Audioquest Husky 1 x RCA - 1 x RCA- kábel k subwooferu 2 m

High-end subwooferový kábel s uzemňovacím vodičom a konektory 1x RCA - 1x RCA. Pevné vodiče z 5% striebra.
Viac informácií
AudioQuest HUSKY RCA
AudioQuest HUSKY RCA
Audioquest Husky 1 x RCA - 1 x RCA- kábel k subwooferu
Audioquest Husky 1 x RCA - 1 x RCA- kábel k subwooferu
459,0 EUR 382,5 EUR bez DPH
Není skladom

Tovar je možné vyzdvihnúť v našom sklade: na vyžiadanie
Tovar je možné doručiť kamkoľvek do ČR: na vyžiadanie

Dostupnosť je aktualizovaná 1x za 60min. Pre overenie 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.

Kódqhuskyrr0020EAN092592082762VýrobcaAudioquest

High-endový subwooferový kábel s uzemňovacím vodičom. 1 x RCA - 1 x RCA.

Táto pozoruhodne nádherná rasa má príjemný temperament spojený s horlivou inteligenciou a nezávislosťou ducha. Biely Husky sú málokedy dobrá voľba pre strážneho psa (pravdepodobne kvôli ich neuveriteľnému inštinktu utiecť vždy a pri každej príležitosti), majú však schopnosť naučiť sa ťahu. Huskyho prirodzené inštinkty sa dosť vyvinuli od čias jeho vzniku ako saňového psa pre kočovné Sibírskej kmene, stal sa z neho milujúci a hravý rodinný pes. Vďaka DNA analýzam vieme, že je Husky jedna z najstarších rás psov.

Pevné medené vodiče s dlhým zrnom a 5% striebra: Pevné vodiče eliminujú interakcie medzi vláknami a chvenie - bežné zdroje rušenia. Pevné postriebrené vodiče sú perfektné pri použití vysokofrekvenčných signálov. Tieto signály práve pre svoju vysokofrekvenčnost cestujú takmer výlučne na povrchu vodiče. Pretože je povrch tvorený vysoko čistým striebrom, výkon je veľmi blízko výkonu káblu z čistého striebra, ale cena takéhoto kábla sa blíži skôr kábla medenému. Ide o neuveriteľne cenovo prijateľný spôsob výroby veľmi kvalitných subwooferových káblov.

Dutá polyetylénová izolácia: Akýkoľvek pevný materiál, ktorý sa nachádza v blízkosti vodiče, sa v skutočnosti stáva súčasťou nedokonalého obvodu. Izolácia káblov a dosky plošných spojov absorbujú energiu a spôsobujú straty. Časť tejto energie je uložená a následne uvoľnená vo forme skreslenia. Husky využíva na izoláciu všetkých vodičov dutú polyethylenovou izoláciu plnenú vzduchom, pretože vzduch neabsorbuje takmer žiadnu energiu a polyetylén je nízkostratový. Výsledkom je znateľne menej skreslený zvuk, ako pri použití bežných materiálov.

Dielectric-Bias System (DBS): Aktívny systém na polarizáciu dielektrika. Izolácia spomaľuje signál vnútri vodiče a systém DBS vytvára silné elektrostatické pole, ktoré "sýti" a polarizuje (organizuje) molekuly izolácie. Tým je minimalizované ukladanie energie v izolácii a sú eliminované početné nelineárne oneskorenia, ktorá sa tu vyskytujú. Zvuk má potom prekvapivo čisté pozadie, vyniknú detaily a tiež dynamický kontrast. Batérie vydržia roky, skúšobné tlačidlo a zabudovaná LED indikácia umožňujú ich občasnú kontrolu.

Štvorvrstvový (karbónový) systém pre rozptýlenie vonkajších vplyvov (NDS): D okonale utlmia rušenia prenášané na uzemnenie prístrojov a tak zabráni nechcenému ovplyvnenie zvuku.

Trojito vyvážená geometria: Tri vodiče vo "trojitom vyváženie" kábla Husky zaistí, že budú kladné aj záporné signály mať rovnaké vysoko vodivé cesty a minimálne skreslenie nech už bude kábel zakončený RCA alebo XLR konektormi.

Za studena zvárané RCA konektory z červenej medi potiahnuté striebrom: Táto konštrukcia konektora umožňuje dokonalé spojenie medzi káblom a konektorom bez použitia spájkovanie. Toto spojenie medzi konektorom a vodičom je umožnené systémom zváranie za studena, ktorý vytvára lepšie spojenie a zaisťuje netčenou štrukturálnu integritu vodiče. Systém zvárania za studena zahŕňa kombináciu vysokého tlaku v bode spojenia a použitia striebornej pasty.

Uzemnenie: Ojedinele sa môže vyskytnúť bzučanie v prípade, že subwoofer a AV prijímač nie sú prepojené jedným káblom. Keď mu sa tento problém vyskytne, skúste pripojiť lopatky uzemňovacieho vodiča na kovový skelet subwoofera alebo k šasi zdrojovej jednotky.

odkazy:

Oficiálne stránky kábla Husky (Anglicky, Audioquest.com)

AudioQuest HUSKY RCAAudioQuest HUSKY RCA
Audioquest Husky 1 x RCA - 1 x RCA- kábel k subwooferu
Audioquest Husky 1 x RCA - 1 x RCA- kábel k subwooferu
PopisObrázky