LP Piano Sketches - AC Records

100% analógové album. Jedna páska a jeden magnetofón. Dva nahrávacie dni. Šesť vynikajúcich pianista.
LP Piano Sketches - AC Records
LP Piano Sketches - AC Records
LP Piano Sketches - AC Records
LP Piano Sketches - AC Records
LP Piano Sketches - AC Records
46,00 EUR 38,02 EUR bez DPH
Skladom
Osobne v predajni:zajtraPrepravnou spoločnosťou:pozajtra
KódzlppsZáruka24 mesiacov

PIANO Sketches LP

(AAA LP 180 g - limitovaná edícia 600 kusov) - 100% analógové album s referenčnou zvukovou kvalitou. Analógový mastering Abbey Road Studios.

AC Records je nahrávacia spoločnosť, ktorá si cení fantastického analógového zvuku a najvyššej kvality nahrávok produkovaných v štúdiu. Nahrávané je v najlepších štúdiách a len za použitia analógových techník na elektrónkových alebo páskových mikrofónoch a elektrónkových zosilňovačoch.

Adam Czerwiński - všestranný poľský jazzový hudobník, majiteľ a vedúca osobnosť AC Records.

Profesionálny debut Adama Czerwińského možno datovať do roku 1986, kedy začal hrať v kapele Janusz Muniak. Adam sa vtedy zúčastnil nahrávania legendárneho albumu Lora Szafran Lonesome Dancer, ktoré možno považovať za jeden z najdôležitejších jazzových počinov 80. rokov v Poľsku. Adamovi bolo vtedy 25 rokov a tento album mu otvorilo dvere k ďalším zaujímavým projektom. V nasledujúcich rokoch hral spoločne s takými jazzovými osobnosťami ako Lee Konitz, Eddie Henderson, Larry Koonze, Harvie Swartz, John Abercrombie, Cameron Brown, Jeane Poule Bourelly, Bennie Wallace, Bennie Maupin, Larry Goldings a James Newton. V poslednej dobe spolupracoval s Johnom Scofieldom, Jean Lucom Pontym, Robertom Plantom a Nigelom Kennedym.

Počas svojej kariéry sa podieľal na nahrávaní viac ako 120 albumov, z toho na 13 je hlavným protagonistom. V súčasnosti vystupuje v najlepších kluboch a koncertných sálach na svete s hudobníkmi ako Nigel Kennedy, Robert Plant alebo Eric Clapton. Medzi tým sa však tiež venuje produkcii a nahrávanie albumov pre AC Records, na ktorých sa okrem vynikajúcich hudobníkov podieľa tiež špičkoví masteringový inžinieri ako napríklad Christian Wright, ktorý sa v renomovanom britskom nahrávacom štúdiu Abbey Road Studios špecializuje na analógový mastering pre vinylové platne. Práve v tomto štúdiu vznikali legendárny nahrávky pre albumy The Beatles. Toto štúdio pracuje s technológiou DMM (Direct Metal Mastering). K stretnutiu Adama s Christianom Wrightom (nahrával tiež albumu Elvisa, Elly Fitzgerald, Cream, Radiohead atď.) Pomohol Steve Cox - renomovaná osobnosť svetovej hudby, ktorý sa podieľa na koncertoch napr. Iron Maiden, Def Leppard, Amy Winehouse atď.). Na novších projektoch AC Records sa tiež podieľa Alex Warton, ktorý pracoval na všetkých najdôležitejších remastrovaných vinylových verziách albumov Abbey Road Studios v posledných rokoch: The Beatles, Marvin Gaye, Radiohead a podieľal sa aj na opätovnom vydaní katalógov Rolling Stones a Paula McCartneyho.

Spolupráca s týmito svetovými osobnosťami pomáha Adam Czerwińskému a AC Records zabezpečiť tú najvyššiu kvalitu nahrávok. Dá sa celkom iste tvrdiť, že všetky vydané albumy AC Records možno zaradiť medzi referenčnou High- End nahrávky.

Albumy AC Records sú 100% analógové nahrávky tej najvyššej kvality s dokonalým zvukovým mastering Abbey Road Studios. Počet výliskov je obmedzený na 600. Exkluzívny obal a príslušenstvo len podčiarkujú výnimočnosť týchto nahrávok.

