Audioquest Optický HMDI kábel Cherry Cola 20 m

Aktívny optický HDMI kábel pre náročné inštalácie. Prenáša bez strát pakety dát 18 Gbps, 4K Ultra HD + HDR atď. Na vzdialenosť až 30,5 metru.u.
Viac informácií
AudioQuest CHERRY COLA optický kabel HDMI
AudioQuest CHERRY COLA optický kabel HDMI
Audioquest Optický HMDI kábel Cherry Cola
Audioquest Optický HMDI kábel Cherry Cola
Audioquest Optický HMDI kábel Cherry Cola
Audioquest Optický HMDI kábel Cherry Cola
1 099 EUR 915,8 EUR bez DPH
Není skladom

Tovar je možné vyzdvihnúť v našom sklade: na vyžiadanie
Tovar je možné doručiť kamkoľvek do ČR: na vyžiadanie

Dostupnosť je aktualizovaná 1x za 60min. Pre overenie 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.

Kódqcherrycola20mEAN'092592010246VýrobcaAudioquest

 

Aktívny optický HDMI kábel CHERRY COLA ideálny pre najnáročnejšie aplikácie


 
 
Aktívne hybridný optický kábel Cherry Cola (HAOC) využíva novo vyvinutý, vysoko pokročilý elektrooptický konverzný modul a štyri optické vodiče zo sklenených vlákien spoľahlivú možnosť dátových balíkov 18 Gbps, vrátane 4K Ultra HD a HDR, na vzdialenosť až 30,5 m. Sofistikovaný systém tienenia NDS (Noise-Dissipation System) spoločnosti Audioquest kombinuje vysokofrekvenčné uhlík pohlcujúce šum a smerovo riadené postriebrené odtokovej vodiče. Vďaka tomu je minimalizované skreslenie spôsobené vysokofrekvenčným rušením. Kábel Cherry Cola disponuje plášťom s pretlakovou izoláciou a vyhovuje tak požiadavkám na nízku horľavosť.
 
 
4K / 8K
 
Vysokorýchlostné káble HDMI Audioquest 18 Gbps majú požadovanú šírku pásma pre video až 8K / 30 (8-bit, 4: 2: 0), čo je rozlíšenie 7680 x 4320 (viac ako 33 miliónov pixelov) pri rýchlosti až 30 snímok za sekundu (fps ). 24 a 30 sn sú snímkovej frekvencie pre takmer všetky filmy a mnoho televíznych relácií.
 
eARC
Predchádzajúce funkcie ARC hardvéru HDMI sa maximálne prejaví stratovým (komprimovaným) 5.1 kanálovým priestorovým zvukom. Nielen, že všetky generácie káblov Audioquest HDMI "s Ethernetom" podporujú ARC, ale aby bol zaistený vynikajúci zvukový výkon, je dvojica vodičov kanála ARC vnútorne riadená pre smer, (beží opačným smerom ako 4 páry, ktoré prenášajú informácie k televízii). Pripravovaný hardware HDMI 2.1 podporuje Enhanced Audio Return Channel (eARC), ktorý dramaticky zvyšuje šírku pásma a podporuje nekomprimovaný a bezstratový viackanálový zvuk s vysokým rozlíšením, vrátane Dolby TrueHD a Atmos, a DTS-HD Master Audio a DTS: X. Všetky káble HDMI Audioquest "s Ethernetom" majú vodiče a šírku pásma potrebné pre rozšírené zvukové schopnosti eARC.
 
18 Gbps
Všetky vysokorýchlostné káble HDMI Audioquest spĺňajú parametre pre prenos šírky pásma 18 Gbps, požadované pre pôsobivé funkcie ako je video 8K / 30, HDR (vysoký dynamický rozsah) a eARC (rozšírený spätný zvukový kanál).
 
HDR
Vysokorýchlostné káble HDMI Audioquest 18 Gbps podporujú High Dynamic Range (HDR) a Dynamic HDR. Obsah HDR rozširuje kontrast obrazu o čiernejšiu čiernu a jasnejšie bielu, rovnako ako vyššia sýtosť farieb a jas. Dynamic HDR (napríklad HDR 10+ a Dolby Vision) navyše umožňuje optimalizáciu HDR snímok po snímke, oproti HDR, ktoré je pevné pre celý program.
 
 
 
 
PREDNOSTI
 
Cherry Cola je HDMI kábel, na ktorý sa môžete za všetkých okolností plne spoľahnúť. Je ideálna do náročných inštalácií kde zajiručí vždy špičkový obraz a špičkový zvuk.

- Cherry Cola je dlhý aktívny optický kábel HDMI - AOC (aktívny optický kábel). Dostupné dĺžky: 5 m, 10 m, 15,2 m, 20 m, 25 m, 30,5 m

- Prenáša bez strát pakety dát 18Gbps, 4K Ultra HD + HDR atď. Na dĺžku až 30,5 metra

- 100% špičkový výkon v prenosu zvuku a videa ako u všetkých kratších dĺžok

- 4 optické vodiče zo sklených vlákien

- Novo vyvinutý pokročilý modul pre elektro-optickú konverziu a aktívny obvod novej generácie

- Cherry Cola využíva sofistikovaný systém Noise-Dissipation System na báze kombinácie uhlíkových vlákien a strieborných smerových vrstiev pre odtienenie šumu a RF rušenie

 

 

ODKAZY


 

Audioquest stránka produktu (EN)

 
Varianta20,0 m
AudioQuest CHERRY COLA optický kabel HDMIAudioQuest CHERRY COLA optický kabel HDMI
Audioquest Optický HMDI kábel Cherry Cola
Audioquest Optický HMDI kábel Cherry Cola
Audioquest Optický HMDI kábel Cherry Cola
Audioquest Optický HMDI kábel Cherry Cola
PopisObrázky