Project Connect it LS DS - set reprokabelů, dĺžka 3m

Referenčné reproduktorový kábel Pro-Ject.
Viac informácií
project-connect-it-box
project-connect-it-box
Project Connect it LS DS
139,0 EUR 114,9 EUR bez DPH
Není skladom
Kód9pcilsds3EAN9120065180309Záruka24 mesiacov

Connect-it-LS DS je vysoko kvalitný reproduktorový kábel s technológiou Solid Core, pozostávajúce zo štyroch vodičov s plným jadrom 0,96 mm² s kruhovou geometriou. Každý zo štyroch vodičov je z vysoko čistej bezkyslíkatej medi (HP-OFC). Výsledkom spojenia týchto presne kroucených vodičov s dielektrikom je konštrukcia zodpovedajúce referenčným audio káblom, avšak za podstatne nižšiu cenu.

Kábel je dodávaný v elegantnom čiernom opletu s vysoko kvalitnými konektormi s vrstvou uhlíka.

Na rozdiel od bežne využívaných zväzkových reproduktorových káblov, pri ktorých vznikajú elektrické, mechanické a magnetické interakcie medzi jednotlivými jadrami, ktoré sú príčinou skreslenie a degradácie signálu, káble Connect-it LS DS s tuhým jadrom sa týmto problémom úspešne vyhýbajú. Vďaka technológii s využitím vodičov s plným jadrom a najvhodnejších materiálov pre dielektrikum aj konektory je výsledkom minimálne skreslenie, jasný, otvorený a homogénne zvuk s presnou lokácií detailu.

Odporúčame "zahorenie":

Pri kvalitných audio káblov sa často vyskytuje zvláštny efekt interakcie medzi vodičom a dielektrikom, ktorý býva často vnímaný ako "suchý zvuk". Po určitom období "zahorenie", pri ktorom je po kábli vedený signál, zvuk začne byť oveľa živšie a čistejšia. Všetky vysoko kvalitné káble, ako i "Connect-it LS DS", budú po "zahorenie" znieť oveľa lepšie v porovnaní s úplne novými káblami!

Varianta3,0 m
project-connect-it-boxproject-connect-it-box
Project Connect it LS DS
PopisObrázky