Project Speaker Box 15 DS2 Walnut

Audiofilskej 2.5 - pásmové stĺpové reprosústavy s ozvučnicou čiastočne vyplnenou pieskom so skvelým pomerom výkon / cena.
Viac informácií
Project Speaker Box 15 DS2 Walnut
Project Speaker Box 15 DS2 Walnut
Project Speaker Box 15 DS2 Walnut
Project Speaker Box 15 DS2 Walnut
Project Speaker Box 15 DS2 Walnut
Project Speaker Box 15 DS2 Walnut
1 599 EUR 1 321 EUR bez DPH
Skladom 1 pár
Osobne v predajni:dnesPrepravnou spoločnosťou:pondelok 25.1
Kód9pspb15ds2wZáruka24 mesiacov

2.5 - pásmové stĺpové reprosústavy SPEAKER BOX 15 DS2 vyrobené v Európe, sú vlajkovou loďou spoločnosti PRO-JECT. Ponúka prekvapivo dospelú audiofilskej zvukovú kvalitu, šírku priestoru, detail, krištáľové výšky, svieža stredy aj pevný zamatový bas. Nastavujú tak nové štandardy v rámci svojej audiofilskej triedy a pomeru výkon / cena. Tieto reprosústavy dokážu premeniť váš pokoj v reálny koncertná sála.

Zvláštne samostatná komora, vyplnená pieskom, vytvára gravitačné hmotnostný bod pre čo najúčinnejšie absorpciu vibrácií a optimálnu stabilitu. Reproduktory Speaker Box 15 DS2 sú dodávané s vysoko kvalitnými hrotmi, ktoré perfektne utlmia prenos nežiaducich vibrácií na okolité povrch.

Ušľachtilý korpus z MDF o sile 19 mm so zadným bass-reflexom a robustnými výstuhami, s oddelenou komorou vysypanú pieskom, garantuje maximálnu odolnosť voči vibráciám. Je ponúkaný v dvoch variantoch povrchovej úpravy z prírodnej dyhy orecha a eukalyptu. Dokonale sa tak hodí k nášmu cenou EISA ocenenému gramofónu The Classic a zároveň je vynikajúcim partnerom pre špičkové dizajnovo zladené mini-komponenty z radu Box Design DS2. Svojim špičkovým spracovaním a estetikou skvele konkurujú oveľa drahším reprosústavám iných výrobcov.

K osadenie boli použité len vysoko kvalitné komponenty. Výškový reproduktor s 25 mm hodvábnou kalotou prináša čisté výšky a dva vysoko kvalitné 150 mm woofery vystužené skleným vláknom, poskytujú plné a svieže stredové tóny, aj príjemný, adresný a mäkký bas. Objemná zvuková scéna aj realistický obraz tak príjemne prekvapí každého náročného poslucháča. Samozrejmosťou je tiež vysoko kvalitné vnútorné kabeláž Connect It LS pre živý a transparentný zvuk. Krycia mriežka z priezvučnou tkaniny je k reproduktoru magneticky prichytená a možno ju tak veľmi jednoducho sňať.

Máloktorá iná reprosústava v podobnej cenovej hladine môže ponúknuť takú špičkovú kvalitu zvuku ako SPEAKER BOX 15 DS2. Každý reproduktor je testovaný na splnenie našich najvyšších štandardov a pri výrobe sú využívané špeciálne, rezistentné a ekologicky šetrná lepidla.

Mnoho výrobcov reproduktorov zabudlo v posledných desaťročiach na skutočnú tradíciu európskeho remeslá. Ešte pred nástupom nového milénia takmer 90 percent všetkých reproduktorov, vo všetkých cenových kategóriách, bolo vyrobené buď v Európe alebo v USA. Dnes takmer 99 percent reproduktorov až do výšky 4000 € sú vyrobené na východe. Tento trend tiež priniesol nepríjemnú zmenu, kedy pred skutočnou kvalitou sú uprednostňované extravagantný vzhľad a nekvalitné materiály. Bohužiaľ je dnes väčšina reprosústav vyrobená z rezonančnej drevotrieskovej dosky a povrchová úprava je tvorená nekvalitnými lakmi alebo dokonca plastom! Hoci sú tieto materiály veľmi lacné, ceny reprosústav sú však výrazne vyššie. V tradícii filozofie spoločnosti Pro-Ject sú reproduktory radu S2 a DS2 jednoducho elegantný a nadčasové, s povrchom z krásnej prírodnej drevenej dyhy, využívajúci špičkové komponenty a najlepší konštrukcii! To všetko v záujme dokonalého zvuku a nadčasového dizajnu!

Pre Project Speaker Box 15 DS2 prináša zvuk, ktorý s ľahkosťou prekračuje hranicu svojej cenovej kategórie:

• Audiofilské 2,5-pásmová reprosústava

• Zadné bass-reflex

• Sofistikované vnútorné výstuhy

• Veľmi tuhá anti-rezonančné ozvučnice z MDF

• Gravitačné hmotnostnej bod skrine naplnený pieskom

Priame káblové prechody - bez PCB!

• Spájkovanie bez olova

Ekologicky šetrné lepidlo Kleiberit

• Prírodná dyha v dvoch farebných variantoch - orech alebo eukalyptus

• Akusticky priezvučnou predná mriežka prichytená magnety

• Pozlátené skrutkovacie terminály

• Ručná výroba v Európe

technické špecifikácie

Citlivosť (1 W / 1 m): 90 dB

Odporúčaný výkon zosilňovača: 20 až 250 W

Výškový reproduktor: priemer 25 mm hodvábna kalota, neodymový magnet

Basový reproduktor: 2 x 150 mm z (priemer) s membránou vystuženou skleným vláknom

Frekvenčný odozva: 35 Hz - 22 kHz

Menovitá impedancia: 4 ohmy

Rozmery Š x V x H: 160 x 978 x 260 mm

Hmotnosť: 20,6 kg (1 kus)

Povrchová úprava v prírodnej dyhe: orech alebo eukalyptus

Odstínwalnut
PopisNa stiahnutie