PIANO Sketches LP - AAA LP 180 g - limitovaná edícia 600 kusov)

Nahrané v štúdiu Custom34 Studio na štúdiový analógový magnetofón STUDER a HUM páskový mikrofón.

Rovnaké piáno. Rovnaké klavírny ladenie na 432 Hz. Rovnaké nahrávacie štúdio. Rovnaký stereofónny páskový mikrofón. Rovnaký zvukový inžinier. Jedna páska a jeden magnetofón. Dva nahrávacie dni. Šesť vynikajúcich pianista.

Strana A:

Artur Dutkiewicz - font-family: "Calibri", sans-serif; MSO-ascii-theme-font: minor-latin; MSO-Fareast-font-family: Calibri; MSO-Fareast-theme-font: minor-latin; MSO-hansi-theme-font: minor-latin; MSO-bidi-font-family: "Times New Roman"; MSO-bidi-theme-font: minor-bidi; MSO-ansi-language: SK; MSO-Fareast-language: EN-US; MSO-bidi-language: AR-SA "> Mazurek Trane & Roll

Piotr Orzechowski - font-family: "Calibri", sans-serif; MSO-ascii-theme-font: minor-latin; MSO-Fareast-font-family: Calibri; MSO-Fareast-theme-font: minor-latin; MSO-hansi-theme-font: minor-latin; MSO-bidi-font-family: "Times New Roman"; MSO-bidi-theme-font: minor-bidi; MSO-ansi-language: SK; MSO-Fareast-language: EN-US; MSO-bidi-language: AR-SA "> Blue Star (Artur Toledo)

Kuba Stankiewicz - font-family: "Calibri", sans-serif; MSO-ascii-theme-font: minor-latin; MSO-Fareast-font-family: Calibri; MSO-Fareast-theme-font: minor-latin; MSO-hansi-theme-font: minor-latin; MSO-bidi-font-family: "Times New Roman"; MSO-bidi-theme-font: minor-bidi; MSO-ansi-language: SK; MSO-Fareast-language: EN-US; MSO-bidi-language: AR-SA "> Foucauld Ballad

Strana B:

Piotr Wyleżo ł - font-family: "Calibri", sans-serif; MSO-ascii-theme-font: minor-latin; MSO-Fareast-font-family: Calibri; MSO-Fareast-theme-font: minor-latin; MSO-hansi-theme-font: minor-latin; MSO-bidi-font-family: "Times New Roman"; MSO-bidi-theme-font: minor-bidi; MSO-ansi-language: SK; MSO-Fareast-language: EN-US; MSO-bidi-language: AR-SA "> All My Tomorrows

Michał Tokaj - font-family: "Calibri", sans-serif; MSO-ascii-theme-font: minor-latin; MSO-Fareast-font-family: Calibri; MSO-Fareast-theme-font: minor-latin; MSO-hansi-theme-font: minor-latin; MSO-bidi-font-family: "Times New Roman"; MSO-bidi-theme-font: minor-bidi; MSO-ansi-language: SK; MSO-Fareast-language: EN-US; MSO-bidi-language: AR-SA "> Awakening (Darek Oleszkiewicz) / font-family: "Calibri", sans-serif; MSO-ascii-theme-font: minor-latin; MSO-Fareast-font-family: Calibri; MSO-Fareast-theme-font: minor-latin; MSO-hansi-theme-font: minor-latin; MSO-bidi-font-family: "Times New Roman"; MSO-bidi-theme-font: minor-bidi; MSO-ansi-language: SK; MSO-Fareast-language: EN-US; MSO-bidi-language: AR-SA "> Oblivion (But - Powell)

Wojciech Niedziela - font-family: "Calibri", sans-serif; MSO-ascii-theme-font: minor-latin; MSO-Fareast-font-family: Calibri; MSO-Fareast-theme-font: minor-latin; MSO-hansi-theme-font: minor-latin; MSO-bidi-font-family: "Times New Roman"; MSO-bidi-theme-font: minor-bidi; MSO-ansi-language: SK; MSO-Fareast-language: EN-US; MSO-bidi-language: AR-SA "> For D

Popis