Audioquest Irish Red- kábel subwoofer 8 m

High-endový subwooferový kábel s uzemňovacím vodičom a konektory 1 x RCA - 1 x RCA. Vodiče z medi s dlhým zrnom a 0,5% strieborna, penová PE izolácia.
Viac informácií
AudioQuest IRISH RED RCA (PVC)
175,0 EUR 145,8 EUR bez DPH
Skladom 1 ks

Tovar je možné vyzdvihnúť v našom sklade: ihned
Tovar je možné doručiť kamkoľvek do ČR: pozajtra

 
Tovar je skladom v celkovom počte 1 ks

Tovar je skladom v našom sklade1 Červenka v počte 1 ks
Tovar je skladom v našom sklade2 Červenka v počte 0 ks
Tovar je skladom v našej predajni Praha v počte 0 ks
Tovar je skladom v našej predajni Brno v počte 0 ks

Dostupnosť je aktualizována 1x za 60min. Pre overenie 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.

Osobne v predajni:zajtraPrepravnou spoločnosťou:pozajtra
Kódqired0080EAN092592078987VýrobcaAudioquest

High-endový subwooferový kábel s uzemňovacím vodičom a konektory 1 x RCA - 1 x RCA.

Írsky seter je vzdialený predok španielskeho psa a ide vlastne o mix Anglického setra, Gordonseter a Írskeho vodného španiela. Írsky seter je známy svojím priateľským, otvoreným a vľúdnym temperamentom. Títo psi majú vrodenú lásku k objavovanie a hre, ide o vlastnosť, ktorá je nepochybne vyhľadávaná v chove, pretože je veľmi užitočná pri love. Inteligencia Írskeho setra a jeho prirodzene pokojné a priateľské vystupovanie ho robí vhodným i pre vodiace a canisterapeutické psov.

Vodiče z medi s dlhým zrnom a 0,5% striebra: Pevné vodiče eliminujú interakcie medzi vláknami a chvenie, bežné zdroje rušenia. Pevné postriebrené vodiče sú perfektné pri použití vysokofrekvenčných signálov. Tieto signály práve pre svoju vysokofrekvenčnost putujú takmer výlučne na povrchu vodiče. Pretože je povrch tvorený vysoko čistým striebrom, výkon je veľmi blízko výkonu káblu z čistého striebra, ale cena takéhoto kábla sa blíži skôr kábla medenému. Ide o neuveriteľne cenovo prijateľný spôsob výroby veľmi kvalitných subwooferových káblov.

Penová polyetylénová izolácia: Každý pevný materiál priliehajúce k vodiči je v podstate súčasť nedokonalého obvodu. Všetka izolácie drôtov a materiály obvodové dosky absorbujú energiu (spôsobujú straty). Časť tejto energie je uložená a potom vypustená ako rušenie. Irish Red využíva na izoláciu vodičov penovou polyethylenovou izoláciu plnenú vzduchom, pretože vzduch neabsorbuje takmer žiadnu energiu a polyetylén je nízkostratový a priaznivý čo sa skreslenia týka. Výsledkom je znateľne menej skreslený zvuk, ako pri použití bežných materiálov.

Kovová vrstva pre tienenie a rozptýlenie vonkajších vplyvov: Čiže NDS systém, dokonale utlmia rušenie prenášané na uzemnenie prístrojov a tak zabráni ovplyvnenie zvuku.

Symetrická koaxiálny geometria: Identické + a - vodiče zabraňujú, aby bolo tienenie použité ako vodič.

Za studena zvárané, pozlátené konektory: Toto riešenie z rovnice spojenia vyraďuje spájku, ktorá býva často zdrojom skreslenia. Pretože sú telá konektorov lisovaná, nie obrábaná, možno na výrobu vybrať kov s malými sklonmi ku skresleniu signálu, namiesto kovu ľahko opracovatelného.

Uzemnenie: Ojedinele sa môže vyskytnúť brum v prípadoch, kedy nie je subwoofer a AV prijímač prepojený jedným káblom. Keď mu sa tento problém vyskytne, skúste pripojiť lopatky uzemňovacieho vodiča na kovový skelet subwoofera alebo k šasi vysielacej jednotky.

odkazy:

Popis