LP Hollywood Trio - AC Records

100% analógové album džezového Hollywood Tria od AC Records s referenčnou kvalitou zvuku.
Viac informácií
LP Hollywood Trio - AC Records
LP Hollywood Trio - AC Records
LP Hollywood Trio - AC Records
46,00 EUR 38,33 EUR bez DPH
Není skladom

Tovar je možné vyzdvihnúť v našom sklade: na vyžiadanie
Tovar je možné doručiť kamkoľvek do ČR: na vyžiadanie

Dostupnosť je aktualizovaná 1x za 60min. Pre overenie 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.

KódzlphtEAN8595122702663VýrobcaAC RecordsZáruka24 mesiacov

HOLLYWOOD TRIO

(AAA LP 180 g - limitovaná edícia 500 kusov) - 100% analógové album s referenčnou zvukovou kvalitou.

AC Records je nahrávacia spoločnosť, ktorá si cení fantastického analógového zvuku a najvyššej kvality nahrávok produkovaných v štúdiu. Nahrávané je v najlepších štúdiách a len za použitia analógových techník na elektrónkových alebo páskových mikrofónoch a elektrónkových zosilňovačoch.

Adam Czerwiński - všestranný poľský jazzový hudobník, majiteľ a vedúca osobnosť AC Records.

Profesionálny debut Adama Czerwińského možno datovať do roku 1986, kedy začal hrať v kapele Janusz Muniak. Adam sa vtedy zúčastnil nahrávania legendárneho albumu Lora Szafran Lonesome Dancer, ktoré možno považovať za jeden z najdôležitejších jazzových počinov 80. rokov v Poľsku. Adamovi bolo vtedy 25 rokov a tento album mu otvorilo dvere k ďalším zaujímavým projektom. V nasledujúcich rokoch hral spoločne s takými jazzovými osobnosťami ako Lee Konitz, Eddie Henderson, Larry Koonze, Harvie Swartz, John Abercrombie, Cameron Brown, Jeane Poule Bourelly, Bennie Wallace, Bennie Maupin, Larry Goldings a James Newton. V poslednej dobe spolupracoval s Johnom Scofieldom, Jean Lucom Pontym, Robertom Plantom a Nigelom Kennedym.

Počas svojej kariéry sa podieľal na nahrávaní viac ako 120 albumov, z toho na 13 je hlavným protagonistom. V súčasnosti vystupuje v najlepších kluboch a koncertných sálach na svete s hudobníkmi ako Nigel Kennedy, Robert Plant alebo Eric Clapton. Medzi tým sa však tiež venuje produkcii a nahrávanie albumov pre AC Records, na ktorých sa okrem vynikajúcich hudobníkov podieľa tiež špičkoví masteringový inžinieri ako napríklad Christian Wright, ktorý sa v renomovanom britskom nahrávacom štúdiu Abbey Road Studios špecializuje na analógový mastering pre vinylové platne. Práve v tomto štúdiu vznikali legendárny nahrávky pre albumy The Beatles. Toto štúdio pracuje s technológiou DMM (Direct Metal Mastering). K stretnutiu Adama s Christianom Wrightom (nahrával tiež albumu Elvisa, Elly Fitzgerald, Cream, Radiohead atď.) Pomohol Steve Cox - renomovaná osobnosť svetovej hudby, ktorý sa podieľa na koncertoch napr. Iron Maiden, Def Leppard, Amy Winehouse atď.). Na novších projektoch AC Records sa tiež podieľa Alex Warton, ktorý pracoval na všetkých najdôležitejších remastrovaných vinylových verziách albumov Abbey Road Studios v posledných rokoch: The Beatles, Marvin Gaye, Radiohead a podieľal sa aj na opätovnom vydaní katalógov Rolling Stones a Paula McCartneyho.

Spolupráca s týmito svetovými osobnosťami pomáha Adam Czerwińskému a AC Records zabezpečiť tú najvyššiu kvalitu nahrávok. Dá sa celkom iste tvrdiť, že všetky vydané albumy AC Records možno zaradiť medzi referenčnou High- End nahrávky.

Albumy AC Records sú 100% analógové nahrávky tej najvyššej kvality s dokonalým zvukovým mastering Abbey Road Studios. Počet výliskov je obmedzený na 500. Exkluzívny obal a príslušenstvo len podčiarkujú výnimočnosť týchto nahrávok.

HOLLYWOOD TRIO (AAA LP 180 g - limitovaná edícia 500 kusov)

Larry Goldings - klavír

Darek Oleszkiewitz - kontrabas

Adam Czerwiński - bicie

Čisto analógová nahrávka troch jazzových velikánov nahraná v USA v Hollywoodskom Bakery Štúdiu v Kalifornii v marci 2002 so zvukovým majstrom Andy WATERMAN. Analógový mastering: Sean Magee, Abbey Road Studios, Londýn, 01/2019.

Strana A:

Con Alma

Passages

Ballad For Kate

Strana B:

Mr. Elvin

Sweet Fantasy

Up For Air

Popis