Audioquest Pearl HDMI ACTIVE 12,5 m - kábel HDMI

Aktívne vysokorýchlostné high-endový HDMI - HDMI kábel verzia 2.0. Pevné vodiče z medi s dlhým zrnom (LGC).
Viac informácií
AudioQuest PEARL HDMI active
AudioQuest PEARL HDMI active
Audioquest Pearl HDMI ACTIVE - kábel HDMI
Audioquest Pearl HDMI ACTIVE - kábel HDMI
Audioquest Pearl HDMI ACTIVE - kábel HDMI
359,0 EUR 299,2 EUR bez DPH
Skladom 1 ks

Tovar je možné vyzdvihnúť v našom sklade: ihned
Tovar je možné doručiť kamkoľvek do ČR: pondelok 24.6

 
Tovar je skladom v celkovom počte 1 ks

Tovar je skladom v našom sklade1 Červenka v počte 1 ks
Tovar je skladom v našom sklade2 Červenka v počte 0 ks
Tovar je skladom v našej predajni Praha v počte 0 ks
Tovar je skladom v našej predajni Brno v počte 0 ks

Dostupnosť je aktualizována 1x za 60min. Pre overenie 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.

Osobne v predajni:dnesPrepravnou spoločnosťou:pondelok 24.6
Kódqpearlhdmi0125aEAN092592015203VýrobcaAudioquest

 

Aktívne vysokorýchlostné HDMI - HDMI kábel, 18 Gbps, 4 K, HDCP 2.2


 

HDMI 2.0: Pearl HDMI stelesňuje všetku filozofiu Audioquest čo do dizajnu káblov. Používa vodiče s pevným jadrom z medi s dlhým zrnom (LGC), pevnú vysokohustotný polyetylénovou izoláciu a presnú geometriu. Osobitná pozornosť je venovaná tiež maximalizáciu výkonu HDMI a skutočne, Audioquest HDMI káble podávajú výkon hodný novej úrovne.

 

Vodiče s tuhým jadrom z medi s dlhým zrnom (LGC): Tieto vodiče eliminujú skreslenie tvorenej vzájomnou interakciou vlákien. Použitá meď prináša jasnejší a jemnejší zvuk ako káble z bežnej OFHC medi, pretože obsahuje menej prechodov v rámci materiálu, menej nečistôt a celkom jednoznačne podáva lepší výkon.

 

Vysokohustotný penová polyetylénová izolácia: Každý pevný materiál priliehajúce k vodiči je v podstate súčasť nedokonalého obvodu. Všetka izolácie drôtov a materiály obvodové dosky absorbujú energiu (spôsobujú straty). Časť tejto energie je uložená a potom vypustená ako rušenie. Pearl HDMI využíva na izoláciu vodičov penovou polyethylenovou izoláciu plnenú vzduchom, pretože vzduch neabsorbuje takmer žiadnu energiu a polyetylén je nízkostratový a priaznivý čo sa skreslenia týka. Výsledkom je znateľne menej skreslený zvuk, ako pri použití bežných materiálov.

 

Vysokorýchlostný dátový prenos: Všetky AUDIOQUEST HDMI káble prekračujú prenosovú rýchlosť 18 Gbps a spĺňajú všetky požiadavky na HDMI 2.0 / HDCP 2.2, vrátane 4K UltraHD, HDR a Blu-ray Ultra HD. Audioquest HDMI káble do dĺžky 8 metrov sú pasívne a nad túto dĺžku sa jedná o aktívnu verzie, ktoré využívajú technológiu aktívne ekvalizácie. Všetky AUDIOQUEST HDMI káble (vo všetkých dĺžkach) tak garantujú prenos 100% objemu dát potrebného pre všetky súčasné audio / video funkcie vrátane multikanálového audia s vysokým rozlíšením, 1080p a 4K videa, 3D videá a Blu-ray. Všetky AUDIOQUEST HDMI káble Vám doručí 100% dát potrebných pre 120 Hz / 240 Hz / 600 Hz displeja.

 

Technológia aktívne ekvalizácia: Patentované vysokorýchlostné aktívny spracovanie signálu spoločnosti Spectra 7 's, umožňuje super tenkým a veľmi dlhým káblom s kompatibilnými konektormi prenášať 18 Gbps - kľúčový výkonový atribút pre HDMI 2.0. Čip HT8181 využíva patentovanú technológiu napájania pre zvýšenie efektivity regulácie výkonu - nie je preto potrebný dodatočný napájací kábel. Modul HT8181 zaisťuje až 4K 60p, 4: 4: 4 rozlíšenie, vyžadované najnovšími UltraHD 4K displeji. Na kábel je vyžadovaný iba 1 modul.

 

Ethernet a audio return kanál: Všetky AUDIOQUEST HDMI káble sú označené ako vysokorýchlostné s ethernetom a spoľahlivo prenáša spätný zvukový kanál ARC.

 

Smerovosť: Všetky audio káble sú smerové. Správny smer záleží na vodičoch v každom Audioquest kábli. Všetky signálne vodiče sú kontrolované pre správny smer digital-audia, dokonca sú vodiče v Audio-return kanálu vedené obráteným smerom, aby bol zaistený čo najlepší výkon tejto aplikácie. Šípkami je na každom kábli jasne zaznačený správny smer použitia.

 

 

TESTY A recency


 

TEST WHAT HI-FI

https://www.youtube.com/watch?v=8outexrQUjc

https://www.youtube.com/watch?v=ENati8EiLuM

https://www.youtube.com/watch?v=GLXv5MOhAQU

https://www.youtube.com/watch?v=caLkV-EkZ28

https://www.whathifi.com/audioquest/pearl-hdmi/review

https://www.audiovideo2day.com/en/audioquest-pearl-hdmi-review/

Oficiálne stránky kábla Pearl HDMI (anglicky, AudioQuest.com)

 

 

ODKAZY


AudioQuest PEARL HDMI activeAudioQuest PEARL HDMI active
Audioquest Pearl HDMI ACTIVE - kábel HDMI
Audioquest Pearl HDMI ACTIVE - kábel HDMI
Audioquest Pearl HDMI ACTIVE - kábel HDMI
PopisObrázkyNa stiahnutie