Audioquest Forest 10 m Active -HDMI aktívny kábel

Aktívne vysokorýchlostné high-endový HDMI - HDMI kábel. Pevné vodiče z dlhých vlákien 0,5% striebra, pevná izolácia z polyetylénu s vysokou hustotou.
Viac informácií
AudioQuest FOREST HDMI active
AudioQuest FOREST HDMI active
Audioquest Forest Active HDMI kábel
459,0 EUR 382,5 EUR bez DPH
Skladom 3 ks

Tovar je možné vyzdvihnúť v našom sklade: ihned
Tovar je možné doručiť kamkoľvek do ČR: zajtra

 
Tovar je skladom v celkovom počte 3 ks

Tovar je skladom v našom sklade1 Červenka v počte 3 ks
Tovar je skladom v našom sklade2 Červenka v počte 0 ks
Tovar je skladom v našej predajni Praha v počte 0 ks
Tovar je skladom v našej predajni Brno v počte 0 ks

Dostupnosť je aktualizována 1x za 60min. Pre overenie 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.

Osobne v predajni:dnesPrepravnou spoločnosťou:zajtra
Kódqforhdmi0100aEAN092592015791VýrobcaAudioquest

 

Aktívne HDMI - HDMI kábel s postriebrenými vodičmi, 18 Gbps, 4 K, HDCP 2.2


 

HDMI 2.0: Forest HDMI má oproti svojim predchodcom navyše 0,5% postriebrení vodičov s pevným jadrom. Ako všetky Audioquest HDMI káble aj Forest HDMI používa pevnú vysokohustotný polyetylénovou izoláciu a presnú geometriu. Osobitná pozornosť je venovaná venovali tiež maximalizáciu výkonu HDMI a skutočne, Audioquest HDMI káble podávajú výkon hodný novej úrovne.

 

Vodiče z dlhých vlákien 0,5% striebra: Pevné vodiče eliminujú interakcie medzi vláknami a chvenie, bežné zdroje rušenia. Pevné postriebrené vodiče sú perfektné pri použití vysokofrekvenčných signálov. Tieto signály práve pre svoju vysokofrekvenčnost cestujú takmer výlučne na povrchu vodiče. Pretože je povrch tvorený vysoko čistým striebrom, výkon je veľmi blízko výkonu káblu z čistého striebra, ale cena takéhoto kábla sa blíži skôr kábla medenému. Ide o neuveriteľne cenovo prijateľný spôsob výroby veľmi kvalitných HDMI káblov.

 

Vysokohustotný penová polyetylénová izolácia: Každý pevný materiál priliehajúce k vodiči je v podstate súčasť nedokonalého obvodu. Všetka izolácie drôtov a materiály obvodové dosky absorbujú energiu (spôsobujú straty). Časť tejto energie je uložená a potom vypustená ako rušenie. Forest HDMI využíva na izoláciu vodičov penovou polyethylenovou izoláciu plnenú vzduchom, pretože vzduch neabsorbuje takmer žiadnu energiu a polyetylén je nízkostratový a priaznivý čo sa skreslenia týka. Výsledkom je znateľne menej skreslený zvuk, ako pri použití bežných materiálov.

 

Vysokorýchlostný dátový prenos: Všetky AUDIOQUEST HDMI káble prekračujú prenosovú rýchlosť 18 Gbps a spĺňajú všetky požiadavky na HDMI 2.0 / HDCP 2.2, vrátane 4K UltraHD, HDR a Blu-ray Ultra HD. Audioquest HDMI káble do dĺžky 8 metrov sú pasívne a nad túto dĺžku sa jedná o aktívnu verzie, ktoré využívajú technológiu aktívne ekvalizácie. Všetky AUDIOQUEST HDMI káble (vo všetkých dĺžkach) tak garantujú prenos 100% objemu dát potrebného pre všetky súčasné audio / video funkcie vrátane multikanálového audia s vysokým rozlíšením, 1080p a 4K videa, 3D videá a Blu-ray. Všetky AUDIOQUEST HDMI káble Vám doručí 100% dát potrebných pre 120 Hz / 240 Hz / 600 Hz displeja.

 

Technológia aktívne ekvalizácia: Patentované vysokorýchlostné aktívny spracovanie signálu spoločnosti Spectra 7 's, umožňuje super tenkým a veľmi dlhým káblom s kompatibilnými konektormi prenášať 18 Gbps - kľúčový výkonový atribút pre HDMI 2.0. Čip HT8181 využíva patentovanú technológiu napájania pre zvýšenie efektivity regulácie výkonu - nie je preto potrebný dodatočný napájací kábel. Modul HT8181 zaisťuje až 4K 60p, 4: 4: 4 rozlíšenie, vyžadované najnovšími UltraHD 4K displeji. Na kábel je vyžadovaný iba 1 modul.

 

Ethernet a audio return kanál: Všetky AUDIOQUEST HDMI káble sú označené ako vysokorýchlostné s ethernetom a spoľahlivo prenáša spätný zvukový kanál ARC.

 

Smerovosť: Všetky audio káble sú smerové. Správny smer záleží na vodičoch v každom Audioquest kábli. Všetky signálne vodiče sú kontrolované pre správny smer digital-audia, dokonca sú vodiče v Audio-return kanálu vedené obráteným smerom, aby bol zaistený čo najlepší výkon tejto aplikácie. Šípkami je na každom kábli jasne zaznačený správny smer použitia.

 

 

TESTY A RECENZIA


 

https://www.youtube.com/watch?v=8outexrQUjc

https://www.whathifi.com/audioquest/forest/review

https://www.youtube.com/watch?v=ENati8EiLuM

 

 

ODKAZY


 

Audioquest stránky produktu (EN)

 

AudioQuest FOREST HDMI activeAudioQuest FOREST HDMI active
Audioquest Forest Active HDMI kábel
PopisObrázkyNa stiahnutie