AQ Wega 78 orech, stĺp

Dvojpásmová reprosústava vyvinutá v spolupráci s design štúdiom NOVAGUE, 220W, basové reproduktory s hliníkovou membránou dopĺňa výškový reproduktor s textilnou kalotou, veľmi univerzálne reprosústava.
Viac informácií
AQ WEGA 78 - Dýha ořech
AQ WEGA 78 - Dýha ořech
AQ Wega 78
AQ Wega 78
AQ Wega 78
AQ Wega 78
799,0 EUR 665,8 EUR bez DPH
Skladom > 5 pár

Tovar je možné vyzdvihnúť v našom sklade: ihned
Tovar je možné doručiť kamkoľvek do ČR: zajtra

 
Tovar je skladom v celkovom počte 16 ks

Tovar je skladom v našom sklade1 Červenka v počte 15 ks
Tovar je skladom v našom sklade2 Červenka v počte 0 ks
Tovar je skladom v našej predajni Praha v počte 0 ks
Tovar je skladom v našej predajni Brno v počte 1 ks

Dostupnosť je aktualizována 1x za 60min. Pre overenie 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.

Osobne v predajni:dnesPrepravnou spoločnosťou:zajtra
Kód0w78oEAN8595122703615VýrobcaAcoustique QualityZáruka24 mesiacov

 

Univerzálny dvojpásmová reprosústava s basovými reproduktormi s hliníkovou membránou a výškovým reproduktorom s textilnou kalotou


 

AQ Wega 78 je stĺpová reprosústava s nádherne čistými líniami a plochami.

 

Dizajn dvojpásmové reproduktorové reprosústavy AQ Wega 78 vznikol spoluprácou s dizajnovým štúdiom NOVAGUE, zameraným na priemyselný dizajn. Za 10 rokov svojej samostatnej kariéry vytvoril Petr NOVAGUE rad úspešných návrhov, niekoľko jeho realizáciou bolo ocenené cenou Red Dot. Z ateliéru NOVAGUE už vyšiel nábytok, televízor, mobilný telefón, automobil ERKO s tvárou inšpirovanou legendárny Škodou 110R, postavený na koncepcii Audi R8. Spoločná práca s konštrukčnou kanceláriou AQ prináša jeho štýl dizajnu aj do nových výrobkov AQ.

 

AQ Wega 78 využíva princíp integrovaných meničov, ktoré sú uložené medzi jednotlivými vrstvami sandvičového čela. Vďaka tomuto princípu sa podarilo eliminovať problematické prechody medzi okrajom reproduktora a ozvučnicou. V kritických miestach je miesto ostré hrany rádius, ktorý minimalizuje difrakciu a zároveň má pozitívny vplyv na smerovosť reprosústavy.

 

Skriňa ozvučnice je lichobežníkového prierezu, vďaka tomu je ozvučnice pri rovnakej hmotnosti tuhšie a je potlačený vznik nežiaduceho stojatého vlnenia vnútri ozvučnice. Lichobežníkové telo reprosústavy je organicky zjednotené s tuhým podstavcom, ktorý je v spodnej časti vybavený trojicou odhmotňovacie hrotov. Toto riešenie potláča prenos vibrácií medzi reproduktorom a okolím. Aj v dôsledku tohto princípu sú basy transparentné a pritom pevné.

 

Dvojica stredobasových reproduktorov s kovovou membránou 6 "tvaru guľového vrchlíka pracuje do spoločného objemu. Membrány sú zavesené na závese s nízkotlumící gumy s dlhou životnosťou a lineárnym priebehom.

 

Elektronickú výhybkou s dômyselnou kombináciou filtrov prvého a druhého rádu sú basové reproduktory naviazané na výškový reproduktor Vifa, ktorý má vzduchovú cievku v magnetickom poli tvorenom neodymovým magnetom. Lineárny motor je uložený v uzavretej komore, ktorá rozširuje rozsah aj k nižším frekvenciám. Membrána s polotoroidním tvarom je v strede doplnená smerovým kužeľom.

 

Wega 78 je svojím zvukom predurčená poslucháčom, ktorí kladú dôraz na presnosť a dynamiku reprodukcie. Vďaka vynikajúcej kvalite použitých reproduktorov má dostatočnú výkonovú rezervu a zvláda všetky druhy hudby.

 

Cena za 1 PÁR

 

 

 •  

 

TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE


 

 • Systém: 2-pásmový
 • Impedancia: 8 Ω
 • Šumový výkon: 100 W
 • Hudobný výkon: 220 W
 • Citlivosť: 90 dB / 1 W / 1 m
 • Frekvenčný rozsah: 25H z - 40 kHz v pásme 8 dB
 • Výhybka: 12,12 dB / oct
 • Rozmery (šxvxh): 190 mm x 1000 mm x 300 mm
 • Hmotnosť: 17,5 kg
 • Vnútorný objem: 30 l
 • Ozvučnice typu bassreflex
 • Prevedenie: čierny jaseň, orech
AQ WEGA 78 - Dýha ořechAQ WEGA 78 - Dýha ořech
AQ Wega 78
AQ Wega 78
AQ Wega 78
AQ Wega 78
PopisTechnické parametreObrázkyNa stiahnutie