Audioquest Black Lab -20mA - kábel k subwooferu

Špičkový subwooferový kábel s uzemňovacím vodičom a konektory RCA., Vyrobený z medi LGC s dlhým zrnom a hladkým povrchom.
Viac informácií
AudioQuest BLACK LAB
AudioQuest BLACK LAB
Audioquest Black Lab - kábel k subwooferu
219,0 EUR 182,5 EUR bez DPH
Není skladom

Tovar je možné vyzdvihnúť v našom sklade: na vyžiadanie
Tovar je možné doručiť kamkoľvek do ČR: na vyžiadanie

Dostupnosť je aktualizovaná 1x za 60min. Pre overenie 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.

Kódqsblab0200EAN092592080201VýrobcaAudioquest

Špičkový subwooferový kábel s uzemňovacím vodičom a konektory 1 x RCA - 1 x RCA.

Pôvod mena "Black Lab" (Čierny labrador) je možné vysledovať v histórii až do roku 1700, kedy sa v Newfoundlande títo psi vymenovali "Saint John je Dogs" (Psy Svätého Johna). Labrador tak, ako ho poznáme dnes, vzišiel zo spojenia tohto veľkého Newfoundlandského psa s menším psom vodného typu. Títo psi sú dodnes cenení predovšetkým svojou oddanosťou v službe, vysoko vyvinutým čuchom aj sluchom a neúnavnosťou pri hre. Všetky tieto vlastnosti dohromady robia z labrador excelentnú služobné psy pre hendikepovaných, rovnako ako úžasné miláčikmi do rodiny.

TECHNOLÓGIE:

Pevné medené vodiče s dlhými zrnami (LGC): tieto vodiče eliminujú skreslenie tvorenej vzájomnou interakciou vlákien. Použitá meď prináša jasnejší a jemnejší zvuk ako káble z bežnej OFHC medi, pretože obsahuje menej prechodov v rámci materiálu, menej nečistôt a celkom jednoznačne podáva lepší výkon.

Penová polyetylénová izolácia: Každý pevný materiál priliehajúce k vodiči je v podstate súčasť nedokonalého obvodu. Všetka izolácie drôtov a materiály obvodové dosky absorbujú energiu (spôsobujú straty). Časť tejto energie je uložená a potom vypustená ako rušenie. Black Lab využíva na izoláciu vodičov penovou polyethylenovou izoláciu plnenú vzduchom, pretože vzduch neabsorbuje takmer žiadnu energiu a polyetylén je nízkostratový a priaznivý čo sa skreslenia týka. Výsledkom je znateľne menej skreslený zvuk, ako pri použití bežných materiálov.

Kovová vrstva pre tienenie a rozptýlenie vonkajších vplyvov: čiže NDS systém, dokonale utlmia rušenie prenášané na uzemnenie prístrojov a tak zabráni ovplyvnenie zvuku.

Symetrická koaxiálny geometria: Identické + a - vodiče zabraňujú, aby bolo tienenie použité ako vodič.

Za studena zvárané, pozlátené konektory: toto riešenie z rovnice spojenia vyraďuje spájku, ktorá býva často zdrojom skreslenia. Pretože sú telá konektorov lisovaná, nie obrábaná, možno na výrobu vybrať kov s malými sklonmi ku skresleniu signálu, namiesto kovu ľahko opracovatelného.

Uzemnenie: Ojedinele sa môže vyskytnúť bzučanie v prípade, že nie sú subwoofer a AV prijímač prepojené jedným káblom. Keď mu sa tento problém vyskytol, skúste pripojiť lopatky uzemňovacieho vodiča na kovový skelet subwoofera alebo k šasi vysielacej jednotky.

odkazy:

AudioQuest BLACK LABAudioQuest BLACK LAB
Audioquest Black Lab - kábel k subwooferu
PopisObrázky