsah. Lisovanie tohto dvojitého LP bolo vykonané na vysoko kvalitné 180 g vinyl.

Prvé vydanie je paradigmatickým príkladom jadra repertoáru Wiener Symphoniker. Prvá symfónia Gustava Mahlera v D dur bola napísaná ešte len štyri roky pred založením viedenského orchestra v roku 1900. Nie je teda divu, že symfónia Gustava Mahlera a jej interpretačné výzvy patrili od samého začiatku medzi hlavnými záujmami orchestra a mnohých jeho renomovanými dirigentmi. Už len preto je Mahlerova symfónia "N o. 1 viac než vhodným dielom pre uvedenie nového viedenského orchestra.

Wiener Symphoniker (Viedenský symfonický orchester)

Wiener Symphoniker má leví podiel na symfonické činnosti, ktorá je základom hudobného života rakúskeho hlavného mesta. Zachovanie tradičného viedenského orchestrálneho zvuku zaberá ústredné miesto v mnohých umeleckých aktivitách orchestra.

Popis