Audioquest NRG Thunder / High-Current EU - 1 m

Tienený napájací kábel, ideálny pre zosilňovače, sieťové práčky a filtre, aktívne reprosústavy aj všetky zdrojové komponenty.
Viac informácií
AudioQuest THUNDER EU C13
AudioQuest THUNDER EU C13
Audioquest NRG Thunder / High-Current EU
Audioquest NRG Thunder / High-Current EU
1 099 EUR 915,8 EUR bez DPH
Není skladom

Tovar je možné vyzdvihnúť v našom sklade: na vyžiadanie
Tovar je možné doručiť kamkoľvek do ČR: na vyžiadanie

Dostupnosť je aktualizovaná 1x za 60min. Pre overenie 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.

Kódqthunder0010EAN092592001947VýrobcaAudioquest

Vynikajúci napájací kábel z radu STORM s koncovkou IEC C-15 vo verzii High-Current pre zosilňovače, aktívne reprosústavy, subwoofery a sieťové filtre alebo práčky

Séria napájacích káblov Audioquest Storm je veľkým krokom vpred, alebo skôr obrovským skokom do novej triedy. Vďaka bezprecedentné kombinácii typické impedancia (0) a nízkeho odporu (Z), prináša rad vysoko-proudých napájacích káblov výrazne lepšie výsledky než väčšina iných existujúcich napájacích káblov, bez ohľadu na veľkosť a množstvo použitého kovu. Napájacie káble STORM tak významne ovplyvňujú kvalitu zvuku a posúvajú hranice na doteraz netušenú úroveň. Kábel je ponúkaný vo verzii HIGH CURRENT, ktorá je ideálna pre zosilňovače, sieťové práčky a filtre, aktívne reprosústavy, subwoofery aj zdrojové komponenty.

Tiché pozadia a minimalizácia elektrických problémov: Použitý Noise Dissipation System NDS (Systém rozptylu šumu) je ďaleko sofistikovanejšie než v minulosti (US Patent # 8988168) a napájacie káble rady STORM tak využívajú rovnaké technológie ako výkonovej produkty Garth Powella - vynikajúce sieťové filtre NIAGARA. Káble rady STORM znižujú šum a čistí pozadia rovnakým spôsobom, teda bez straty detailov v signálu.

Optimalizácia vlastností elektrickej izolácie: Spoločnosťou Audioquest vyvinutý a patentovaný systém Dielectric-Bias System (US Patent # 7126055) je využívaný u mnohých Audioquest káblov už dávno. Tento DBS systém veľmi efektívne znižuje nelineárne skreslenie spôsobené dočasným uchovaním energie v izolácii kábla. Avšak, v napájacích kábloch radu STORM, je prvýkrát DBS implementovaný viac strategicky, ako kedykoľvek predtým - redukuje šum dielektrika vo významne širšom pásme as vyššou efektívnosťou bráni jeho rozptýlenie. Žiadne interakcie medzi prameňmi, eliminácia rušenia pôsobením krížením vlákien: Využitím vodičov s pevným jadrom, nedochádza ku kontaktu medzi jednotlivými vláknami ak žiadnemu zo skreslenia, ktoré so sebou nesie. Vzhľadom k vynikajúcej kvalite použitých kovov, majú vodiče výrazne hladší povrch, čím je minimalizované skreslenie aj RF šum.

VODIČE S PEVNÝM CENTRE Z vysoko čistej medi S DOKONALE hladkým povrchom PSC KOMBINOVANÉ S drôty z medi S dlhými vláknami LGC.

U kábla THUNDER sú použité pevné vodiče s povrchom PSC z extréme čistej medi s hladkým povrchom (34%) - Solid Perfect-Surface Copper (PSC), kombinované s vodičmi z vysoko čistej medi s dlhým zrnom LGC (66%). Vodiče s tuhým jadrom zabraňujú vzájomnému pôsobeniu medzi jednotlivými vodičmi, čo býva hlavným zdrojen intermodulačné skreslenie. Dokonale hladká a čistá meď PSC eliminuje zrnitosť a zaručuje dokonale čisté pozadie oproti OFHC, OCC, 8N a ďalším prémiovým druhom medi.

Audioquest napájacie káble rady STORM sú tak skutočne optimalizované vďaka systému minimálneho odporu Low-Z a systému odstránenie šumu Noise-Dissipation System, rovnako ako mimoriadne produkty zo série sieťových filtrov NIAGARA.

AUDIOQUEST THUNDER


  • Pevné vodiče z kombinácie extrémne hladké a čisté medi PSC (34%) a výberové medi s dlhým zrnom LGC (66%)

  • Nekomprimovaný prenos vysokého prúdu

  • Technológia rozptylu zemného šumu (US patent č. 9,373,439)

  • Nulová impedančná charakteristika (50 Hz - 1 MHz)

  • 72 V DC DBS systém polarizácie dielektrika (US patent č. 7,126,055)

  • smerové vodiče

  • Priemer vodičov: 2 x 4,17 mm2 + 1 x 3,31 mm2 (uzemnenie)

  • Konektory IEC C-15 / EÚ zástrčka (15 A) alebo IEC C-20 EÚ (20A)

"... Mali sme dosť vysoké očakávania od nových napájacích káblov AUDIOQUEST, ale že sa rad STORM ukáže tak presvedčivú a životaschopnú, sme sa neodvážili dúfať ani v najdivokejších snoch ..." MAX DELLISSEN - ART EXCELLENCE

 

ODKAZY:

 

Stránky kábla T Hunder   (En)

 

RECENZIA - AUDIODROM (CZ)

 

 

https://www.hifi-voice.com/testy-a-recenze/kabely-napajeci

 

https://www.fairaudio.de/test/audioquest-thunder-netzkabel-618/

 

 

https://positive-feedback.com/reviews/hardware-reviews/audioquest-storm-series-and-niagara-ac-power-products/

 

 

https://www.av-online.hu/egyeb/audioquest-storm-es-dragon-source-tapkabelek-tesztje_2420

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=TBPK2me3BmE

AudioQuest THUNDER EU C13AudioQuest THUNDER EU C13
Audioquest NRG Thunder / High-Current EU
Audioquest NRG Thunder / High-Current EU
PopisObrázkyNa stiahnutie