Audioquest Rocket 11 Banana Gold SBW 2,5 m

Optimálnír reproduktorový kábel v Single Bi-Wire zapojení.
Viac informácií
AudioQuest ROCKET 11 SBW banana gold
AudioQuest ROCKET 11 SBW banana gold
Audioquest Rocket 11 Banana
399,0 EUR 332,5 EUR bez DPH
Není skladom

Tovar je možné vyzdvihnúť v našom sklade: na vyžiadanie
Tovar je možné doručiť kamkoľvek do ČR: na vyžiadanie

Dostupnosť je aktualizovaná 1x za 60min. Pre overenie 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.

Kódqrock11bansbw0025EAN092592097858VýrobcaAudioquestZáruka24 mesiacov

 

Rocket 11- reproduktorový kábel v Single Bi-Wire zapojení umožňujúcim optimalizovať výkon kompatibilných reproduktorov (musí samostatné terminály pre basy a pre výšky)


 

Bi-Wiringové zapojenie znižuje skreslenie kábla - odobratie časti energie basov z kábla, ktorý vedie jemnejšie výšky, je ako upokojenie vĺn vo vode, v ktorej práve plávate. Magnetická autonómie samostatných vodičov kábla Rocket 11 tak maximalizuje výhodu Bi- Wire zapojenia.

 


POLOTUHÉ koncentrickú VODIČE Z MEDI S DLHÝMI zrnami (LGC) - 2,08 mm 2

 

V konvenčnom kábla spletené z mnohých prameňov sa skreslenie spôsobené interakciou elektrického a magnetického vlákna zosilňuje, podľa toho, ako jednotlivé prameň menia polohu vnútri zväzku.

 

Polotuhé koncentrické vodiče sú oveľa lepšou alternatívou pre zaistenie vyššieho výkonu ako bežné splietané vodiče. Polotuhé koncentrické vodiče využívajú menej väčších prameňov, ktoré tak nemenia polohu po celej dĺžke kábla. Pramene udržujú svoje pevné, pevné vzťahy, znižujú skreslenie, zlepšujú rozlíšenie a dynamiku a výrazne minimalizujú tvrdosť a zmätok spôsobené interakciou prameňov.Meď s dlhým zrnom má na povrchu vodiče menej oxidov, menej nečistôt, menej prechodov medza zrnami, čo vo výsledku znamená podstatne lepší výkon ako štandardné meď OFHC.Dvojitá geometria s nízkou indukčnosťou: "Bežný" reproduktorový kábel má pomerne vysokú indukčnosť, v čase stráca energiu a zvuk je tupý a nezaostrené. Dva vodiče v každej polovici Rocket 11 sú zárukou nižšie indukčnosti, viac detailov v celom frekvenčnom rozsahu basov a výšok.

 

Konektory Rocket 11 sú vyrobené z masívnej medi so silnou vrstvou postriebrení bez niklovej medzivrstvy.

 

 

ODKAZY:


 

Oficiálne stránky produktu (En)

 

 

AudioQuest ROCKET 11 SBW banana goldAudioQuest ROCKET 11 SBW banana gold
Audioquest Rocket 11 Banana
PopisObrázky