Audioquest Boxer- kábel k subwooferu 8 m

Excelentné subwooferový kábel s uzemňovacím vodičom a konektory 1 x RCA - 1 x RCA. Vodiče z dlhých vlákien z 1.25% strieborná, dutá PE izolácie.
Viac informácií
AudioQuest BOXER RCA (PVC)
389,0 EUR 324,2 EUR bez DPH
Není skladom

Tovar je možné vyzdvihnúť v našom sklade: na vyžiadanie
Tovar je možné doručiť kamkoľvek do ČR: na vyžiadanie

Dostupnosť je aktualizovaná 1x za 60min. Pre overenie 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.

Kódqboxer0080EAN092592079045VýrobcaAudioquest

High End subwooferový kábel s uzemňovacím vodičom 1 x RCA - 1 x RCA.

Boxeri sú pôvodom z Nemecka, plemeno vzniklo koncom 19. storočia a bolo privezené do Ameriky po 1. svetovej vojne. Dnes sú boxeri súčasťou amerického klubu chovateľov v skupine pracovných psov. Nenechajte sa zmiasť znepokojeným výrazom v tvári tohto plemena, Boxeri sú známi svojou milujúci, geniálny, smiešny a niekedy až Kašpara povahou, rovnako ako pozoruhodne úžasným vzťahom k deťom. Avšak sú rovnako známi svojou odvahou tvárou v tvár nebezpečenstvu alebo hrozbe ich rodine či milovaným. Vrodená inteligencia kombinovaná s ich prirodzenou silou z nich robí mnohými ospevovanou rasu.

Vodiče z medi s dlhým zrnom a 1,25% striebra: Pevné vodiče eliminujú interakcie medzi vláknami a chvenie, bežné zdroje rušenia. Pevné postriebrené vodiče sú perfektné pri použití vysokofrekvenčných signálov. Tieto signály práve pre svoju vysokofrekvenčnost putujú takmer výlučne na povrchu vodiče. Pretože je povrch tvorený vysoko čistým striebrom, blíži sa výkon výkonu káblu z čistého striebra, ale cena takéhoto kábla sa blíži skôr kábla medenému. Ide o neuveriteľne cenovo prijateľný spôsob výroby veľmi kvalitných subwooferových káblov.

Dutá polyetylénová izolácia: akýkoľvek pevný materiál, ktorý sa nachádza v blízkosti vodiče, sa v skutočnosti stáva súčasťou nedokonalého obvodu. Izolácia káblov a dosky plošných spojov absorbujú energiu a spôsobujú straty, časť tejto energie je uložená a následne uvoľnená vo forme skreslenia. Boxer využíva na izoláciu všetkých vodičov dutú polyethylenovou izoláciu plnenú vzduchom, pretože vzduch neabsorbuje takmer žiadnu energiu a polyetylén je nízkostratový. Výsledkom je znateľne menej skreslený zvuk, než keby boli použité bežné materiály.

Trojvrstvový (karbónový) systém pre rozptýlenie vonkajších vplyvov (NDS): D okonale utlmia rušenia prenášané na uzemnenie prístrojov a tak zabráni ovplyvnenie zvuku.

Dvojito vyvážená geometria: Elektricky oddelený plášť lepšie zachováva integritu negatívneho vodiče.

Za studena zvárané RCA konektory z červenej medi potiahnuté striebrom: Táto konštrukcia konektora umožňuje perfektnú studenej spojenie medzi káblom a konektorom. Toto spojenie medzi konektorom a vodičom je umožnené systémom zváranie za studena, ktoré zaručuje lepšie pripojenie a zaisťuje nedotknutou štrukturálnu integritu vodiče. Systém zvárania za studena zahŕňa kombináciu vysokého tlaku v bode spojenia a použitia striebornej pasty.

Uzemnenie: Ojedinele sa môže vyskytnúť brum v prípadoch, keď subwoofer a AV prijímač nie sú prepojené jedným káblom. Keď mu sa tento problém vyskytol, skúste pripojiť lopatky uzemňovacieho vodiča na kovový skelet subwoofera alebo k šasi vysielacej jednotky.

odkazy:

Oficiálne stránky kábla Boxer (anglicky, Audioquest.com)

 

Popis