Audioquest Angel RR 2m - kábel audio 2xRCA-2xRCA

Najvyšší model zo série Bridges & Falls. Strieborný kábel s vodičmi PSS uspokojí aj tých najnáročnejších audiofilov.
Viac informácií
AudioQuest ANGEL RCA - RCA
AudioQuest ANGEL RCA - RCA
Audioquest ANGEL RCA - RCA
Audioquest ANGEL RCA - RCA
1 699 EUR 1 416 EUR bez DPH
Není skladom

Tovar je možné vyzdvihnúť v našom sklade: na vyžiadanie
Tovar je možné doručiť kamkoľvek do ČR: na vyžiadanie

Dostupnosť je aktualizovaná 1x za 60min. Pre overenie 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.

Kódqangrr0020EAN092592075511VýrobcaAudioquestZáruka24 mesiacov

ANGEL je bezkompromisnou high-endový audio kábel 2 × RCA - 2 × RCA. Pre tento kábel boli zvolené strieborné vodiče s pevným jadrom s perfektným povrchom (PSS). Tento špičkový materiál je v hierarchii Audioquest na najvyššej priečke, pretože striebro patrí k najlepším vodičom a navyše má v tomto prípade aj nevídane jemný a hladký povrch, ktorý patrí medzi proprietárne technológie Audioquest. Táto technológia chráni povrch materiálu vo všetkých fázach výroby. Vysoko čisté striebro sa tak počas výrobného procesu stáva najdokonalejším vodičom. Výsledný zvuk prináša bezkonkurenčnú vernosť, čistotu a detail.

Všetky vodiče kábla ANGEL sú pevné. Elektricko-magnetické interakcie medzi vláknami sú v bežných kábloch najväčším zdrojom skreslenia, to vyústi v nečistý a drsný zvuk. Pevné vodiče sú tak základom na ceste k dosiahnutiu dokonale čistého zvuku.

Dutá fluorpolymerová izolácia FEP: Akýkoľvek pevný materiál, ktorý sa nachádza blízko vodiče, sa v skutočnosti stáva súčasťou nedokonalého obvodu. Izolácia káblov a dosky plošných spojov absorbujú energiu a spôsobujú straty. Časť tejto energie je uložená a následne uvoľnená vo forme skreslenia. ANGEL využíva na izoláciu všetkých vodičov dutú fluorpolymerovou izoláciu plnenú vzduchom, pretože vzduch neabsorbuje takmer žiadnu energiu a fluoropolymérmi je dokonale nízkostratový. Výsledkom je znateľne menej skreslený zvuk, ako pri využití bežných materiálov.

Dielectric-Bias System (DBS): Je aktívny systém na polarizáciu dielektrika. Izolácia spomaľuje signál vnútri vodiče, systém DBS vytvára silné elektrostatické pole, ktoré "sýti" a polarizuje (organizuje) molekuly izolácie. Toto minimalizuje ukladanie energie v izolácii a eliminuje početné nelineárne oneskorenia, ktorá sa tu vyskytujú. Zvuk má potom prekvapivo čisté pozadie, vyniknú detaily a tiež dynamický kontrast. Batérie vydržia roky, skúšobné tlačidlo a zabudovaná LED indikácia stavu umožňujú ich občasnú kontrolu.

Trojvrstvový (karbónový) systém na pre rozptýlenie vonkajších vplyvov (NDS): Dokonale utlmia rušenia prenášané na uzemnenie prístrojov a tým zabráni deformáciám zvuku.

Dvojito vyvážená asymetrická geometria: Špeciálne navrhnutá pre single zakončenie, poskytuje relatívne nižšie impedanciu pre bohatšie, dynamickejší počúvanie. Zatiaľ čo mnoho single zakončených káblov používa jedinú cestu pre uzemnenie aj tienenie, dvojito-vyvážený návrh je oddeľuje a dosahuje tak výrazne lepších vlastností.

Z a studena zvárané RCA konektory z červenej medi potiahnuté striebrom: Pre toto riešenie nie je využívaný proces spájkovanie, ktorý býva príčinou značného skreslenia. Pretože sú telá konektorov lisovaná, nie obrábaná, možno na výrobu vybrať kov, ktorý len minimálne ovplyvní signál (namiesto kovu, ktorý je ľahko opracovateľný). Použitie červené medi potom čistotu zvuku ešte viac umocňuje a potiahnutie striebrom predstavuje ďalší z krokov na ceste za dokonale čistým zvukom.

Angel je k dispozícii v mnohých variantoch zakončení, vrátane konektorov RCA, DIN a 3,5 mm jack konektorov. Zavolajte si prosím o dostupnosť a ceny.

"... Kábel možno nazvať superlativním, ako v cene, tak v kvalite zvuku. Podľa môjho názoru tento kábel dosahuje perfektného skóre v dôveryhodnosti a dráme. Je strhujúce počuť, že zvuk nie je chladný, ako býva omylom často prisudzované striebru, ale plný realizmu , so širokým obrazom, prirodzenými farbami a oplýva množstvom dynamiky aj detailu. Angel znie neutrálne a pevne, zvuk je veľmi farebný a hlas speváka je strhujúci a realistický. Samozrejme, nechýba rýchlosť a pokoj zároveň, spev je vynikajúci, tón klavíra má plný a široký podtext a reálny zvuk. Basy sú hlboké a pevné a zvuk strún je plný dreva a drámy a života. "

PLAY EXCELLENCE

AudioQuest ANGEL RCA - RCAAudioQuest ANGEL RCA - RCA
Audioquest ANGEL RCA - RCA
Audioquest ANGEL RCA - RCA
PopisObrázky