Pro-ject Power Box RS Uni 4WAY - Silver INT

Napájací zdroj pre až 4 zdrojové komponenty z rady Pro-Ject RS. (Nie je vhodné pre zosilňovače).
Viac informácií
Pro-ject Power Box RS Uni 4WAY
Pro-ject Power Box RS Uni 4WAY
Pro-ject Power Box RS Uni 4WAY
649,0 EUR 536,4 EUR bez DPH
Skladom 1 ks
Osobne v predajni:zajtraPrepravnou spoločnosťou:pozajtra
Kód9ppbrsu4wsiEAN9120050436626Záruka24 mesiacov

Je dokázané, že napájanie je veľmi dôležitou súčasťou zvukové cesty a významne prispieva k zvukovej kvalite každého audio produktu. Lineárne napájací zdroj Power Box RS Uni 4-way pre 4 zdrojové komponenty Pro-Ject z radu RS. Výrazne zvyšuje kvalitu zvuku nasledujúcich komponent: CD Box RS, DAC Box RS, Head Box RS, Pre Box RS, Pre Box RS Digital a Stream Box RS. (Nie je vhodný pre výkonové zosilňovače z rady RS).

Lineárny napájací zdroj sa skladá z masívneho toroidného transformátora sa tienením medzi primárnym a sekundárnym vinutím, ktoré funguje ako izolačný transformátor a zabraňuje prenikaniu rušenia zo siete do audio komponentu. Vstavaný transformátor má oveľa vyššiu výkonovú rezervu v porovnaní so štandardným napájacím adaptérom aj veľmi nízku výstupnú impedanciu a veľkú filtračnú schopnosť. Výsledkom je výrazné zníženie šumu na pozadí, vyššie rozlíšenie, viac detailov a zreteľnejšie priestor. Dokonalé napájanie vždy výrazne prispieva k oveľa lepšiemu celkovému výkonu každej komponenty.

1rem; font-variant-ligatures: normal; font-variant-caps: normal; orphans: 2; Widows: 2; -webkit-text-stroke-width: 0px; text-decoration-style: initial; text-decoration-color: initial; word-spacing: 0px "> Štandardné prepojovací kábel je súčasťou dodávky.

1rem; font-variant-ligatures: normal; font-variant-caps: normal; orphans: 2; Widows: 2; -webkit-text-stroke-width: 0px; text-decoration-style: initial; text-decoration-color: initial; word-spacing: 0px ">

1rem; font-variant-ligatures: normal; font-variant-caps: normal; orphans: 2; Widows: 2; -webkit-text-stroke-width: 0px; text-decoration-style: initial; text-decoration-color: initial; word-spacing: 0px "> Technické špecifikácie:

Vstupné napätie: AC 230 V / 50 Hz

Výstupné napätie: dva výstupy 4 x 20 V / max 3 A DC (každý)

Filtračné kapacita: 10 000 mikro Farad

Rozmery: 206 x 72 x 195 (215) mm (vrátane konektorov)

Hmotnosť: 4,8 kg

PopisNa stiahnutie